Policist na njivi povozil pobeglega motorista

Enik

Pripravnik
19. sep 2007
159
0
16
Ljubljana
Kdo te je obtožil za narkiča? Malo na pamet in pavšalno..nekdo bo že kupil...branjevka..nisem te obtožil, da si narkič.. reci nekomu, da ti še enkrat prebere in raztolmači, če ne zmoreš..podal sem alternartivo, oz vprašanje, ki je bilo retorično naravnano..namerno, da bi izbral manjše zlo in napisal resnico..ker zgodba je tako neverjetna..tako zelo..in ti zadeve nisi dal v medije?nisi dobil ogromnega zneska za duševne bolečine? niti nisi nikamor prijavil? ne glede na to, kako sovražiš policaje, kar se da razbrati iz tvojih zadnjih petih prispevkov...nič nisi naredil? kako že gre una reklama za čokolado: in potem svizec...če pa je res, kar si napisal, je pa dotični policaj za "v polje"..v bistvu, eden od vaju je za tja...ali lahko kako drugače podkrepiš zgodbo? Katerega leta, kateri konec Sloveije itd..Sprašujem, če je zadeva še iz yuge in če je bilo to kje na provinci..
 

krnekejjeto

Fizikalc
20. apr 2012
1.386
0
36
Zgodba je tko neverjetna da mi po pritožbi komandir na kranjski postaji ni verjel? Še enkrat greš stavit?

brez prekrška, z 0.0.. me je peljal (pa še to ne direkt, najprej v dežmana ( v marici) kjer so se stepl, sem mu reku če me je na odvzem pelal al v gostilno. Nato v kr zdr. dom. Fotr je pršu pome.... Rezultati seveda negativni.

Komandir je zatrjeval, da za tak pregled rabijo delavci odobritev, sem mu rekel, da očtno ne pozna svoje zaposlene. Nato se je opravičil in da bo govoril z policajem. Res pa je, da me po tistem plavci 4 leta niso niti ustavili, mogoče naklučje.

Ustavil me je pa pred Laknerjem, ko sem šu v Kranj iz smeri Brda.
 

model1a

Fizikalc
14. dec 2008
1.194
41
48
am... tudi če pihneš 0.0 te lahko dajo na strokovca za mamila... tko da dvomim, da se je tebi kdo opravičeval....
 

krnekejjeto

Fizikalc
20. apr 2012
1.386
0
36
Komandir se je opravičil ne policaj, razmišlal pa sem o odškodniski tožbi, že zaradi časa in 24 urnega odvzetja izpita. To sem komandirju tudi omenil.

Je bil ton čisto drugačen, sprva mi pa niti verjel ni.... + tega da sem se pritožil, da me ni peljal direktno na odvzem, ampak na intervencijo v Dežmana, kjer so popisali in šli.. Tam očitno se jim noben ni zdel ne pjan ne pod vplivom mamil...

To sem tudi potrobu komandirju.. kar sem od njega slišal, je samo vas nazaj pokličem.


In od takrat jih sovražim in če bi blo to danes (ne da sem bil študent brez keša), fašejo odškodnisko, da bi se pošlatali. Ker če jih kej boli je to da morjo denar dat.

Zato prascem ne verjamem nič. Imam še izkušnjo z pričanjem na sodišču in ti povem, da bi 5 letni froc bolj povezano in približno točno povedal kot je plavc na sodišču.
 
Nazadnje urejeno:

synthman

Fizikalc
22. avg 2007
7.226
0
36
Citat:
Uporabnik krnekejjeto pravi:
Komandir se je opravičil ne policaj, razmišlal pa sem o odškodniski tožbi, že zaradi časa in 24 urnega odvzetja izpita. To sem komandirju tudi omenil.

Je bil ton čisto drugačen, sprva mi pa niti verjel ni.... + tega da sem se pritožil, da me ni peljal direktno na odvzem, ampak na intervencijo v Dežmana, kjer so popisali in šli.. Tam očitno se jim noben ni zdel ne pjan ne pod vplivom mamil...

To sem tudi potrobu komandirju.. kar sem od njega slišal, je samo vas nazaj pokličem.
Tudi meni so nekoč policaji neupravičeno vzeli izpit za 12 ur. Tako da sem se moral tačas vozit brez.
Da sem bil obdolžen po nedolžnem, je kasneje dosodil sodnik za prekrške in sodba je postala pravnomočna. In kaj bi bilo, če bi me v tistem času med odvzemom ponovno kdo ustavil?
 

krnekejjeto

Fizikalc
20. apr 2012
1.386
0
36
Ne vem čuza mogoče... Sej pravim prepotentnost in njihova strokovna ocena je na ravni pubertetnikov. Pišejo pa take krace v tiste blokce, da sam za sabo zjutri ne prebere več...

