Športna ura

Samo Svoj

Guru
27. jan 2022
5.959
2.373
113
Jaz imam Race, ker mi je 9 peak premajhen - imajo pa sedaj mali Race, za bolj nežne rokice - zaenkrat sem pozitivno presenečen, ker je prva kitajska od Suunto.
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.545
4.477
113
49
Na sončni strani ALP
jaz imam že kakšno leto 9 peak pro....zelo zadovoljen
Kako dolgo ti zdrži baterija?!

Jst sem ravno zaradi baterije šel zopet sicer na "pametno" uro na Huawei iz GT2PRO na GT3PRO.

Mi je zdržala nekaj dnevnih tur (Snežnik, Peca) in dvo dnevno turo po Triglavskih jezerih. Danes sem jo zopet dal polnit.

Rabim tudi zaradi prostoročne telefonije v avtu. Suunto tega najbrž nima?
 

KStoner

Majstr
31. dec 2007
2.130
190
63
Kako dolgo ti zdrži baterija?!

Jst sem ravno zaradi baterije šel zopet sicer na "pametno" uro na Huawei iz GT2PRO na GT3PRO.

Mi je zdržala nekaj dnevnih tur (Snežnik, Peca) in dvo dnevno turo po Triglavskih jezerih. Danes sem jo zopet dal polnit.

Rabim tudi zaradi prostoročne telefonije v avtu. Suunto tega najbrž nima?

Načeloma za cel teden....nošenje cel dan in recimo 15 ur športa.
Je kar velika razlika napram 9 peak.

Nafilana na 100% je v roku cca 1 ure.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Zgaga

nUUb

Fizikalc
2. jul 2013
782
37
28
Zdravo. Sam imam Carmina fr255 in bi ga želel posoditi prijatelju ki gre jutri na maraton tečti.
Predvidevam da si mora svoj račun ustvariti na garminu, potegniti aplikacijo dol ter dodati uro not, jaz pa jo odstranimo iz aplikacije?
Hvala
 

irCAR81

Fizikalc
19. mar 2008
1.709
76
48
Najbolj clean je če narediš factory reset ure, potem si pa on naredi account in doda uro. Ampak odvisno kaj hočeta dosežt. Lahko tudi ne naredita nič, samo odteče s tvojo uro in bo pač v tvojem GC ta tek.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Jabe in corsol