Policist na njivi povozil pobeglega motorista

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.547
15.551
113
Bele barve
cool-1.gif
 

eXHair

Fizikalc
12. sep 2007
2.697
0
36
www.facebook.com
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Ah tudi kakšen megan s swapano mašino bi znal zadostovat
tongue-1.gif


@Denis - na posnetku je ni videti.

In se samo normalno odpelješ naprej. Preden se skobaca v avto in spelje, maš ti že tolk in tolk metrov prednosti. Da te dohiti mora voziti hitreje od tebe. Lepa dinamika in gre z lahkoto, brez norenja, če so pa še poznane ceste pa sploh.

Ampak klapa vsa preplašena in pod 4 tonami adrenalnina, v večini vedno nardi sranje.

Kolega z yugom jih je še čakal, ko se je ustavil. Prleti policija in je smredlo od avtomobila do amena.
hysterical-1.gif
Njegov rahlo predelan.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.452
4.990
113
Bežijo navadno ljudje, ki imajo še druge probleme. Denimo prekomerno alkohola v krvi. Večina ubežnikov se ne ukvarja ravno dnevno s pobegi in zato že zaradi tega ne delujejo najbolj optimalno. Verjetno se policija ne hvali s primeri, ko so jim vozniki ušli in zato niti ne vemo, kolikšna je uspešnost poskusov pobegov.
V resnici na ljubo mi nikoli ni bilo jasno, kako jim uspe na avtocesti po enem km ujeti kršitelja, ki so ga zmerili z lasersko pištolo. Na štajerski avtocesti včasih stojijo ob strani z BMW-jem in merijo. Ko dobijo žrtev, se očitno poženejo za njim. Videl sem jih že pri meritvi in z žrtvijo na naslednjem počivališču, ki je čez dober km. Po mojem jih taki kršitelji v večini primerov kar "počakajo", oziroma upočasnijo, ko opazijo pregon. Ne ljubi se mi računati, ampak tako na oko se mi zdi zelo težko, da bi ujeli nekoga, ki vozi 180 km/h in ga zmerijo na denimo 200 metrih od lokacije vozila. Konec koncev morajo še kolikor toliko varno speljati z odstavnega pasu in podobno.
 

ametist

Fizikalc
5. nov 2012
181
47
28
Citat:
Uporabnik eXHair pravi:

In se samo normalno odpelješ naprej. Preden se skobaca v avto in spelje, maš ti že tolk in tolk metrov prednosti. Da te dohiti mora voziti hitreje od tebe. Lepa dinamika in gre z lahkoto, brez norenja, če so pa še poznane ceste pa sploh.

Ampak klapa vsa preplašena in pod 4 tonami adrenalnina, v večini vedno nardi sranje.

Kolega z yugom jih je še čakal, ko se je ustavil. Prleti policija in je smredlo od avtomobila do amena.
hysterical-1.gif
Njegov rahlo predelan.

Sami težki dirkači vidim, da obstajate in frajerji s premajhnimi jajčki. Namreč ko naredite prekršek in vas dobijo pri prekršku, raje pobegnete, kot bi imeli vest-odgovornost in ustavili ter priznali, zafrknil sem ter se soočil s posledicami. Eni ste resno omejeni, pa ne žalim rad ljudi, ampak če se vam to zdi zabavno-smešno kako pobegnete policajem, ko vas zalotijo pri prekršku potem se mi smilite. Pa ne mi sedaj govorit, da bežijo-te ljudje katere zalotijo, da peljejo čez naselje 60 namesto 50km/h. Prednjo se kdo spotakne, če sam nikoli nisem naredil prekrška, seveda sem ga in ko so me dobili sem ustavil in plača. Ah daleč smo še od kulture in prevzemanja odgovornosti.
lp.
 

KAALman

Pripravnik
10. jan 2008
751
2
18
Prekmurje RepubliQ
Obišči stran
problem je širše narave (razen tega, da je za vse seveda kriv ali JJ ali pa kdo drug :D )

ljudje enostavno vidijo, da niti v politiki niti v gospodarstvu, niti kje drugje, noben ne prevzema odgovornosti za bistveno večje zločine, in temu primerno se vsak dan bolj obnašajo brezbrižno in neodgovorno, najhitreje se žal taka brezbrižnost vidno odraža v prometu, kjer je na očem vseh

pa še to, ocenjevanje teže prometnega prekrška je zaje*ana stvar... ki si jo vsak po svoje lahko razlaga (npr. zakaj bi recimo prekoračitev hitrosti za 10km/h skozi Ljubljano bila drugačna od Petanjcev, pa čeprav trenutne nevarnosti ob početju takega prekrška niso primerljive, ali zakaj bi kontrolirali hitrost tistega, ki je bil v križišču izsiljen, če je lažje obdolžit tistega ki je izsilil, navkljub temu, da sta v prekršku oba, če je npr. izsiljeni peljal s preveliko hitrostjo)
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.452
4.990
113
Citat:
Uporabnik WeWatchingYou pravi:A si mogoče pozabil, da živiš na balkanu
wink-1.gif
In da na Balkanu ruknejo tablo naselje sredi koruznih njiv, cono 30 tam, kjer ima 20 metrov od ceste hišo lokalni veljak in se mu hitrejša vozila slišijo v dnevno sobo, na avtocesti le izjemoma ob delih na cesti pozabijo postaviti tablo za omejitev 40 km / h, zaradi dveh popitih pirov pa človeka ne kaznujejo z normalno denarno kaznijo, temveč zakonodajalec meni, da mora plačati za 100 drugih in mu je treba odvzeti tudi vozilo. Na koncu seveda vse skupaj velja samo za rajo. Kak sin pomembnega politika dobi avto vrnjen, ker je imel na pravi način urejeno lastništvo.
 

VanZ

Guru
1. feb 2008
2.820
2.058
113
Če ne bi bilo egoizma in deviantov, bi celoten promet špilal brez predpisov. 80 po naselju in dva pira v riti pa izgleda nekomu ne predstavljata povečanega tveganja, na katerega kazen nima popolnoma nobenega vpliva.
 

motofrik

Majstr
24. dec 2009
2.952
314
83
tam ko se terc po tori rola
Sloh ni kaj debatirati. Ko te policist ustavlja, ustaviš. Kaj je tu treba modrovati? Vozniško je, vozilo tehnično brezhibno, vožnja po predpisih, alkohola nič. Nekoč smo se z motorji peljali po eni stranski cesti, mimo nas policijsko vozilo. Peljemo lepo naprej, potem pa čez 300 metrov parkiramo. Nakar zaslišimo sirene in modre luči... gledamo, kaj je... Tista Škoda prišpona na polno in se komaj ustavi pred mostičkom čez potok., policist skoči ven in steče k nam. ''Dokumente''... pokažemo in gledamo, kaj mu je... Pregleda dokumente, motorje... potem pa vpraša, zakaj smo bežali če je pa vse v redu.... Bežali??? Samo po bližnjici smo šli na igrišče... No, itak je sam pogruntal, da je imel prevelike oči... Malo ga je zmedlo, ko smo takoj po srečanju z njim zavili na stransko cesto in čez brv...