Samsung Galaxy S III

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Dalvik Cache je samo v CWM, kateri pride z root-om. Brez roota je navaden recovery v katerem pa ni Dalvika.
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
To sem čakal,končno en pameten odgovor in tudi advanced opcije ni če nimaš rootanega telefona.
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Aa.

Samo call logs, wallpaper, sms in mms....

Google mi shranjuje wifi gesla, koledar in kontakte.

Nujn pa bi še bil backup progress v appih oz. nastavitve appov.
 

stankozaspanko

Fizikalc
27. jul 2012
4.930
8
38
Če ne narediš tega factory reseta, a nova verzija povozi stare shranjene podatke ali ne? Ko sem šel iz ice cream na jelly bean nisem nič resetiral in so se vsi podatki ohranili, slike in ostalo imam pa tko al tko na sd kartici. Tudi appov in ostalih nastavitev vključno z gesli za wifi ter ostalo mi ni povozilo.
sprasujem se.gif
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Citat:
Uporabnik bvader pravi:
Ne, če delaš OTA update vse stvari ostanejo, nič se ne pobriše.

Če pa narediš apdejt prek odina, tudi ostanejo vse stvari na telefonu, ampak preverjeno ne dela ok in je treba naret hard reset?!?

Obene pa naj še dodam.sem mel stock 4.1 ali 4.1.1 in mi telefon ni našel OTA? Tudi po postopku , ko narediš nek reset... No po resetu mi pa google ni več želel avtomatsko prenest appsov, ki sem jih že prej kupil/zastonj nabavil?!?

tragikomika
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Jaz osebno ko updejtam preko Odina vedno naredim hard reset. Drugače pa ja, če nalagaš FW ki je v eni datoteki ti ponavadi stvari ostanejo in jih ne pobriše.

Kar se OTA tiče, meni ga nikoli ne najde ker imam root, sem pa zadnjič ko sem potem popravil CSC na SIM naložil 4.0.4 in sem dobil vse SiMobilove updejte do 4.1.2, 4 je so bili.

Meni tudi ne prenese appov, ki jih imam na svojem računu ampak meni je to OK, ker je toliko appov vezanih na moj račun, ki jih ne rabim in bi imel več dela z brisanjem nepotrebnih appov. Meni Google Play avtomatsko prepozna appe, ki jih restoram s Titanium Backupom in to je meni pomembno.
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Da se popravim.Sem mel stock in brez roota.Pa ni našlo OTA...

Meni tut prenese samo tiste appse, ki sem jih mel pred flešanjem/hard resetom gor."Kupljenih" mam več, ko sem jih testiral.
Po tistem resetu, da bi OTA našel update, ki je bil uradni 4.1.2, mi google ni več želel prenest appsov.Itak pa kot smo ugotovili, sem moral nujno naret HR da so zadeve začele delat.
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Tam imaš pod nastavitvami oz. ko si telefon prvič nastavljal te je aparat vprašal če želiš da ti sistem naredi "backup". Drugače pa greš pod nastavitve in imaš "Varnostno kopiranje in ponastavitev" ampak meni ni preko tega nikoli ni kaj veliko povrnilo.

Potem pa ima še samsung preko Samsung Accounta neko možnost backupa, sem ravno zadnjič videl ko sem po S3 nekaj iskal.

Jaz sem imel recimo na Galaxy Nexusu ta backup onemogočen, ker se mi je dogajalo da je telefon kar preko mobilne povezave začel na strežnike delati backup in je nabil recimo 50MB prenosa podatkov v parih minutah pa še baterijo je abnormalno pilo, ko sem to izklopil so težave izginile.

Na Samsung aparatih pa podobnih težav nisem nikoli imel.
 

Carlito149

Pripravnik
18. apr 2008
978
0
16
Razmisljam o nakupu flip coverja. Nisem pa preprican da mi bo ustrezal.Nabavil bi kako solidno kopijo z ebaya. Ali ima kdo kako izkusnjo ali priporocilo?
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Ne vem no meni ni ustrezal ker me je motilo pri telefoniranju in recimo v avto nosilcu...,meni še najbolj odgovarja original tanki etui ki jih dobiš recimo pri Janusu za cca 12€(dva v kompletu in folija in to je to.
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
To so over the air posodobitve, ki jih lahko namestiš preko wifija direktno na telefon.

To ti piše na SMF:

OTA files
This section is specially for the die-hard Samsung owner.
The person who love to tweak with their device fully on their own RISK!
If you dont know what to do with these files, you probably shouldn't touch them.
Let those who knows do it insead.
Not all OTA updates are officially released to public! Samsung may use OTA firmwares as tests first.

SamMobile will not help you with all kind of OTA updates.
Using OTA updates is fully at your own risk.
Feel free to use our forums for any kind of question regading update with the OTA files.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.