Jest priznam, da se nisem upal pelat brez izpita, me je pršu fotr iskat v ZD..., ker tem idiotom ne verjamem niti dober dan.
 

synthman

Fizikalc
22. avg 2007
7.226
0
36
Citat:
Uporabnik krnekejjeto pravi:
Ne vem čuza mogoče... Sej pravim prepotentnost in njihova strokovna ocena je na ravni pubertetnikov. Pišejo pa take krace v tiste blokce, da sam za sabo zjutri ne prebere več...

Jest priznam, da se nisem upal pelat brez izpita, me je pršu fotr iskat v ZD..., ker tem idiotom ne verjamem niti dober dan.
Dons nebi bila samo čuza ampak tudi odvzem avta, no po pol leta je pa sodišče v mojem primeru ugotovilo, da se je policaj "zmotil" in da prekrška nisem naredil. V tem pol leta brez avta in izpita "po pomoti" si pa zaradi tega ob službo, nešteto nevšečnosti..... Kdo bo plačal odškodnino?
 

model1a

Fizikalc
14. dec 2008
1.194
41
48
Citat:
Uporabnik krnekejjeto pravi:
Komandir se je opravičil ne policaj, razmišlal pa sem o odškodniski tožbi, že zaradi časa in 24 urnega odvzetja izpita. To sem komandirju tudi omenil.

Vse lepo in prav, ampak lahk ti ga vzamejo za 24 ur, če sumijo, da si pod vplivom mamil... Za to se ti noben ne bo šel opravičevat. Še manj bi pa uspel s kako tožbo. Ampak to je moje razmišljanje po tem, ko sem šel brat zakon.. lahko, da je napačno... Da bi pa zato rabil kako "odobritev" pa prvič slišim.
 

krnekejjeto

Fizikalc
20. apr 2012
1.386
0
36
Tukaj nisem prepričan, da nisi opravičen do odškodnine, če je sum napačen in ti je neupravičeno vzet izpit. Glede nato da nisem naredil nobenega prekrška....

Če bi bilo takrat danes, bi šu vsekakor do odvetnika, takrat sem bil pač študent in jebiga z kešom od dons do jutri... Danes pa definitivno odškodninska.

Ker tkole počez pa se ne morjo zmišljevat brez posledic. In še enkrat komandir se je upravičil. Je pa to več kot 10 let naza 98-99 leta.

Še enkrat, če ti je stem dejanjem povzročena škoda lahko škodiš... Torej odvoz avtomobila, taxi, pa še kakšno poslovno škodo bi si umislil... tko da pomoje to pije vode..-- nisem pravnik ampak to bi mogl pit vodo..

Sploh pa v primeru, da bi mi za 6 mesecev vzel kot v unem primeru userja nad mano.
 

model1a

Fizikalc
14. dec 2008
1.194
41
48
Zdej neupravičen sum je ali ni... sploh ´99 niso mel mislim da hitrih testov za mamila kot zdej. Če te je takrat precenil da bi lahk bil pod kako drogo.. zdej ali je blo to res ali te je sam dr..al je druga zgodba. Mislim le, da komandir ni mel podlage, da se ti opraviči - razen če je tako vse skupaj precej hitreje zaključil. Ampak smo spet zašli s teme. Tko da, LP, kar je bilo, je bilo
wink-1.gif
 

krnekejjeto

Fizikalc
20. apr 2012
1.386
0
36
Če nič druzga je komandir zanikal sam sebe, ko je reku, da kej tazga ni možno, brez prekrška 0.0 peljati nekoga na odvzem. Pojma nimam kakšne teste imajo zdej, jest sem dal kri in vodo + neke motorične fore v ZD v miže se nosa dotaknt.

Je pa res da sem med postopkom mal zajebaval policaja.. Spomnim se da je blo v dežurn polno folka, k je šu bebo plavi z mano na skret, sem se uscal do roba in takoj ko iz skupinskega skreta vn v čakalnico stopla sem mu ponudil poln kozarček urina, se je sam zadrl a je moje al tvoje, je bil moj komentar ti ne morem nest sem preveč pjan...

Še dobr da me je fotr zuni čakal, baje sta me hotla odpeljat, je pol fotr reku, k je z plavcem govoru. Vsa čakalnica pa v smeh to je blo priceless za videt.

