Nokia LUMIA 920 - prvi vtisi

sdpa

Fizikalc
29. mar 2012
1.377
0
36
London
Obišči stran
Meni se ne dogaja. Krivdo pripisovati Nokii je po mojem kar predrzno. To le ni nek polizdelek, da bi se dogajale take zadeve. Če bi bila napaka na strani telefona, bi se VSEM dogajalo to prekinjanje, ne samo določenemu procentu uporabnikov.
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.292
23
38
Murska republika
Danes mi je telefon glede govora popolnoma odpovedal in šele izklop in ponovni vklop telefona je napako odpravil, torej vsi ki trdite da ni nekaj narobe v sami tehniki telefona --, sem klical sogovornik me ni slišal, sem klical na svoj drugi telefon in vklopil zvočnik--vse je bilo tiho torej mikrofon ni delal--po ponovnem vklopu je bilo ve ok--evo tehnike.
 

sdpa

Fizikalc
29. mar 2012
1.377
0
36
London
Obišči stran
Ejga retro potem pa direkt ba servis, ker kot vidis to ni napaka vseh telefonov. Naj pregledajo kaj se dogaja in je.. Da nimas kake aplikacije namescene? Npr. za snemanje pogovorov ali kaj podobnega?
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Za tega modela zgleda servis ne obstaja.
bonk.gif


Dober avto pa druge aparate mora met, da vsi delujejo BP večno.
tongue-1.gif
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.292
23
38
Murska republika
Ja SDPA bom še malce po priložil ko si jo poslal na servisčakal in bo potem romal na servis--ostalo kar omenjaš nimam naloženo se mi je pato pripetilo po polnjenju in zvečer dam telefon na tiho, morda mo to ni ugajalo in se je kaj sfr
evil.gif
 
Nazadnje urejeno:

Erikp

Zelenc'
4. nov 2013
3
0
1
Nokia je posodobila aplikacijo Nokia Music in zdaj ne dela več, tudi če vzameš ven SIM in prilepiš mixe na začetni zaslon. Tako, da se ne splača updejtat -.-
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.292
23
38
Murska republika
Rabim pomoč, preko sms -a sem dobil obvestilo da naj prenesem predstavnostno vsebino, zanima me kam se to prenaša ker jo nikjer ne najdem oziroma mi jo ne odpre..
 
Nazadnje urejeno:

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.292
23
38
Murska republika
vse to od navedenega mi deluje ----vendar ko tapnem na prenos mi prenese ne vem pa kam , ni ga nikjer niti na pošiljateljevem naslovu in v zgodovini, izgine brez sledu.
 

titov

Fizikalc
12. jun 2008
7.544
1
38
Moralo bi ti vsebino prikazati kar tam v pogovoru. Tam potem tapneš na sliko, ko ti sliko odpre tapneš še na tri pike(...) in potem izbereš možnost shranjevanja na telefon (avtomatsko shrani pod Slike).
 

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
Kaj pa če je datoteka od pošiljatelja okužena/pokvarjena ? A od večih ne dobiš MMS-a ali samo od ene osebe in en in isti MMS ?

Morda bi pomagalo, da brišeš vso pošto, če ti ni pomembna (morda jo imaš tudi backupirano) in resetiraš telefon in naj ti nekdo tretji pošlje kakšno sliko preko MMS-a, lahko pa pokličeš TUŠ, da ti še enkrat pošlje nastavitve za MMS preko OTA in ti porine vso pošto na tvoj telefon (morda je kaj na TUŠ serverjih) ?