Samsung Galaxy S III

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Si že na 4.1.2 ? Nebo posodobitev.Pri meni jih tut ni blo... Preberi zadnje strani,če še nisi, da neboš mel problemov po nadgradnji in da neboš ostal brez pomembni podatkov.
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Æimprej apdejtaj prek odina.Po flešanju obvezno naredi hard reset.Rom pa dobiš na http://samfirmware.com/ Išči pod Open europe

United Kingdom 2012 December 4.1.2 I9300XXELLA I9300OXAELLA Download
Ta je zadn, ki ima popravljeno varnosti luknjo, ki je v procesorju in baje je fix za nenadno umrtje matične plošče.

United Kingdom 2012 December 4.1.2 I9300XXELL4 I9300OXAELL4 Download
Ta pa je isti kot zgoraj, vendar še brez popravkov.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.541
1.074
113
Titograd
Jaz imam 4.1.1...... prinaša 4.1.2 kaj pomembnega, boljšega? Če ne, se ne mudi z nadgradnjo
smile-1.gif


Sicer pa "nemški" s3, pa zanimivo da ne najde posodobitev......
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38

Android 4.1.2 JZO54K
Multi-View (Multi-windows multitasking as in Galaxy Note II)
Customizable notification panel
Brightness slider in notification panel can now be disabled
Smart Rotation (The screen orientation automatically adjusts to the orientation of your eyes)
Continuous Input in Samsung Keyboard (Similar to Swype and the latest official Android 4.2 keyboard)
New Gallery app (Same as in Note II)
Page Buddy
Paper Artist app
Group Cast app


Ni tak malo vidnih posodobitev, kpt recimo pri iOS.Se splača nadgradit
wink-1.gif
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.541
1.074
113
Titograd
Kar zanimivo, sploh smart rotation. Kakšna pa je galerija iz nota 2? Ampak če po "luftu" ne najde posodobitve, Kies pa je itak komedija, kak nadgraditi? Obstaja kak postopek "za telebane"?

Še par vprašanj:

- na prejšnjem telefonu, ko je zvonil alarm, sem ga obrnil z ekranom dol in je alarm utihnil, poleg tega je telefon šel v dremež, meni ki rabim 20 minut da k sebi pridem, fenomenalno
smile-1.gif
telefon sicer utihne, ampak v dremež ne gre, še vseeno morem s prstom potegnit po njem..... se bi dalo brez tega iti v dremež?

- Stojalo za v avto..... je še poleg originalnega za 40 € katero dobro in cenejše univerzalno stojalo?

- Smart stay..... zadeva meni nekak ne dela, sicer se mi malenkost pred zaklepanjem telefona pokaže oko, torej je funkcija takrat aktivna, ampak se zaslon ravnotako zaklene in zatemni.... kaj delam narobe?
 
Nazadnje urejeno:

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Namesto kiesa uporabiš odin. V zadnjih 25 straneh so sigurno navodila, tudi na samfirmware so navodila+odin+rom.Po flešanju obvezno hard reset, ki pobripe VSE iz telefona. SD kartica ostane nedotaknjena.

Dremež nastavi, kjer nastavljaš alarm.Morda bo to to.

Stojal pa maš 100 in 1.cenejša so dokaj nekvalitetna, vendar služijo namenu. Odvisno kaj rabiš.

Meni ustreza takle:


Mam na armaturki.Ko je zložen/ni v uporabi, vidim preko njega centi pleha od haube, tak da je nemoteč.
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Smart stay - priblizno ciljaj, da bo visina sprednje kamere in senzorja nekje v visini tvojih oci.

Stojalo: eBay - Galaxy S3 (i9300) car holder

Dremez: ne vem, posci kaksen app za to.

Galerija je se vedno en drek uporabna, ker prikazuje vse mozne slikice in gife (razna nepotrebna sara iz navigacij, zacetni zasloni filmov ipd). Uporabljam quickpic, ki je super, pa lahko skrivas albume itd.

Update: Lahko si iz samfirmware.com potegnes dol, pa preko odina flashas.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.541
1.074
113
Titograd
SD kartice nimam, vsaj fizično, kako je mišljenih teh 16 giga...... kot telefon ali kot kak masovni pomnilnik, na katerem bo ostalo vse? Ali bodo ostale slike, programje pa se bo pobrisalo? Če dam gor drug ROM, garancija ostane?

Dremež sicer dela, ampak če telefon obrnem, samo utihne, ne zna pa obenem vklopit dremeža, ampak moram še sam potegnit s prstom, da ga dam v dremež....... morda kdo ve če se da
smile-1.gif


@rawr: takšno stojalo kot je na tem posnetku me interesira, si kupil na ebayu ali se da to kupit tudi pri nas? sem eno univezalno preizkusil, ampak mi držalo ni delovalo ravno močno, telefon pa držalo objame tako, da en del zaslona niti ni viden
bonk.gif
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
16 GB je vgrajen pomnilnik telefona. Ce das original rom naj bi ostali podatki. Ni pa nujno, da ti bo vse lepo delalo, zato je priporocljiv poln reset.

Drug rom, ostane garancija, samo ne pri nas. Ceprav bi mogla. Si pac snames iz samfirmware se originalnega, da v primeru okvare nalozis nazaj.

Pa kupi si eno sd kartico, pa si slike in robo, ki ti je nujna, tja shranjuj.
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
No glede tistega obračanja telefona navzdol da ga utišaš ti pa jaz povem da je v nastavitvah pod Gibanje in tam obkljukaj. Ne vem pa če dela dremež ker to sploh ne uporabljam,stojalo pa dobiš na Bolhi.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.541
1.074
113
Titograd
Torej, če bi naložil naš originalni ROM, garancija tu odpade? Benti miša
crazy1.gif
malo cvikam zdaj, sicer so mi na našem servisu rekli da četudi imam račun iz tujine in garancijski list, garancija tu velja. Sem pogledal na samfirmware.com, imam ROM od T-Mobile, ki še ni izdal različice 4.1.2
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
A tukaj sploh kdo bere kaj kdo napiše?
Prepiši oz.shrani si PDA in CSC roma katerega imaš sedaj naloženega.In v primeru uveljavljanja garancije si moraš naložit zadnji oz.ta rom tega operaterja.Se pravi da boš moral naložit zadnji T-Mobilov rom.Sedaj pa si naloži katerikoli rom si želiš.Če pa ti telefon tako hudo crkne da ne moreš naložit tega pa tudi na servisu po vsej verjetnosti ne bodo ugotovili kaj si imel naloženo tako da bodo garancijo priznali le da priložiš gar.list.
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
No sej ce je uradena posodobitev roma ze vzunaj sprasujem zakaj ga nemorem naloziti, da je uradno in da je mir. Sam se pa nebi rad zafrkaval z nalaganji in potem z vracanji v orginal stanje ce bi moral na servis itd.
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Pač ne moreš.Naši šalabajzeri na servisih pač ne pustijo.Naložen moraš imet zadnji rom operaterja pri katerem je bil kupljen.
bonk.gif
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.541
1.074
113
Titograd
Ja kaj pa da bi ga oni na servisu? Tudi ne gre?

Sem videl kake težave ima tu nekdo z uveljavljanjem garancije zaradi kopice mrtvih pixlov, pa so mu našli drug ROM gor...... Če gre matična je drugo.....
 

Cawo

Fizikalc
Osebje foruma
25. jul 2007
2.867
19
38
Citat:
Uporabnik stankozaspanko pravi:
Kaj je najboljše uporabiti za backup stikov. Včeraj sem updejtal telefon. Sicer mi ni nič izbrisalo, edino v "dnevnikih" klicov, mi ni prepoznalo vseh številk
bonk.gif
... pri enih imam namreč vpisano +386, pri drugih ne ...

Kot je en že pred mano napisal za import, je enako za export:
Contacs, izbereš settings in Import/Export in daš Export to USB stroage ali pa pač microSIM, to je to.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.