Samsung Galaxy S III

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Citat:
Uporabnik Oktopusy pravi:
Citat:
Uporabnik rawr pravi:
Stojal pa maš 100 in 1.cenejša so dokaj nekvalitetna, vendar služijo namenu. Odvisno kaj rabiš.
Meni ustreza takle:


Mam na armaturki.Ko je zložen/ni v uporabi, vidim preko njega centi pleha od haube, tak da je nemoteč.

Zelo uporabna zadeva,tudi sam ga uporabljam.Lahko ga uporabljaš z etuijem in tudi za več vrst telefonov.Dobiš ga na Bolhi za male pare.

Kako pa je pritrjena zadeva na armaturko in ali se vrti glava da das telefon v landscape nacin? Dejte kaksen link do bolhe
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Glava se vrti, tak da lahko telefon obračaš.Na armaturko pa je pritrjen s pomočjo ploščice, ki je predhodno nalepiš na armaturko.
 

Stipe

Pripravnik
4. sep 2007
366
0
16
Kako bi nastavil custom notificiation za gmail, viber, facebook ... etc. Včasih si lahko nastavil posebej ringtone za vsakega, sedaj pa tega ni več.
 

bostjangtline

Fizikalc
12. dec 2012
216
25
28
Seveda se da, greš v gmail-račun(tvoj)-nastavitve-zvok in vibriranje in si nastaviš, isto za facebook-settings-notification ringtone in si nastaviš, za sms(sporočila) v samih sporočilih-nastavitve-izberi melodijo zvonjenja, za vse ostalo v nastavitvah-zvok!!!!
 

Seba81

Majstr
25. avg 2009
2.049
119
63
Doma
Citat:
Uporabnik bizi pravi:
Moj S3 je pa pravkar umrl, tema, zero. Odstranil baterijo, vtaknil Yig kabel, nič. In to iz čistega lufta. Bemti svet in to pred prazniki.
Si ga oživel?
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
ksz

A se da slucajno tisti fast meni k ga potegnes iz vrha (wi fi,gps, zvok, vrtenje zaslona itd) nastavit kaj naj ti tam kaze, kajti bi bilo zelo dobro da bi v prvi vrsti bilo takoj za podatkovno povezavo knof (ke rpa pac s3 probleme z podatkovno povezavo), ne pa vrtenje zaslona in varcevanje z energijo?
 

ganges

Pripravnik
4. nov 2012
160
0
16
Katera aplikacija je že, da mi pokaže s katerega oddajnika in kako močan signal lovim in kateri drugi signali so še na razpolago (z drugih oddajnikov...)?

lp
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Citat:
Uporabnik maki3 pravi:
V JB 4.1.2 ja, prejšnje različice pa ne.
Ja itak kdo pa še je na prejšnih različicah
smile-1.gif
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.