Od takrat so to zami prasci....... moteč faktor, ki dela pizdarije folku, ki so pošteni, tam kjer so pizdarije pa so premal plačan... dost se ne motim. Splošen odziv folka je približno enak in potem slengajo po tv-ju zakaj organe pregona ne marajo...

le zakaj?
 
Nazadnje urejeno:

zajbel

Pripravnik
17. dec 2008
859
1
18
Citat:
Uporabnik synthman pravi:
Citat:
Uporabnik krnekejjeto pravi:
Komandir se je opravičil ne policaj, razmišlal pa sem o odškodniski tožbi, že zaradi časa in 24 urnega odvzetja izpita. To sem komandirju tudi omenil.

Je bil ton čisto drugačen, sprva mi pa niti verjel ni.... + tega da sem se pritožil, da me ni peljal direktno na odvzem, ampak na intervencijo v Dežmana, kjer so popisali in šli.. Tam očitno se jim noben ni zdel ne pjan ne pod vplivom mamil...

To sem tudi potrobu komandirju.. kar sem od njega slišal, je samo vas nazaj pokličem.
Tudi meni so nekoč policaji neupravičeno vzeli izpit za 12 ur. Tako da sem se moral tačas vozit brez.
Da sem bil obdolžen po nedolžnem, je kasneje dosodil sodnik za prekrške in sodba je postala pravnomočna. In kaj bi bilo, če bi me v tistem času med odvzemom ponovno kdo ustavil?

Spet se izogibaš odgovorom. Nisi9 še napisal, zakaj ne prijaviš nepravilnosti, če veš, da se dogajajo. Ampak namesto tega se raje odločiš za jokanje po forumih.
 

synthman

Fizikalc
22. avg 2007
7.226
0
36
Citat:
Uporabnik zajbel pravi:
Citat:
Uporabnik synthman pravi:
Citat:
Uporabnik krnekejjeto pravi:
Komandir se je opravičil ne policaj, razmišlal pa sem o odškodniski tožbi, že zaradi časa in 24 urnega odvzetja izpita. To sem komandirju tudi omenil.

Je bil ton čisto drugačen, sprva mi pa niti verjel ni.... + tega da sem se pritožil, da me ni peljal direktno na odvzem, ampak na intervencijo v Dežmana, kjer so popisali in šli.. Tam očitno se jim noben ni zdel ne pjan ne pod vplivom mamil...

To sem tudi potrobu komandirju.. kar sem od njega slišal, je samo vas nazaj pokličem.
Tudi meni so nekoč policaji neupravičeno vzeli izpit za 12 ur. Tako da sem se moral tačas vozit brez.
Da sem bil obdolžen po nedolžnem, je kasneje dosodil sodnik za prekrške in sodba je postala pravnomočna. In kaj bi bilo, če bi me v tistem času med odvzemom ponovno kdo ustavil?

Spet se izogibaš odgovorom. Nisi9 še napisal, zakaj ne prijaviš nepravilnosti, če veš, da se dogajajo. Ampak namesto tega se raje odločiš za jokanje po forumih.
Ti že nevemkaterič pišem, da je bila zadeva prijavljena in je sodišče odločilo da me je policaj res skušal ogoljufati - Se nanaša na primer, ki si ga citiral.
Ali te moti, da o goljufijah in barabijah policajev pišemo tu na forumu?
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
15.103
6.914
113
Citat:
Uporabnik krnekejjeto pravi:
Hočem ti povedat, da so ga dali v penzijo, ne morjo mu dokazat da je bil pijan, ker ni odklonil, niti niso to zahtevali in nobeden ga ni do smrti povozu.....


ko bo to teb jasn, boš vidu, kako delate vi do svojih in kako do civilov. Teh vaših policajskih dram je veliko... drame ni če gre za plavca...., drgač pa jebete pošten folk. Jest sem en primer tega, ko me je [cenzura] peljal na odvzem brez prekrška in za 24 ur vzel izpit... potem pa nič..

mel 0.0 nič ni pokazalo na krvi, ko sem se pritožil je komandir nejeverno zmajeval z glavo, da pri vsakem takem primeru njega obvestijo sem reku torej....

šele ta pezde se je opravičil.... Zame ste navadne golazni...... Ne vem čemu čudenje, da vas noben ne ceni?
Ce bi se sekiral za vsako jokico, ki tarna da me ne ceni (oz mojih sodelavcev) bi zapravljal cas. Obstaja dovolj ljudi, ki povedo da me cenijo in ki ne dozivijo histericnega napada, ko so podvrzeni kontroli v prometu. In ne bos verjel, v moji okolici taki prevladujejo.

Zdej pa hitro na drevo pa igrac ne pozabi.

P.S.: ce si ze dvakrat spregledal, bom poskusil se v tretje - primer ki ga opisujes je primer dreka od cloveka, ki je pobegnil pred odgovornostjo potem ko je naredil piz.darijo. Isto bi lahko naredil kdo drug in isto so drugi ze naredili. Ni bil prvi in ni bil zadnji. Bil pa je policist (izven delovnega casa). Ne mores pa pisat da je bil obravnavan kaj drugace kot ostali, saj se ljudem, ki jih odpelje resilec ne daje vedno pihat saj enostavno lahk recejo, da ne morejo pihat (in to bo na sodiscu zdrzalo, saj je cloveka vendar odpeljal resilec). In cloveka ni nihce dal v penzijo ampak je sam sel, ker je za to izpolnjeval pogoje. Se nikogar ni policija dala v penzijo ampak ce je koga kam dala, ga je na disciplinsko in nato v suspenz. Ostali pa so sami sli preden bi se to zgodilo.
 

krnekejjeto

Fizikalc
20. apr 2012
1.386
0
36
Človek ne dojameš ali pa nočeš dojeti. Ko plavc nardi pizdarijo je problem v vaši pristranskosti, namesto da faše takoj kazensko, kot bi to nardil pri civilu..

Ni osamljen primerk, vendar nobenega kaznovanja.... Kako se to dela v tujini, je tko, da tak policaj, ki tako zlorablja postopek ne gre v penzijo ampak v arest...

kdo ma tebe rad mi dol visi, splošno javno mnenje vam inkasantom ni naklonjeno, jebete predvsem poštene ljudi, vse ostalo barabe in vi pa so izvzeti.

Če se potem sklicujete na plače, jest pravim 700 preveč, za drhal inkasansko, ki ščitite sami sebe in nabirate kvote na poštenih civilih...

jebiga tko vas folk vidi, in res je tako, sem izkusil na lastni koži kako en seronja jebe tam kjer ni treba...

Še enkrat pr svojih delate razliko, sej na žurkah se sami hvalte. Sam špilam hokej z policaji, tko da smo šli doskrat nabiti tud dam po rekreaciji, in se noben ne boji kurcev.....

tko da tvoje sprenevedanje in neko moraliziranje je neverjetno. Zame ste kurbe na roke narjene, k svoje frustracije zlivate na poštenih civilih... point ki ga nočeš dojet...
 

Fastly

Pripravnik
5. sep 2007
204
0
16
Maš kohones tole pisat. Nažalost je tako, da vse to drži.
zmaga.gif


Sam hlapci so tiho, če ne pa vemo kako se dela. Sedaj se bo pa Apollo oglasin in vprašal kako se dela.
hysterical-1.gif
 

krnekejjeto

Fizikalc
20. apr 2012
1.386
0
36
Jest to vem, da je tako, samo njegovo sprenevedanje in neki predpisi... Ne dojame da predpisi obstajajo, samo realnost je pa taka..

Zdej bo še prbil, da ni neke politika o nekoznavanju samih sebe.... Kakšna cvetka je že izjema. Se mi zdi, da pač hoče povedat, da se mu taki policaji gravžajo...

No potem more to konkretno podeblat, ker je pri večini tko. In ko je pizdarija, potem ščitjo in prirejajo tko. Doživel sem tudi zgodbo plavca na sodišču, kot že povedano v postu, je tip govoru pravljico, tko da ga je odvetnik (se mi zdi da je bil goličič) vprašal če je on sploh bil na kraju.

skratka pola pismena sranja znajo jebat na cesti, kej več pa je realnost taka kot je... Seveda pa kakšnemu nardimo krivico, sej če je večina takih vtisa ne morjo popravt... samo Mahonej bo gonu svoje in pri vsaki stvari iše dlako v jajcu.

Realnost še enkrat je pa taka
- sami sebi ščitjo rit
- baraba nič ne morjo (kao nimajo pooblastil ali pa premajhne plače)
- nad civili pa se izživljajo, stojiijo v conah 30 in jebejo vse po spisku

realnost naših premalo plačanih lokalnih gavnarjev, k je čez šnel kurz pršu do V stopnje in misli da je glavni na vasi in seveda kakopak pravilno ocenjuje situacijo, ko pač kiksne nekoga povozijo in podobne pizdrarije...

takrat pa poje penzija, pozabijo to ono, bolniška in podobne njihove fore, seveda če u graundu ne zatavšajo, da pride v javnost.
 
Nazadnje urejeno: