Formula 1 sezona 2021

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.565
1.018
113
Pol sekunde bi mel prednosti in nima najboljsga avta? Pa kje vi genialci spite? Pr Hamiltonu je avto kriv, pr smrkavcu je pa on glavni pa oh in ah? A kot se vidi je sam kriv za to, da ni prvi... Vse jasno.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.565
1.018
113
Zakaj ze? Mercedes sam pelje? A ker ma kao full visjo koncno, posledicno pa slabse cez ovinke? In RB je tolk slab bolid, da pol sam Max na pisti s 3 DRS zonami (v bistvu druga najhitrejsa) v par ovinkih kompenzira pol sekunde? :) Resno, kje spite? RB je najjaci bolid letos, izgovarjate se pa na eno 'spicy' tekmo z novim motorjem + kaznijo za to. Po vsem tem je Max otrok, ker ga na isti nacin brante na vse pretege. Vceri je sam zajebal, face it.
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik 474

Pomaga, če pokukaš iz BLM riti, odstraniš srebrna očala in malo pogledaš okrog. Dokler, pa bo zate BLM GOAT in Bog, Schumi pa nekdo, ki so mu tako ali tako vse podarili, tako dolgo pač niti ne moreš imet drugačnega mnenja, kot ga imaš. Vsekakor pa to ni nepristransko mnenje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: novaa

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.565
1.018
113
Hvala za razlago, full edukativna. Sem mislil, da bom izvedel kaj novega pa se vedno vse temelji na custvih. Kdo je res nav(b)ijac tu, ce sva ze pri tem?

- Je max za vceraj kriv, da ni p1 ali ne?

- Sumiju so se umikal, celo v taki meri, da je nastal skandal (A1 ring)?

- Se je sumi zaletaval (namerno) ali ne?

Hvala za objektivnost. Ker ti nekaj ni vsec, bi kar selektivno pozabljal? Je pa smesno kako hitro si skrenil z vcerajsnje tekme na sumija. Tolk o tem.
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik 474

V bistvu me je groza, da se v tvojem postu pojavi beseda "objektivnost" :D :D :D

- Nobeden ni trdil, da je kdorkoli drug kriv za včerajšnji trk Max-a, ne vem od kod tebi zdaj neki čudni izpadi.
- škandal na A1 Ring ni bil povezan z umikanjem. V isti sapi lahko še pokomentiraš Bottasa v Sochi 2016 in seveda še precej drugih moštvenih ukazov. Ker Schumiju lahko očitno pokažeš le enega
- Se je, nikoli nisem (ali nismo( trdili nasprotno. velik črn madež v njegovi karieri. Pa ni edini. Eni so celo napovedali, da se bodo zaleteli v nasprotnika in to tudi storili. Prvi temnopolti dirkač v F1 je celo radiral nasprotnike v pit lane-u (kao nenamerno). Njegov trenutni moštveni kolega po osmih letih v F1 kar naenkrat pozabi, kako se zavira in odnese par dirkačev s sabo. Kot po naključju sta to njihova glavna tekmeca v boju za naslov dirkaškega prvaka in naslov konstruktorskega prvaka.

Drugače pa tema je F1 2021 in ne vem, kdo karkoli pozablja. (Pol)preteklo zgodovino ti pričneš vlačiti noter, ko se zatakneš v BLM riti in ne moreš več naprej in ne nazaj. Izgleda da ti Schumi predstavlja neke vrste vazelin, da se lažje premikaš...
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.565
1.018
113
Enostavno: postavil si trditev, da Max potrebuje vec znanja za isti rezultat kot LH. Enostavno sem te vprasal zakaj tako in utemeljil zakaj sam mislim da ne. Preskoci si na sumija in dobil moj odgovor na to. Smo kjer smo (Sumi, BLM rit, vazelin etc...). Te kaj srbi?
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.565
1.018
113
Super, potem bo pokalo danes!

Za (objektivnega) predhodnika, pa sam tole:


"It's a disgrace...", komentator takoj po prehodu skozi cilj. Toliko o objektivnosti... Pa sumija nisem jaz povlekel not, sem pred casom napisal, da sem opravil s tem. Ampak zgleda, da ene prevec srbi pa ne morjo brez.
 
Nazadnje urejeno:

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Zakaj ze? Mercedes sam pelje? A ker ma kao full visjo koncno, posledicno pa slabse cez ovinke? In RB je tolk slab bolid, da pol sam Max na pisti s 3 DRS zonami (v bistvu druga najhitrejsa) v par ovinkih kompenzira pol sekunde? :) Resno, kje spite? RB je najjaci bolid letos, izgovarjate se pa na eno 'spicy' tekmo z novim motorjem + kaznijo za to. Po vsem tem je Max otrok, ker ga na isti nacin brante na vse pretege. Vceri je sam zajebal, face it.
Mb je imel zadnjic cudezno 30kmh visjo hitrost na ravninah brez drs, visjo kot ostali z drs! Nikomur nic jasno. Ovinkov pa ham pac ne zna tako hitro peljati kot max. Saj se trudi. Ampak po ac ste tudi vsi hitri.
 

DOHC

Majstr
4. sep 2007
1.928
395
83
Ah Max kamot zmaga iz P3. Long run pace so mel ful dobr. Pa še rbr se kr znajde s taktiko tko da je vse odprto danes. My money is on Max. Sam da gearbox zdrži.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Najbolji in darjan

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.370
301
83
A je Max zlomil zadnjo obeso, kot sta govorila naša komentatorja? Če ja, lahko to popravijo brez kazni?
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.744
6.913
113
Na sreco je bottas pred njim ja, z njim ne bo tezav. Lujza pa lahko undercutne, to je skoraj lazje kot pa da bi bil v vodstvu na tej neznani progi.
Ceprav imam obcutek da ko bo SC, bo spet imel blm zegn…
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
35.160
10.530
113
Zato pa spominja na schumija. On je vedno vozil na polno kljub veliki prednosti na dirki. In kolikokrat smo zmajevali z glavo. Nekajkrat se mu je to tudi mascevalo. Brez skrbi, max ve kaj dela. Ravno zaradi taksnih voznikov f1 niso vlakci. In ce bi imel max desetino toliko pomoci kolikor jo ima ham od sovoznika bi ze tri dirke nazaj postal prvak. Ali pa ce mu cudezno ne bi pirelli gume razneslo....
2x če. :valjamse: