Samsung Galaxy S III

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Očitno so bedaki.Če bom mogo pošiljat na tuša na servis, se bom prej po telefonu pozanimal kako in kaj. V najslabšem primeru pač pošljem v Avstrijo.
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Mi pa nekaj ni jasno?
Zakaj recimo Kies najde posodobitev če imaš naložen rom svojega operaterja preko katerega si ga kupil,ne najde pa posodobitve recimo Nemškega roma katerega si potem sam naložiš.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
982
113
Kako naj zvem, kje je bil kupljen gsm oz. pri kateremu operaterju? Na namizju nimam nobenih posebnih ikon od bilo katerega operaterja? Meni kies ne najde nobene posodobitve, pa imam 4.0.4, punci je pa najdlo in ga ima na 4.1, ga pa ima od Mobitela. Zanima me predvsem zato, ker sem oba telefona kupil v isti trgovini.
 
Nazadnje urejeno:

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Ti imaš pa res neke nelogična vprašanja.Oba telefona si kupil v isti trgovini sedaj pa sprašuješ kako naj izveš kje je bil telefon kupljen oz,pri katerem operaterju punca ga pa ima od mobitela
17758-icon_confused.gif

Kakšna pa je bila potem ta trgovina
nahrung002.gif

Preveriš lahko tako da preveriš kakšen imaš naložen rom (PDA in CSC)in na SMF tam poiščeš svoj rom.
Ali povej kakšen imaš PDA in CSC pa bomo lahko kaj več povedali.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
982
113
Oba telefona sem kupil pri Kommdati v Ljubljani. Ta trgovina pa dobi te telefone verjetno tako, da za njih nekdo podaljša naročnino pri bilokaterem operaterju verjetno in potem oni ta telefon odkupijo in ga naprej prodajo novega zapakiranega. Punca ima na namizju ikonce od planeta in pač to šaro od Mobitela, jaz pa nimam nič oz. ne me tepst, morda sem te ikonce takoj zbrisal, vendar se ne spomnim točno a sem jih ali jih nisem, res se ne spomnem, žal. Njej je ponudilo posodobitev Androida iz 4.0.4 na 4.1....že pred parimi tedni, meni pa še zdej ne. Probal sem programsko posodobitev na telefonu in preko Kiesa in mi napiše, da ni na razpolago, zato me zanima, kje zvedet, od kje je telefon in zakaj mi ga noče posodobit.

AP: I9300BUBLG3
CP: I9300BULG2
CSC:I9300VFGBLH2
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
982
113
Ok, najlepša hvala. Torej, kot razumem, mi bo garancija še veljala, če tole naložim?
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Naj bi ja, sej je le uradni rom.Sigurno bo veljala v tujini.Kaj pa piše na garancijskem? Pomojem še na tuševem lastnem servisu ne smejo komplicirat, ker ne prodajajo telefonov s slovensko verzijo androida.Ram2 pa servisira simobil/mobitel androide in so si to privoščli...
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Video je po malemsimbolne narave, da malo bolj spoznaš in vidiš, kaj vse se dela z galaxyjem.Dovolj bo da poznaš download mode in odina.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
982
113
Garancija je poštempljana z imenom "H&K d.o.o." (to je Kommdata) Od punce sem šel zdej gledat pa je od Telekoma.
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Res ne vem kje so dobili ta telefon?
Naložen imaš Netherlands (Vodafone) 2012 August 4.0.4 I9300BUBLG3 I9300VFGBLH2
Kot sem pa že prej rekel mi ni jasno kako njemu ni našlo posodobitve preko Kiesa čeprav za ta rom obstaja že posodobitev na 4.1.2
Ali je mogoče fora da moraš bit prijavljen preko njihovega operaterja se pravi da bi mu posodobilo samo na Nizozemskem?
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
ksz

sm kr klical na RAM in vprasal zakaj ni posodobitev novejsih kot 4.0.4 androida, pa mi je rekel da je to odvisno od operaterja in sem mu odgovoril da je moj kupljen v prosti prodaji in je rekel da imam potem zadnjo verzijo in da nemorejo nic novejsega nalagat na moj gsm pa tudi nevedo kdaj bo update za moj gsm. Zgleda da operaterji forsirajo update razlicno med seboj, za take kot sem pa jest je pa zadeva zgleda zadnja v vrsti. Bomo pac cakal
 

maki3

Pripravnik
14. sep 2007
681
3
18
Kaj to je bugast ta mobitelov rom, ki je zdaj na sammobile.com?

Slovenia (Mobitel)
2012 December 4.1.2
I9300XXELL4
I9300MOTELL2
 

Seba81

Majstr
25. avg 2009
2.049
119
63
Doma
Jaz sem ga tudi kupil v prosti prodaji pa se ni hotel sam posodabljat, niti preko kiesa ni slo.Na ramu so ga zastonj v eni uri zrihtali in se je na 4.1.2 ze sam posodobil.
 

Ales888

Pripravnik
22. jul 2010
87
0
6
Knežje mesto ***
Pozdravljeni!

Do pred kratkim sem lahko preko USB povezave na domačem kompu brez problema dostopal do vsebine SD kartice, zadnjič sem pa namestil nek upgrade in sedaj vidim le prazne mape OS, ki je na telefonu, externa kartica pa ni več vidna?? Poskušal sem prenesti MTP popravek za Win XP, ki je naveden v enem od prejšnjih forumov, pa še vedno ne gre. Edino formatiral še nisem kartice... izhod v sili, če bo RES treba.
Imate vi kakšen nasvet? Malo sem že iskal, vendar je preveč strani za pregledovat.
Hvala za vsak uporaben nasvet
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.