Formula 1 sezona 2021

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.744
6.913
113

Tole pa ignoriranje rumenih zastav.
Res je, da nisem F1 voznik, tako da mogoče ne vidim dovolj dobro, ampak tudi pri tej slabi kvaliteti videa sem lepo videl kako utripajo. Mogoče se pa v živo slabše vidi?

hm hm?
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.744
6.913
113
Najbolji se najdeš v tem "random" zapisu?

This moment shows who is an F1 fan and who is just in it for 1 driver. If you're an F1 fan and want Lewis to win you still feel bad for Max because that was a MEGA LAP from him up until that point and you can appreciate the talent behind that wheel. Really hope the car is ok and we se a hell of a race tomorrow.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.565
1.018
113
Sem ze napisal zdavnaj, da nimam problema ce max zmaga. Je bil / bo boljsi letos. Z vsem kar pise se strinjam, rekel bi edino to, da krog BI BIL hell of a lap, ce bi ga koncal. Pa ga ni in namesto tega kusnil zid, LH odnesel P1. Zato ne sanjej kako je bil super, raje sprejmi da je mali zajebal. In ne, ne najdem se, beri zgoraj. Vidim pa tebe notri, totalno. Zelim pa isto, kar zeli avtor: da je avto ok in da bo jutri fight na polno. Happy?

Glede rumenih zastav in ostalga: naj povejo kako in kaj in tako bo. Jst ne vem vec kot oni, dobri ste eni ki to veste.
 
15. jan 2019
3.459
1.086
113
Sem ze napisal zdavnaj, da nimam problema ce max zmaga. Je bil / bo boljsi letos. Z vsem kar pise se strinjam, rekel bi edino to, da krog BI BIL hell of a lap, ce bi ga koncal. Pa ga ni in namesto tega kusnil zid, LH odnesel P1. Zato ne sanjej kako je bil super, raje sprejmi da je mali zajebal. In ne, ne najdem se, beri zgoraj. Vidim pa tebe notri, totalno. Zelim pa isto, kar zeli avtor: da je avto ok in da bo jutri fight na polno. Happy?

Glede rumenih zastav in ostalga: naj povejo kako in kaj in tako bo. Jst ne vem vec kot oni, dobri ste eni ki to veste.
ne gre za mad maxa, ampak za to kaj hama počne

na ravnini ni videl...
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.565
1.018
113
Ja glej, tebi neverjetno, ne pomeni da ni mozno. Na taki pisti, ko glih koncas svoj fast lap in spustis gas, cakas da ti povejo in prleti za tabo k sus nekdo... Ne vem, zdo se mi verjetno in nenamerno. Sploh ker en Gasly pa Mazepin nista noben faktor. Jebiga, sem cuden, verjamem da je blo tko. Ce ni blo, ma naj napaljo kazen, k da bo prvic dubu al kaj? Si pa mislim, da je tu bolj team kriv, ker bi moral to obvescat (sej pol so krnpel z vsazga zadej). Ampak to je moje mnenje, lahko ignoriras.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.744
6.913
113
blm je vseeno prvič v f1 in verjetno tega ni vedel...premalo izkušenj pač

..oh wait...
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.565
1.018
113
Še na briefu so jim povedali, naj po nepotrebnem ne vozijo prepočasi, ker se lahko zgodi štala. In kaj počne blm? Aja, vozi prepočasi. Ker mu nihče ni povedal, da ne sme.

Ok, tu si sam. Pojma nimam kaj konkreno so jim na brifu rekl pa kolk je to pocasno. Ce ti ves, dober si. In ce je tolk prepocas vozu, naj mu dajo kazen. Bo ok tako?
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.565
1.018
113
Popolnoma neobremenjeno sprejemam vsak rezultat. Ce kdo, ga vi ne... Sam tolk.

Istocasno pa zavracam vse butaste teorije, ki jih je tu polno. Vsak zase ve kaj mislim s tem.