Samsung Galaxy S III

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Hm.. saj to za smse omogoca ze Go SMS pro.. na vrhu se naredi bar, prikaze se posiljatelj in prvih nekaj besed SMS-a.

(bar na vrhu) ali pa pop-up ala ios..
2____331348.png
 
Nazadnje urejeno:

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
30
48
Sej to se je že prej ja. Ampak, ko si bar potegnil navzdol je samo pisalo, kdo ti je poslal SMS, ni pa pisalo prvih nekaj besed.
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.538
291
83
Citat:
Uporabnik Narodnjak pravi:
Moj se je tud updejtu, samo napake z 1 zgrešenim klicem očitno ne znajo odpraviti.

Bo treba narest backup pa na tovarniške...

Pri meni te tažave ni....Do sedaj nisem našel nobene napake
wink-1.gif
 

Tommy17

Fizikalc
8. jan 2009
820
47
28
Citat:
Uporabnik Tommy17 pravi:
Pozdravljeni,

lepo prosim za pomoč pri sledečih težavah:

- če sinhroniziram FB z imenikom mi ne sinhronizira slike in je ne prikaže, ko me kdo kliče. Morda kdo ve zakaj? Ali obstaja nato kje možnost, da se sam odločiš, če želi, da ti slike prikaže, ali ne? Malo sem v dilemi, grem nekam na sestanek, telefon sicer potihem na mizi, pa da ravno vidijo slike...

- naslednje zadeva me pa moti že od SGII in sicer meeting request. Kadar dobim iz Outlooka vabilo na sestanek v mailu ne telefonu ne vidim kdaj je, niti ga ne morem shraniti v koledar in preveriti, ali imam prost termin. To me res nervira še posebno, ker sem imel pred tem BlackBerry, kjer je to res wrhunsko delovalo.

Hvala za pomoč, Tommy [/quote

Pozdravljeni,

res nihče ne ve nič od zgoraj navedenega? V naprej hvala za pomoč.
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Vse skupaj sinhroniziraj z Google računom pa ne boš imel nobenega od teh problemov.
 

Tommy17

Fizikalc
8. jan 2009
820
47
28
Citat:
Uporabnik Oktopusy pravi:
Vse skupaj sinhroniziraj z Google računom pa ne boš imel nobenega od teh problemov.

Imam sinhornizirano (koledar, ne kontaktov) vendar ne dela...
rolleyes-1.gif
 

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
30
48
Če hočeš, da ti telefon avtomatsko sinhronizira kontakte na telefonu in Facebook slike, morajo biti kontakti enako poimenovani. Če imaš poimenovane drugače, boš moram vsak kontakt ročno povezat s Facebook računom posamezne osebe.

Druga opcija pa je ta, da ti kontakti na SIM motijo kontakte na telefonu pi sinhronizaciji. Vse kontakte mej na telefonu, formatiraj SIM kartico in jih potem nazaj skopiraj. Pri meni je to pomagalo. Očitno se določene informacije oz. podatki spremenijo in se ne znana kot istih kontaktov ampak kot različne, čeprav je ista oseba.
 

Tommy17

Fizikalc
8. jan 2009
820
47
28
Citat:
Uporabnik Nobody pravi:
Če hočeš, da ti telefon avtomatsko sinhronizira kontakte na telefonu in Facebook slike, morajo biti kontakti enako poimenovani. Če imaš poimenovane drugače, boš moram vsak kontakt ročno povezat s Facebook računom posamezne osebe.

Druga opcija pa je ta, da ti kontakti na SIM motijo kontakte na telefonu pi sinhronizaciji. Vse kontakte mej na telefonu, formatiraj SIM kartico in jih potem nazaj skopiraj. Pri meni je to pomagalo. Očitno se določene informacije oz. podatki spremenijo in se ne znana kot istih kontaktov ampak kot različne, čeprav je ista oseba.

Hvala za napisano. Na SIM katici nimam niti enega kontakta, vsi so shranjeni v telefonu, ker jih je preko 1.100... Ko naredim sinhornizacijo z Facebook- kom mi sicer to dela, ker imam povzod enaka imena (striktno ime in priimek), vse super naredi, edino slike if Facebooka mi ne prenese v imenik...
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Citat:
Uporabnik Tommy17 pravi:
Citat:
Uporabnik Oktopusy pravi:
Vse skupaj sinhroniziraj z Google računom pa ne boš imel nobenega od teh problemov.

Imam sinhornizirano (koledar, ne kontaktov) vendar ne dela...
rolleyes-1.gif

Sinhronizij še z Outlookovim koledarjem, pa boš imel meeting requeste tudi na telefonu.
 

Lorus

Pripravnik
3. sep 2007
410
0
16
ljubljana
Kako deluje USB OTG?

Ali je potrebno imeti kak poseben kabel ali je dovolj micro usb na klasični usb?

Namreč imam en tak kabel od GoClever pa mi ne na enmu ne na drugeno ne dela

Kaka posebna vezava?
 

Tommy17

Fizikalc
8. jan 2009
820
47
28
Citat:
Uporabnik bizi pravi:
Citat:
Uporabnik Tommy17 pravi:
Citat:
Uporabnik Oktopusy pravi:
Vse skupaj sinhroniziraj z Google računom pa ne boš imel nobenega od teh problemov.

Imam sinhornizirano (koledar, ne kontaktov) vendar ne dela...
rolleyes-1.gif

Sinhronizij še z Outlookovim koledarjem, pa boš imel meeting requeste tudi na telefonu.

To že... Ampak glej kje je problem. Imam službeni mail npr: janez.novak@kvatefuka.com In dobim na ta mail iz iste domene (ali pa druge, vseeno) meeting request. V na Oulooku seveda normalno vse vidim, potrdim, ali pa pač cancel. Ko pa gledam to na telefonu, pa je ta mail, ki je v bistvu meeting request prazen. Kar pomeni, da če nisem v pisarni niti ne vidim, za kdaj želijo imeti sestanek...

Kar bi rad je to, kar sem imel na BlackBerry, ko sem meedting request dobil sem jasno videl za kaj gre in termin. Če si to potrdil se je lepo skopiralo v koledar....
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.403
485
83
::1/128
Če maš mail nastavlen preko ActiveSynca (Microsoft Exchange) potem bi moglo delat, sicer pa možno, da ne,
 

Tommy17

Fizikalc
8. jan 2009
820
47
28
Citat:
Uporabnik XSIDE pravi:
Če maš mail nastavlen preko ActiveSynca (Microsoft Exchange) potem bi moglo delat, sicer pa možno, da ne,

Ja, sej to je problem, nimamo Exchange serverja...
frown-1.gif
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.403
485
83
::1/128
Kaj pa imate zaeno zadevo?

Meni Google Apps (privat mail) deluje preko ActiveSync, sicer pa ActiveSync podpirajo recimo tudi VMWare Zimbra, IBM Lotus Notes,....
 

Cawo

Fizikalc
Osebje foruma
25. jul 2007
2.867
19
38
Jelly Bean na S3 ima še en bug in sicer, če imaš v developer options vse animacije nastavljene na 0, torej da nočeš animacij (animation scale), potem ne deluje brisanje home screena (da bi ga vrgel v koš).

Čim imaš določeno, da je nekaj animacij (lahko tudi 0,5×), pa zadeva deluje.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.