Samsung Galaxy S III

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Ja updejt narediš preko wifija, vsi podatki na telefonu ostanejo. Telefon pa te sam oppzori ko je update na voljo, moraš pa imeti to omogočeno: nastavitve - o telefonu - programske pododobitve. Govorim iz glave, ker nimam telefona doma ampak mislim da bo kar tako kot sem napisal.
 

stankozaspanko

Fizikalc
27. jul 2012
4.930
8
38
Ja, tako imam nastavljeno in mi vedno, ko so posodobitve na voljo to javi. Programe (appse) posodabljam po potrebi, nadgradnjo "sistema" (torej iz icecream na JB in sedaj na novejšo verzijo pa tudi). Torej je potem vse o.k.
zmaga.gif
 

Seba81

Majstr
25. avg 2009
2.049
119
63
Doma
Kako popolnoma izklopim prenos podtkov v tujini, da nebo
shocked-1.gif
ko pride položnica, odkljukano imam Mobilni podatki in Podatkovno gostovanje.Je to ok?
 

jtfc

Guru
Izključen uporabnik
24. jul 2007
19.994
2.716
113
APN droid, s tisim sem še najbolj ziher da je vse izklopljeno.
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
To je to. Najhitrejša pot je da tiščiš tipko za izklop aparata, pokaže se ti okno kje imaš na voljo Izklop, letalski način, podatkovna povezava (vključi/izključi)...

Pritisneš na besedilo podatkovna povezava in to je to. če je res izklopljena poleg črtic za signal ne bo nobene črke G,E,3G ali H. V tujini pa se pojavi R za roaming. Vedno tako izklopim, pa pod sinhronizacija ročno še izklopim podatki v ozadju in sinhronizacijo vseh mailov.
 

stankozaspanko

Fizikalc
27. jul 2012
4.930
8
38
Hoy. Spet rabim malce pomoči. Napiše mi: Programska posodobitev Prejšnji posodobitveni paket je prenesen. Želite namestiti posodobitev zdaj? (Med namestitvijo naprave ne morete uporabljati...) Opcije so: - pozneje - namesti vse - namesti

Kakšna je pa razlika med namesti in namesti vse?

Hvala za odgovor.
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Mogoče ti je dol potegnilo 2 različni posodobitvi in Namesti vse pomeni da ti bo naložilo obe, namesti pa samo tisto, ki jo je trenutno preneslo? Jaz bi dal namesti vse, zajebat po moje nimaš kej.
 

Carlito149

Pripravnik
18. apr 2008
978
0
16
Hvala.
A opcije da si file pošljem po mailu, potem samo shranim na telefon in samo uvozim kontakte pa ni?
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Lahko pa tudi daš .csv datoteko na spominsko kartico, greš v imenik, daš uvoz/izvoz, uvozi iz masovnega pomnilnika ali nekaj takega je, telefon bo sam našel fajle, ki vsebujejo kontakte, izbereš katero datoteko želiš in je to to.

Je pa najboljša rešitev sinhronizacija na Google, kot je rekel Dare1.
 

stankozaspanko

Fizikalc
27. jul 2012
4.930
8
38
Kaj je najboljše uporabiti za backup stikov. Včeraj sem updejtal telefon. Sicer mi ni nič izbrisalo, edino v "dnevnikih" klicov, mi ni prepoznalo vseh številk
bonk.gif
... pri enih imam namreč vpisano +386, pri drugih ne ...
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
ksz

Imam s3 iz proste prodaje pa se nobenega znaka o posodobitvah, a to se pride al bom mogu sam preko odinov in podobno to delat?
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.