Novo pri Telekom Slovenije II.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Nimam prav nobene povezave z nobenim operaterjem in me zanima izključno korist potrošnika.

Več kot nas bo takih, bolj se nam bodo operaterji približali s ponudbo.
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
4.021
342
83
www.svetidej.com
Poznaš samo svoje pravice, dolžnosti pa nobenih.

Operaterji lahko delajo kar hočejo, razen ukrivljanja konkurence. Ponudbo pa diktirajo potrošniki sami. Operater bo definiral ceno do te mere kako je uspešen/neuspešen na trgu. To pa določajo uporabniki sami s prehodi med operaterji.
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.866
751
113
www.jernej.org
Citat:
Uporabnik KejsiStoner pravi:
Eno vprašanje imam za vse znalce.

Star sem 31 let, trenutno koristim paket EU Neomejeni, me pa zanima, če lahko menjam na paket Džabest Napolno? In kaj se zgodi ko dopolnim 32 let in naprej?
Ne moreš, ker si že dopolnil 31. leto starosti... http://www.telekom.si/ItakSi/S...erja%20Itak.pdf

Citat:
V nadaljevanju opredeljujemo navodila za spremembo naročniškega paketa Itak po dopolnjenem 31. letu
starosti Itak uporabnika. Vsem uporabnikom Itak paketov (izjema so paketi Džabest 250 za zmeri, Džabest
2000 za zmeri in Džabest 3000 Deezer za zmeri), ki do dopolnjenega 31. rojstnega dne sami ne bodo uredili
spremembe Itak paketa v drug izbrani naročniški paket za storitve Mobitel, se bo izbrani paket Itak spremenil v
paket Neomejeni B. Takšna sprememba naročniškega paketa Itak je brezplačna. Pravica do odstopa od
naročniške pogodbe ne vpliva in ne posega v zapadle in neplačane obveznosti naročnika ter v obveznosti
izpolnitve pogodbeno dogovorjenih obveznosti naročnika (npr. sklenjenih aneksov za nakup mobitelov po akcijski
ceni). Izjema so naročniki paketov Džabest 250 za zmeri, Džabest 2000 za zmeri in Džabest 3000 Deezer za
zmeri. Ti naročniki so naročniki navedenega paketa za nedoločen čas, do spremembe naročniškega razmerja v
skladu z določili Splošnih pogojev uporabe elektronskih komunikacijskih storitev družbe Telekom Slovenije, d.d.
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.857
390
83
Na podlagi tistih zakonov, prodajalka sploh ne bi smela PRODATI izdelkov, ne pa da najprej PRODA, nato pa reče za osebno, v upanju, da bo model spizdil in da ji bo ostalo par štek in flaš.
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Ekskluzivni paket 2016
confused-1.gif

b
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Citat:
Uporabnik SvetIdej pravi:
Poznaš samo svoje pravice, dolžnosti pa nobenih.

Operaterji lahko delajo kar hočejo, razen ukrivljanja konkurence. Ponudbo pa diktirajo potrošniki sami. Operater bo definiral ceno do te mere kako je uspešen/neuspešen na trgu. To pa določajo uporabniki sami s prehodi med operaterji.

Moja dolžnost je, da redno plačujem naročene in opravljene storitve.
Kolikor vem v celem življenju še nisem zamudil s plačilom ene položnice, če se le da jih plačujem kar preko direktne bremenitve.

Glede na to, da se operaterji stalno izmišljajo kar neke nove zadeve, recimo spremembo paketa, pa odjavo oz. zapiranje računa, bi se lahko še uporabniki spomnili recimo popust 3 evre, zaradi obveznega plačila položnice.

Evo pa ima Borovnica spet en post več za objavo, da mu ne bo dolgčas.
cheer.gif
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Da bom naredil veselje Borovnici
cool-1.gif

bom napisal še to, da sem poleg bencina, kupil še cigarete in kondome.

Kaj, če prodajalka, zdaj, ko pozna moj naslov, pride to povedat moji ženi
confused-1.gif
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
fikus,.. tisto je bilo samo prenos tem,.. računal sem da bo debata potekla naprej tam,..

drugače pa če si operatierji že kar neprej nekaj izmišljujejo ,.. si še na prvem paketu, ob aktivciji simke,.. ali si že 3x menjal paket in/ali operaterja,..
b
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Pri Mobitelu sem še vedno na prvem SOS paketu, ki kolikor vem ostaja brezplačen še naprej-torej se še vedno ne bom odjavil.
Od Simobila sem pa spokal na pol cenejši Tušmobil, zdaj bom pa od tam spokal na ŠE VEČ kot pol cenejši IZImobil.
 
Nazadnje urejeno:

Alex

Fizikalc
21. jul 2007
944
91
28
Ljubljana
Naravnost fantastično bi bilo, če bi se ob vsem tam "spokanju" prestavil na pol bolj zaspan Mobisux.

Citat:
Itak pa tale forum postaja prav dolgočasen, ker ni nobene konstruktivne debate med uporabniki.
Je pa užitek malce zbadati zaposlene pri različnih operaterjih, ki hvalijo svojo slabo ponudbo.
 

Mobisux

Pripravnik
18. avg 2007
456
0
16
A pravilno razmišljam? Če hočem obdržat enak nivo storitve in signala prestopim k Debitlu, ki za enak paket računa 8EUR manj kot njegov lastnik Telekom?
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.406
2.418
113
Maš nekak prav ja
smile-1.gif
Jaz tudi resno razmišljam o prehodu iz paketa Brezskrbni (po novem 19,95+5,00=24,95) na NonstopD 4GB, kjer dobim še 100min EU zraven vsak mesec. Prav tako da če se vežeš vsaj za leto dni nimaš priključne taxe ki je sicer nekih 11-12€...
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.406
2.418
113
Nazadnje urejeno:

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.406
2.418
113
Ja, super če ti znese, meni 2000 enot niti ne znese "več"... moram nonstop prižgat WiFi in zelo pazit v zadnjem tednu. Dam tiste 4€ več (3 kavice v gostilni) in sem popolnoma brez skrbi... hja... ni logike.
 

Clancy

Majstr
20. avg 2007
820
394
63
Naročnina pri Debitelu je res nižja in se bolj splača kot pri Telekomu, dokler nimaš namena vzeti tudi kakšen boljši telefon in pri Telekomu koristiš bon za 200€.
Recimo paket 2014 in HTC One (M9) +bon, te pri telekomu pride ceneje kot EnotniD2000 in HTC (M9) pri Debitelu. Sem ravno včeraj računal za sebe.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.