Garmin Nuvi 205 predogled

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum
I

Izbrisan uporabnik #488

kripo: če malo pobrišešje prostora za 800 mb za karte, to je pa že za kar lep kos kartografije.
 

mumbo

Zelenc'
15. jun 2008
14
0
1
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Ko ga priklopiš na USB malo počakaj in pritisni tipko za izklop.. pa ti bo napisalo, da se baterija polni.
Se pa tudi brez tega polni, ampak ne tako hitro, ker je ekran osvetljen.

Sem parkrat probal in enkrat je celo pisalo, da polni baterijo. A je potem takoj preklopilo na prenos podatkov?! Ma ne vem.
confused-1.gif
StreetPilot ma to čist lepo: ko ga prikopiš v usb se polni, če ga prižgeš gre na prenos podatkov.

Še nekaj me zanima. V MapSource sem naredil tri Waypointe in tri Routes. Prenesel sem ji na nuvi 205w. Sedaj vidim pointe pod priljubljene. To je vse ali je še kaj več kar se da videt na nuviju?? Zanima me recimo, če je možno da mi prikaže razdaljo med dvema dodanima točkama (waypointoma).

Aja pa še nekaj: če nadgradim firmware iz 2.50 na 2.80 bo mi ostal slovenski jezik in slovensko vodenje? Nadgradil bi z WebUpdaterjem.
 
Nazadnje urejeno:

bingo

Pripravnik
17. jun 2008
39
0
6
Imam dve vprašanji v zvezi Garmin Nuvi 205 in sicer:

1) Kje na Garminu lahko vidim koordinate interesnih točk ki so že programirane v zemljevidu in tiste ki jih jaz vstavim ročno? Na zemljevidu mi točke nariše normalno, ne znam pa priti do njihovih koordinat. Se to da (recimo nekih vrhov hribov, restavracij,...)? Ali recimo samo do st. hiš ki so vrisane na zemljevidu in niso imenovane?

2) Je možno na zemljevidu nekega mesta kjer je vrisanih mnogo hiš priti do njihovih hišnih številk, kakor recimo pri TIS-u, kjer greš samo z miško po ekranu in ti sproti piše hišne številke?
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik #488

Nimaš naprave?
V opciji "preglej karto" greš s prstom po zemljevidu za koordinato pa stisneš "nastavi lokacijo".
 

bingo

Pripravnik
17. jun 2008
39
0
6
Hmmm, ko grem s prstom po zemljevidu in pridem do določenega objekta ki me interesira, imam na voljo dve opciji in sicer "shrani" ali "pojdi".

Če dam "pojdi" mi nariše pot do tja, ne ponudi pa mi koordinat te točke. če dam "shrani" pa mi shrani med priljubljene. Koordinat te točke pa spet ne vidim nikjer.
 

mumbo

Zelenc'
15. jun 2008
14
0
1
Kje dobim najcenejše usnjeni orginal etui za 205w in navadni polnilec na el. vtičnico?

Snecer, a maš kako idejo glede tega kar sem napisal o polnenju preko usbja?
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Changes from version 2.80 to version 3.10:

Fixed a bug that would cause Panoramio photos favorites to reappear after deleting.
Fixed a bug that caused the proximity alert setup page to display incorrectly.
Fixed the display of safety cameras on the map page to fit inside the allotted space.
Corrected the display of distance to next turn when German was the selected language.
Fixed next turn and route overview maps from resetting their zoom level and position intermittently.
Added support for MSN Direct (requires GDB55 accessory).
Corrected the zoom scale in 2D modes.
 

Matko

pohodnik
18. jul 2007
5.603
707
113
KSZ:

Je kdo v SLO zasledil verzijo 205T,
oz. kje ob meji( pogoj je klasična trgovina!)
 

garmin350

Zelenc'
25. dec 2007
17
0
1
ojla...sem tudi kupil ta model navigacije....sem naložil AR 2.0 in A Topo 2.11 pa mi ne kaže hiš?

kaj moram storiti..drugače pa je navi za ta denar res super?
 

Jodlar

Pripravnik
20. jul 2007
749
3
18
Citat:
Uporabnik garmin350 pravi: ojla...sem tudi kupil ta model navigacije....sem naložil AR 2.0 in A Topo 2.11 pa mi ne kaže hiš? kaj moram storiti..drugače pa je navi za ta denar res super?

Tukaj boš našel rešitev!
 

garmin350

Zelenc'
25. dec 2007
17
0
1
deluje....sem zafrknil prej sem nalozil TOPO 2.01 pa zato ni prikazovala! AR 2.0 in Topo 2.11 pa mi delata brez težav!
hvala
 

mirkuma

Zelenc'
4. dec 2007
17
0
1
Zdravo, v Mapsourcu (WIN) ali RoadTripu (MAC) naredim pot (Route), točno po cestah po katerih hočem iti (City Navigator Europe NT 2009). Preko mapsourca pošljem v Garmin, a v Garminu 205 se mi pojavijo samo novi waypointi skozi katere gre pot, ne pa dejanske poti. Pot vedno preračuna po svoje (torej najkrajša ali najhitrejša), predhodno izračunane podi iz Mapsourca ne upošteva.

Lahko to kdo potrdi? ALi Nuvi 205 ne podpira izdelave poti in prenosa poti preko Mapsourca? Kako pa na sami napravi dodam več točk skozi katere hočem?

Vnaprej hvala za odgovore!
 

bingo

Pripravnik
17. jun 2008
39
0
6
Imam Nuvija 205 s katerim sem zelo zadovoljen. Ker pa imam notranji pomnilnik že skoraj poln, me zanima ali lahko nalagam fotke na zunanjo kartico? Jih bo Garmin znal prikazovati z nje? Če se to da, me zanima kako to izvedit? Ustvariti na kartici direktorij s točno določenim imenom, ali kako?

Za odgovore se zahvaljujem vnaprej!
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Bo znal. Niti ni vazno kako na kartici poimenuješ mapo.
sd:\garmin\slike je čisto ok