Policist na njivi povozil pobeglega motorista

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
Citat:
Uporabnik softi pravi:
a ti veš kok stane zdravljenje tega kolka? in kake bodo posledice?

O posledicah bi poba razmišljal, preden je bežal.
To bi isto lahko za policista napisal. Če drugo ne, bo imel nevšečnosti zaradi postopka in medijskega pokrivanja.

(sicer pa neupoštevanje varnostne razdalje, neprilagojena hitrost, itd... Vprašajte koga, ki se je kam zaletel, zdrsnil ali bognedaj koga povozil. Ali je bil za krivega spoznan on ali razmere. Pomnimo primer, ko je nekdo povozil pijanca, ki je šel čez cesto, brez da bi pogleda ali je prosto. Izven prehoda za pešče. link )
 

Mirko

Fizikalc
24. jul 2007
1.044
65
48
Citat:
Uporabnik gretzky pravi:
Citat:
Uporabnik Denis pravi:
Zmagata pa onadva očividca na začetku
grin1.gif
PožigaLec je dobil resno konkurenco.
Pubec je pun šusem se peljo.

off topic: ne vem zakaj sta me očividca takoj spomnila na ta dva paznika iz Monty Python-a
hysterical-1.gif
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
15.103
6.913
113
sorodnik je pod vplivom alkohola do smrti povozil cloveka, ki mu je sredi naselja skocil pred avto. Ugotovljeno je bilo da je vozil prehitro, hkrati pa, da je clovek pred njega skocil ko je bil le nekaj metrov pred njim. Pred tem je pokojni ze nekajkrat skusal storiti samomor ter pred pricami veckrat izjavil da bo skocil pod avto.... Obsojen je bil na tri mesece zapora saj so ugotovili, da pokojni morda ne bi umrl ce povzrocitelj ne bi tako hitro vozil. Ni pa bil kriv za nesreco.

Poleg tega se prometne nesrece vcasih zakljucijo tudi tako da ni mogoce ugotoviti krivca ali pa da gre za prometno nesreco iz objektivnega vzroka.

Ampak tule najverjetneje sploh ne gre za prometno nesreco saj sta se vozila po njivi
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
15.103
6.913
113
zaradi mene lahko prijateljujes s celo hordo policistov pa to ne bo spremenilo dejstva da je tvoja trditev izmisljena. Na nekaterih postaja obstajajo sefi, ki zelijo ukrepe. Ukrep = poloznica/obdolzilni predlog/hitri postopek. In je vseeno kaka poloznica oz za katero krsitev. Ker na ta nacin kao preverjajo ce policist dela ali pa hvata krivine... Za pojme neumno ampak glede na to da so nekateri res lenuhi je tudi to ocitno potrebno. Nihce in nikoli pa ni nikomur govoril o EUR... In taki plani kot jih ti opisujes ne obstajajo. So pa prijeten izgovor za tiste policiste, ki sicer kaznujejo folk in pisejo poloznice, ko pa je potrebno razlozit zakaj to pocnejo pa na dan privlecejo bajke o tem kako morajo izpolnit plane itd... Takih planov ni, ce pa mi najdes policista, ki trdi, da so, se bova z njim usedla za racunalnik pa mi bo pokazal kje so oz s katero depeso je prejel kak tak plan.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.721
6.904
113
Citat:
Uporabnik stein pravi:
Ja, ja, to je bil v resnici Šakal, mednarodno iskan morilec...

Mogoče bi pa čez par let postavl novi maček...ego boost, ko bi pobegnil škifom, potem pa samo stopnjevanje neumnosti.

Policiji se mora ustaviti in pika, če kdo ne, je sam kriv in policija bi morala stroiti vse, kar lahko, da ga ustavi. Že sam pobeg nakazuje, da se gre za osebo, katera ne bi smela prosto hoditi naokoli.
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Dajmo samo nekaj razčistiti, danes je človek pri 21 letih še mulc ? Pizd ajaz sem bil mulc pri 15-16 letih, pri 21 ih sem že bil zaposlen za nedoločen čas, zakreditiran za stanovanje pa otrok na poti.

Naj so ga povozili hvalabogu še fotra bi bilo treba. Revež ni vedel da je sin pred bajto motor zakurblal pa odpeljal [cenzura] lažniva


Jebo vas mulc !!!
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.924
9.584
113
zmaga.gif

No, tista s povozitvijo fotra je malo huda. Ampak se strinjam. Pa ravno po tablete je moral it. Čudno, da ni šel po dihalko za staro mamo, ki bi sicer umrla, če ne bi v petih minutah je prinesel. Zato seveda je norel po cesti in zato je seveda tudi probal pobegnit policistom, saj je bila vsaka sekunda življenskega pomena.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.386
6.535
113
pri taščici
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
Citat:
Uporabnik softi pravi:
a ti veš kok stane zdravljenje tega kolka? in kake bodo posledice?

