Rabljen avto

sad

Guru
24. avg 2007
20.972
9.630
113
Malo bluziš. 75 KM je za svoje konje in težo avta šel zelo spodobno. 60 KM, torej 8 ventilc, pa je res mrtva priroda.

Prodal boš pa brez težav yarisa in kliota.
Naredil enih 30 jurjev s Cliom 60KM in to precej po AC s pedalom do konca, torej tistih 150km/h. Res pa je, da če sedaj pomislim, morda ne bi bilo slabo, če bi si čepke za ušesa takrat omislil. Tako da, avto je za normalno vožnjo čisto ok.
Mladiči vi sploh pojma nimate kaj so konji! S katro GTL sem bil najhitrejši od MB do LJ po stari cesti (avtoceste še ni bilo). Pač je treba šalthebl skoz gonit, pa ne se bat obratov.
:cool: :cool:
Ko se samo spomnim, kaj smo z Yugom delali.:eek: Sedaj pa, če nimaš 200KM pod ritjo, ne moreš prehitevat.:obesise::valjamse: Ob tem, da se sedaj folk itak večinoma vleče po cesti. Včasih si hitro našel koga, da smo potem skupaj ''leteli''.:cool::eek:
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek in Samo Svoj

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.548
1.079
113
Titograd
Jaz si nisem nobenega lastil, sem pa prevozil kar nekaj z obema, 60 in 75 konjev. 75 konjski je šel opazno bolje in sploh ne slabo, glede na konje, si brez problema prehitel tudi kaj hitrejšega od traktorja. Je pripomoglo tudi to da je takraten klio bil lahek avto.

Če se spomnim kak je davno nazaj letel citroen AX z 60 konji... :srce:
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad