Policist na njivi povozil pobeglega motorista

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
15.103
6.914
113
ponavljas se kot pokvarjena plosca. In pises neumnosti.

Ker si ravno omenil kadetnico: kadetnica je imela za vpis precej visoke omejitve. In so tja prisli kadeti, ki so v osnovni soli imeli stirice in petice. Tko da ne pisi neumnosti ker pojma nimas.

Pa napise se reketiranje in ne raketiranje. Ce ze hoces juzno terminologijo uporabljat. Po slovensko je pa izsiljevanje. Kok se pa ciganov bojimo naj ti pa zabar pojasni.
 

krnekejjeto

Fizikalc
20. apr 2012
1.386
0
36
petke... ma ne me jebat, pr nas so šli z takim uspehom na gimnazijo in ekonomsko..... ne pa v kadetnico. Lahko ti zasebno povem osebo, ki je komej zdelvala osnovno šolo....... da ti odprem oči..
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik stieber pravi:torej, prideš na strelišče ali ne?????

Na Dolenjski sem zagotovo prezivel vec casa od tebe in lahko na tej razdalji zadanem clovek tolikokrat tudi ce mecem kamne
smirk-1.gif

Glede druzbe sem pa izbircen tko da si jo bos moral poiskati drugje.
roza.gif
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
23.012
1.232
113
42
ja skrajn cajt res....sem nehal brat pa sem potem videl da je že 41 stran pa sm mogu pogledat pa sm vidu da je še vedno isto....Alo modi resno zapret tole!
 

zabar

fotograf
20. mar 2011
975
0
16
Goba pa Apollo, da se vama da... Sem prebral samo zadnje tri strani in mi je vse jasno, sploh ko sem videl kdo piše: stieber, eazy,synthman in krnekejjeto... Sami biseri, svaka čast!!!
bonk.gif


Kaj če bi se kar vi vsi dobili na strelišču? Tarč potem ne rabite.....
shocked-1.gif
 

Enik

Pripravnik
19. sep 2007
159
0
16
Ljubljana
V tej temi bi se pa že dalo dobiti kandidate za nominacijo o kakšni letni tituli..
smile-1.gif
in zberemo za bon za nekajkratnih obiskov pri kakšnem uglednem psihiatru..samo ideja..
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik zabar pravi:
Goba pa Apollo, da se vama da... Sem prebral samo zadnje tri strani in mi je vse jasno, sploh ko sem videl kdo piše: stieber, eazy,synthman in krnekejjeto... Sami biseri, svaka čast!!!
bonk.gif


Kaj če bi se kar vi vsi dobili na strelišču? Tarč potem ne rabite.....
shocked-1.gif

Samo še ti si manjkal v zbirki...torej, dobrodošel!
 

juris

Fizikalc
12. sep 2008
1.635
0
36
Fantje, ne se norca delat iz policistov!
Časi so težki, situacija je kompleksna. Nikoli ne veš, če si tvoj otrok ne bo uspel pridobiti dostojne izobrazbe in poštenega poklica, pa bo moral hočeš nočeš na tlako v policijske vrste.
Ampak zapomnite si, še vedno bolje da je policaj, kot pa politik!
 

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.870
36
48
20 cm bolj levo bi ga zaneslo pa bi zvozil drevo, tako pa ga žal ni.
Smart je poletel iz majhne grbine na mostu cca 20m pred drevesom na travo in potem direkt v drevo.
 

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.870
36
48
ja dobrih 10km so se lovili...
sicer pa je v zadnjem pol leta na tem ozkem področju že 2 takšna nesreča.
 

membrain

Majstr
4. jun 2014
2.863
283
83
Citat:
Uporabnik jolko pravi:
Je bil kaki epilog?
Seveda je bil epilog. zadeva je že zdavnaj končana.
Zgodilo se je točno tako, kot je napovedal synthman v enem od prejšnjih postov.
Citat:
Uporabnik synthman pravi:
Citat:
Uporabnik krnekejjeto pravi:
znano je da je že notranja uvedla predkazenski postopek, kar kaže na hudo nepravilnost
tudi policaj je odjadral na bolniško, kar je praksa plavih ko gre vse narobe
Ne bodi tako optimističen.
Tisto notranjo komisijo, so pripeljali da bo ugotovila da je policaj nedolžen kot devica Marija.
Izjav in pojasnil ne dajejo, da se bo folk v upanju na pravično preizkavo in kazen malo pomiril, pozabil, skupaj bodo pametne policijske glave v miru pripravile zgodbico, ki bo policaja oprostila krivde in čez kakšne pol leta bodo na tiho odločili, da policaj mulca ni lovil, zasledoval ampak le mirno peljal za njim, da se je mulc sam vrgel pod stoječ avto, da ni znakov kaznivega dejanja in konec.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.725
6.906
113
Saj prav tako, mularija nima kaj bežat pred policijo, oz pred komerkoli s avtoriteto. Se vidi kako zgrešena vzgoja je dandanes, kar malo me je strah, ko bo ta mladina prešla v delovno okolje, kaj bo nastalo iz države...