O posledicah bi poba razmišljal, preden je bežal.
Na srečo bo imel sedaj čas razmišljat. Čas bo pokazal ali bo kaj razmislil, ali bo ob prvi priliki spet bežal.
rawr je nekja bolj na začetku pisal da familija očitno ni ravno pri denarju in da zato poba nima izpita. Naj pa še motorja nima, oziroma naj z njim koplje krompir po domači njivi. če bi se že rad z njim vozil, ne da bi ga to veliko stalo (izpis stane, dirkanje na cross progi tudi, v lekarno po zdravila pa ni pametno hodit ob takih "zahtevah".
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
4.061
2.819
113
Torej po mnenju nekaterih so policisti inkasantje. Sedaj jih nekateri pribijajo na križ, ker so lovili objestnega mulca na motorju. Posledično se bo policist moral zagovarjati in še fasal kakšno kazen. Kaj mislite da bo ta policist naredil naslednjič, ko bo nekdo z avtom ali motorjem prinorel mimo njega - stran se bo obrnil in postavil radar. Bognedaj bo ta, ki je prinorel mimo čez 500m povozil mamo z otrokom.
 

synthman

Fizikalc
22. avg 2007
7.226
0
36
Citat:
Uporabnik doctorz pravi:
Naj so ga povozili hvalabogu še fotra bi bilo treba. Revež ni vedel da je sin pred bajto motor zakurblal pa odpeljal [cenzura] lažniva
Jebo vas mulc !!!
No vidite, koliko vas je tu krvi žejnih, ki mislite da je policaj prav ravnal, ko je policaj povozil mulca, nekateri obžalujejo, da ga ni policaj še ustrelil......, en meni celo da bi morali še fotra it povozit, A je ob množici takih osebkih čudno, da se sumi da je tudi policaj en od podobnih modelov in je mulca povozil zanalašč?
 
Nazadnje urejeno:

synthman

Fizikalc
22. avg 2007
7.226
0
36
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
Ampak tule najverjetneje sploh ne gre za prometno nesreco saj sta se vozila po njivi
Si mislil rečt da CPP na njivi ne veljajo, pa se po njivi smeš vozit brez izpita, pa da ima avtomobilist prednost na njivi pred pešcem?
pa tudi policaj sme povozit kogarkoli?
 
Nazadnje urejeno:

synthman

Fizikalc
22. avg 2007
7.226
0
36
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
zaradi mene lahko prijateljujes s celo hordo policistov pa to ne bo spremenilo dejstva da je tvoja trditev izmisljena. Na nekaterih postaja obstajajo sefi, ki zelijo ukrepe. Ukrep = poloznica/obdolzilni predlog/hitri postopek. In je vseeno kaka poloznica oz za katero krsitev. Ker na ta nacin kao preverjajo ce policist dela ali pa hvata krivine... Za pojme neumno ampak glede na to da so nekateri res lenuhi je tudi to ocitno potrebno. Nihce in nikoli pa ni nikomur govoril o EUR... In taki plani kot jih ti opisujes ne obstajajo. So pa prijeten izgovor za tiste policiste, ki sicer kaznujejo folk in pisejo poloznice, ko pa je potrebno razlozit zakaj to pocnejo pa na dan privlecejo bajke o tem kako morajo izpolnit plane itd... Takih planov ni, ce pa mi najdes policista, ki trdi, da so, se bova z njim usedla za racunalnik pa mi bo pokazal kje so oz s katero depeso je prejel kak tak plan.
Apollo preberi si PLAN kateregakoli državnega proračuna, al pa mestnega (za redarje). Notri maš lepo postavko, koliko namerava država pokasirat s kaznimi. Torej plan obstaja.
Sicer je pa tudi Kresalka pred leti nekaj povedala na to temo, a se ne spomniš?
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.857
390
83
Proračun na podlagi dohodkov prejšnjih let PREDVIDEVA koliko bo dohodka iz naslova kazni, prav tako kot se predvideva pobran DDV in dohodnina. Ni pa to neka zarota proti malemu človeku. Predvideva se tudi odhodke iz naslova naravnih nesreč, boš rekel, da so planirane?
 

eXHair

Fizikalc
12. sep 2007
2.697
0
36
www.facebook.com
Citat:
Uporabnik lost1 pravi:
Pa v kateri risanki ti zivis? Oni morajo prinesti tolk in tok € konec meseca. Enako redarji.

Zakaj pa misls da obstajajo fotoradarji skriti v avtih? Zaradi varnosti? Če tebe slika radar,pa če si cez 4 mesece dobil obvestilo o tem, je to bolj en [cenzura] vredno za varnost, pa verjemi kar hoces.
Isto je bilo tukaj, videl je motorista,mogoce je mal prevec pospesil al pa kej, in evo ga, dejmo ga.


Se bolj umazano je pa to, da dajejo izgovore v stilu "Teren je bil razgiban, policist pa naj bi imel tudi težave z vidljivostjo, saj se je z zemlje dvignilo veliko prahu." ... kaj kaj [cenzura] si ga lovil potem na sredino njive,če že cel čas pregona nisi nič videl? Pa bi ga lovil 2 metra desno, ne pa 15cm za ritjo vozit.
Sorry,ampak da gres zaradi jurja dveh take stvari delat,si samo pokvarjen na denar in nič drugega. Pa ni treba o ukradenih motorjih,roparjih,etc...policija ni bila o ničemer takem obvescena tist moment,pa tut se nismo ZDA, da se bo kar streljalo, pa vozilo po ljudeh.....

