Nokia LUMIA 920 - prvi vtisi

HrabiaMol

Fizikalc
28. jul 2007
1.400
1
38
Citat:
Uporabnik Erikp pravi:
aha...nič čudnega potem..

No, ponesreči sem našel vsaj začasno rešitev. Če daste regijo na UK, lahko poberete aplikacijo iz trgovine. Če vzamete SIM kartico ven in ste še vedno povezani preko wifi-ja bodo mixi delali. Mixe, ki so vam všeč pinnajete na začetni zaslon. Vstavite sim in ponovno zaženite telefon. Kljub temu da Nokia Music spet ne bo delala, bo tiste mixe na začetnem zaslonu še vedno predvajalo brez problema
smile-1.gif
Za silo je

Deluje tole morda tudi če je SIM not in imaš "letalski način"?
 

sdpa

Fizikalc
29. mar 2012
1.377
0
36
London
Obišči stran
Evo fantje, sem odkril še en izjemno awesome program za naše telefone in nasploh WP8. Imenuje se Teamviewer, sicer je poznan najbrž že večini, ne vem pa če ste vedeli, da se ga da uporabljat tudi na telefonu.

Uglavnem zdownloadate si ga iz Store-a, naredite svoj račun, določite geslo, povežete z računalnikom in ga upravljate na daleč. Povezava je kar ok, sicer s sekundo zamika, pa vseeno gre delat vse. Na daljavo lahko tako računalnik ugasnete, lahko vklopite glasbo, video, vse pač.

Škoda je edino ker ne gre streamat glasbe in videa na telefon, ampak saj program niti temu ni namenjen. Gruntam če bi se dalo nastavit kak programček za webcam, da bi lahko imel improviziran videonadzor. Moram sprobat še, če se da računalnik preko teamviewerja tudi zbudit iz sleep mode-a.

Vsekakor fajn zadeva, pride prav tudi če smo pozabili kak dokument doma in ga lahko preko TeamViewerja pošljemo na mail, damo na Skydrive itd.
smile-1.gif
 

brunobruno

Fizikalc
3. feb 2012
2.146
50
48
teamviewer je dobro priročen, če ti kdo računalnik na daljavo popravlja :D
Drugače, je pa nedolgo nazajbil posodoblljen, z dodatnimi funkcijami za wp8.
 

Konec

Guru
Izključen uporabnik
22. avg 2007
1.924
753
113
GO rica
Preprican sem da ko sem 920 pred mesecem dobil mi je ob pisanju sms zraven pisalo koliko simbolov je se na voljo, sedaj mi tega ne pise vec ,zgleda da sem nekaj pobrklal nastavitve ampak moj trud je zaman ker ne uspem vec povrniti te moznosti, mi zna kdo pomagati ?
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.747
895
113
tu in tam
A kdo ve, kaj bi bilo nokii 920, da včasih, ko sprejmeš klic, ne slišiš nič, pa tudi klicatelj ne? Če ga ugasneš pa nazaj prižgeš, je pa OK.
crazy1.gif
 

Sijan

Fizikalc
3. sep 2007
2.265
0
36
včasih je kaj na omrežju, se mi je to že kdaj zgodilo na vseh telefonih... Jaz sem sklepal, da to ni odvisno od telefona.
Potem ko sem (brez ponovnega zagona) še enkrat poklical je bilo vse ok.
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.292
23
38
Murska republika
Sem opazil nekajkrat tudi sam in pri tem sem samo prekinil klic in ponovno poklical ali pa me je poklical klicoč, dogaja se tudi da sam začetek vspostavitve klica ko klic prejmeš in hočeš s kom govoriti se nekaj sekund ne slišimo potem pa se klic oz glas vspostavi, torej je to prisotno.
 

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
Meni se še nikoli ni zgodilo, da se s klicočim ne bi slišal (razen, ko ni bilo zadostnega signala), pa uporabljam gsm vse od začetka (pred tem celo en NMT aparat).

Ne izklučujem možnosti, da so napake lahko tudi na omrežju, ampak se bolj nagibam, da se lahko včasih telefonu "sfuzla". Pri meni se to še ni zgodilo, ampak se bojim, da sedaj, ko sem se pohvalil, bom kmalu tudi sam deležem tel. mrka
evil.gif
 

tobacco

Pripravnik
3. okt 2007
118
11
18
Malo off topic.

A se da v trgovini Mediaworld plačat s kreditno kartico VISA, Mastercard, itd?
Hvala za odogovor
 

tobacco

Pripravnik
3. okt 2007
118
11
18
Hvala za odgovor. Sprašujem namreč zato, ker se v Avstriji - Mediamarkt in Saturn, namreč ne da plačat s kreditnim karticami. Samo gotovina ali Maestro kartica.
Se opravičujem za off topic.
lp
 

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
Citat:
Uporabnik tobacco pravi:
Hvala za odgovor. Sprašujem namreč zato, ker se v Avstriji - Mediamarkt in Saturn, namreč ne da plačat s kreditnim karticami. Samo gotovina ali Maestro kartica.
Se opravičujem za off topic.
lp

Jaz sem pogledal za Mediaworld Italija, ampak ker moja italijanščina ni dobra naj preveri še nekdo, ki zna Italijansko. Nisem siguren ali sprejemajo kartice izdane tudi izven Italije ali samo tiste izdane v Italiji. O karticah je napisano pod rubriko "Pagamenti"
 

Konec

Guru
Izključen uporabnik
22. avg 2007
1.924
753
113
GO rica
Citat:
Uporabnik Malecky pravi:
Ko prideš do neke meje (že natipkaš) šele pokaže števec.
Hvala - res je tako,ko napisem enih 10 znakov v ze drugem sporocilu pokaze stevec.
 

Lecter

Pripravnik
26. jul 2007
598
0
16
Pri 130 pokaze. To je se kar dobro v prvem smsu.
Mogoce deluje drugace, ce uporabljas posebne znake