Garmin Nuvi 205 predogled

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum

Nikonja

Zelenc'
18. jun 2008
5
0
1
Ljubljana
Ma meni se uklopi samo ko je signal za satelite zelen in ga takrat moram parkrat pritisnit !! Zadnjic sam ga kr pritiskal 10 krat dokler se ni pojavil !
smile-1.gif

Sam ga kupil v Big bangu ce vam kaj pomeni !
 
Nazadnje urejeno:

janezpesec

Pripravnik
6. jan 2008
487
0
16
Ti imas wide verzijo, le-te imajo sirf star iii gps sprejemnik in podpirajo to moznost. Naprave ki imajo mediatek-ov sprejemnik pa tega nimajo.
 

Teddy

Pripravnik
10. jun 2008
568
0
16
Ljubljana
A lahko iz prve roke poveš kolk internega spomina ma Nuvi 205. Na enem drugem forumu je tekla že debata o tem, sam tam je vse neki "baje de ma tolk in tolk", noben pa ne pove iz prve roke "tolk je ". Tam opisujejo de naj bi mel 205 - 1GB, 255 - 2GB. Hvala
Tista informacija od Matko-ta je pa tud zanimiva, sam jst bi se brez navigacije bolj slabo znajdu u Avstriji. Ne hodim preveč v tujino. Če pa bi kdo gor hodu, bi se pa kej zmenl, če je za to.
 
Nazadnje urejeno:

Jodlar

Pripravnik
20. jul 2007
749
3
18
Na garmin.si v primerjalni tabeli 255W in 205W lahko vidiš tole:

V postih raznih forumov pa ljudje pišejo v tej zvezi zelo različne številke!
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Teddy
smile-1.gif
spet ti.
V prvem postu sem napisal iz prve roke koliko spomina ima model 205.
 

Teslo

Zelenc'
31. jan 2008
12
0
1
Citat:
Uporabnik Teddy pravi:
A lahko iz prve roke poveš kolk internega spomina ma Nuvi 205. Na enem drugem forumu je tekla že debata o tem, sam tam je vse neki "baje de ma tolk in tolk", noben pa ne pove iz prve roke "tolk je ". Tam opisujejo de naj bi mel 205 - 1GB, 255 - 2GB. Hvala
Tista informacija od Matko-ta je pa tud zanimiva, sam jst bi se brez navigacije bolj slabo znajdu u Avstriji. Ne hodim preveč v tujino. Če pa bi kdo gor hodu, bi se pa kej zmenl, če je za to.

Imam Nuvija 255T. Internega spomina ima 2GB. Prejšnji teden sem testiral tudi TMC, ki v Avstriji deluje brez težav. Aktiviral se mi je samodejno minuto po tem, ko sem zapeljal čez Korensko sedlo
smile-1.gif

Na splošno sem z modelom 255T zelo zadovoljen (prej sem imel 200-tko).
 

mumbo

Zelenc'
15. jun 2008
14
0
1
Imam nuvi 205w. Zanima me kako je s polnenjem preko usbja. Ko povežem nuvi z računalnikom gre takoj v način za prenos podatkov. Na zaslonu je logo Garmin, spodaj je slikica nuvija s kablom povezanega na računalnik.. Ali se sedaj nuvi polni in kako sploh vem kdaj je poln??
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ko ga priklopiš na USB malo počakaj in pritisni tipko za izklop.. pa ti bo napisalo, da se baterija polni.
Se pa tudi brez tega polni, ampak ne tako hitro, ker je ekran osvetljen.
 

leni

gps navigator
17. avg 2007
1.549
0
36
S46.2296732 V14.5190865
www.sajko.com
Citat:
Uporabnik Teddy pravi:
Jah spet jst.
wink-1.gif

A pol ti nimaš nikol namena kupit kakšne eletronske zadeve... Ne saj me ne briga, samo če eno leto gledaš kaj boš kupil .... No ne vem kje živiš, ampak pri nas se v enem letu marsikaj spremeni. In v enem letu pridejo čisto boljše naprave za isto ceno.
 

elrado

Pripravnik
21. apr 2008
350
0
16
Računalniško ne preveč pismeni sorodnik mi sitnari, ker mu nagaja novi Nuvi 205. Ker dečko živi v MB jaz pa kakih 150 km stran mu ne znam pomagat ugasnit odvečnih zemljevidov. Ali mi lahko kdo napiše kako se to naredi
smile-1.gif
.

LP in hvala.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Na strani 1 je slika, kje se to izklopi. Nastavitve/zemljevidi/o zemljevidih...
 

Teddy

Pripravnik
10. jun 2008
568
0
16
Ljubljana
Ja s tem je tko. Sej pride dost novga umes. K je pa cajt za kupt si pa nabereš polhn informacij in kupiš najboljšo robo, k je tebi primerna. Sej enih stvari tud ne rabš. Eni pač kupujejo stvari k so drage al pa na njih piše eno kilo stvari, pol jih pa sploh ne rabijo al pa ne znajo uporabljat. Na konc se pa pridejo hvalt pa kazat kaj imajo, ko jih pa uprašaš za prikaz, se pa praskajo za ušesi. Na konc pa k ne znajo s tem delat, pa rečejo de tega tko al tko ne rabjo. Zakaj tolk dnarja za nič, če je pa bolš it na pir s kolegi. Al pa za vodo roštiljat.
 

kripo

Fizikalc
19. avg 2007
1.941
1
38
46
Ljubljana
imam ga namen kupiti in mi tale post pride zelo prav. Me pa moti nekaj .. kartografija .. gor si naštel nekaj držav, 4 če se ne motim .. kaj pa cela Evropa, NT2008 al kako se že reče? Se da naložit gor? ...