Drži, ma kot pribito. Takrat s Provido so res dokazal v čem je finta.
rolleyes-1.gif

Ampak sedaj je treba to točno pokazat. Dati 5 dejanskih nalogov, kajte jaz vem kaj še vse, pa še vedno ne bo OK. Apollo, tako pač je. Ti si pač črna ovca med policaji. Delaš za varnost in se ne obremenjuješ z nekimi bedarijami po cesti, ko nimajo nobene veze z ničemer. Ampak takih vas je bore malo, še največkrat naletim na starejšega policista, da je faca. No, zadnja izkušnja tudi s starejšim policistom ni bila v redu. [cenzura] ga, ni se za sekirat.
smile-1.gif
Sam vidiš odprte teme, kdaj in kje merijo. Tvoje dobro delo pokvarijo tvoji sodelavci. In to se vidi na cesti s čim se eni ukvarjajo. V čem je point merit hitrost na ravnini, kjer vidiš daleč kolikor ti nese oko? Pa sej naravnost se res ni problem voziti 100, 120, 130? Ampak je pa velika možnost, da bo nekdo pritiščal po ravnini. To se pa strinjam s tabo. Pa nej se postavi za ovinek, ker 300m naprej 120 prilete v tisti ovinek, JE pa nevarno. Ma se tudi strinjam, da bo izplen huuuulal manjši. Stein je omenil nekajkrat zahrbtni del na štajerskem in tako dalje in tako naprej.

Je pa vse OK, če se pripelje počas in že na tako ozki cesti, NE po svoji strani.

Sem pogledal slike. Pa kje se je ta gonu.
hysterical-1.gif


Me pa spet nekaj bega. To, da vse policaje moti, kaj pa če bi bil motor ukraden. Samo dober izgovor, ali kaj drugega?
smirk-1.gif
Takrat pa jebat ga. Se bo že lastnik zajebaval, četudi ni bil on na motorju. Takrat pa to ni več tako pomembno?

Veliko ljudi je omenilo, da bi naprej delal pizdarije po cesti. Koliko plačilnih nalogov je tale mulc dobil na mesec?

Če sem si prav zapomnil je Guiness pisal nomatther what ulovit debila. Pa sej se strinjam s tabo, ampak tukaj lahko pogledava tudi z druge plati. Ta ti ne bo všeč, bo pa zato meni, pa ne zato, da ti želim nesrečo ( da se razumemo). Vzrok je drugje. Ob akciji povozijo tvojega otroka, ampak ker so delali nomatther what, so tvoj motor dobili nazaj. Super fajn ne, motor pa le maš spet nazaj.
zmaga.gif
Če ne ti ga pa tako ali tako ne najdejo. Majo preveč dela s skrivanjem po grmovju.

In če se nekdo vozi z ukradenem motorjem po slo, to men pove dva stvari. Al je totalni [cenzura], ali pa dejansko misli, kaj mi pa morejo. No, to slednje, je pa zame zaskrbljujoče. Pa se spet vprašam. Kdo je zato kriv? Jebeni začaran krog.
 
Nazadnje urejeno:

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.721
6.904
113
Citat:
Uporabnik stein pravi:
Kriv pobega? Ja.
Zaslužil polom? Ne.

Pogeb se mora tretirat kot resen prekršek in ne, kot nekaj družbeno dopustnega.

pa še tola, za sintiča, ki tako verjame medijem:

Citat:

21-letnik, ki je z motorjem bežal pred policistom, je v kraju Bukovce pri Ptuju zapeljal na polje, kjer je padel. Pobral se je in poskušal zbežati, pri tem pa je skočil naravnost pod kolesa policistovega avtomobila. Utrpel naj bi poškodbe hrbtenice, prsnega koša, medenice in kolka.

Skočil e naravnost pod kolesa, torej je sam kriv in nič policaji, case close? Najboljše bi bilo sedaj ja, da bi javnost od policajov zahtevala, da so pazljivi do barab, ki pobegnejo, kam smo prišli ??
 

krnekejjeto

Fizikalc
20. apr 2012
1.386
0
36
Lej fact je ta, da največjih barab ne lovijo, okvirji se brez tablc mim patrulje pelje čisto brez problema. To da pa človek peš skoči pred avto in to na njivi, pa lahko prodajaš le sam sebi....

Fact je tudi ta, da vsa pokradena motorna kolesa nikoli ne najdejo in vse barabe od dilerčkev redko polovijo. Jebajo lokalne mulce. Ne dolgo nazaj je marica zrinila skuterja iz cestišča in podobne fore...

Objestnost policajev pa je tam kjer ni treba, ko so pa taprave pizdarije in fajti, obračuni tolp... tam so pa premal plačan...

to je fact