Policist na njivi povozil pobeglega motorista

nekdo

Pripravnik
22. jan 2008
949
2
16
Kdo je v tem primeru ravnal bolj idiotsko, je jasno... Policaj!
In idiote v policijskih vrstah je treba dati na prisilno delo, tako kot Darjan predlaga za tiste, državljane, ki naredijo manjši prekršek.

Upam, da bo [cenzura] od policaja plačeval do smrti fantu rento v višini vsaj 500 evrov mesečno. Ali pa da bo oče kupil ročno bombo, če bo sin do smrti invalid. Kar verjetno bo.
In da bo oče potem obsojen le pogojno...
 
Nazadnje urejeno:

nekdo

Pripravnik
22. jan 2008
949
2
16
Citat:
Uporabnik Evrofil pravi:

Nimas kaj bezat. Ko vam bo to jasno se lahko pa naprej pogovarjamo.

In kdo si ti, da boš odločal, kdaj se lahko naprej pogovarjamo?
Sam pa si zbežal delat v tujino za vsaj desetkratno povprečno slovensko plačo... Če so vsi tam tako pametni, kot si ti, ni čudno, če gre EU v maloro...
 

Thrivial

Majstr
19. avg 2007
3.746
255
83
Citat:
Uporabnik nekdo pravi:
Ampak pusti drugim, da ne verjamejo, da so pogosto v dvomu. Bo šlo?

Bravo!

Pozabljaš samo, da si tukaj ti tisti, ki ne dopušča dvoma:

Citat:
Vemo, vemo. Celo mi, ki nismo bili tam.


Zato pa sem napisal - dejstvo(!!!) je, da je fant na motorju odgovoren za najmanj dva prekrška (vožnja brez izpita in neupoštevanje znakov policista), policist pa mogoče(!) uporabe pretirane sile. Mogoče samo zato, ker je okoliščine treba raziskati in ne - klobasanja forumskih instant strokovnjakov ne jemljem za enako kredibilnega kot raziskave.

Bo šlo?
 

Evrofil

Dopisnik z Bruslja
18. jan 2008
4.522
1
36
U, ja, dajmo primerjat to, da gres (zbezis?) v tujino za boljso sluzbo s tem, da spizdis policistu. Ful dobro, res. Skoraj ista stvar!

Se vedno cakam na vaso definicijo "majsega prekrska". Ker, da smo si na jasnem... 23 clen ZprCP:

(1) Policist zaseže vozniku motorno vozilo, s katerim je bil zaloten pri storitvi hujšega prekrška in je izpolnjen eden od naslednjih pogojev:
...

5. vožnja brez veljavnega vozniškega dovoljenja za vožnjo vozil tiste kategorije oziroma tistih kategorij, v katero spada vozilo ali skupina vozil, ki jo vozi.

...


(4) Za hujši prekršek se šteje prekršek, za katerega je predpisana globa najmanj 300 eurov in stranska sankcija kazenskih točk v cestnem prometu ali stranska sankcija prepovedi vožnje motornega vozila. Za hujši prekršek se šteje tudi vožnja brez veljavnega vozniškega dovoljenja za vožnjo vozil tiste oziroma tistih kategorij, v katero spada vozilo ali skupina vozil, ki ga vozi voznik v času prekrška, vožnja vozila v času izvrševanja prenehanja veljavnosti vozniškega ovoljenja oziroma prepoved uporabe vozniškega dovoljenja.

Ampak, ne. Saj je se mlad in priden. On se je, veste, samo malo.... Zmotil. Pa drzava je kriva, ker ima tako stroge kazni, on je bil namrec do 17 leta ministrant pri nasem Gospodu. Ja, Policist ga je mel na piki, ker, odkar sta z Jozico skupaj je on cisto drugacen.

Dafuq... Kje vi to zivite
bonk.gif
Najbolje, da se CPP zace izvajat selektivno - danes recimo, rdecelaske na motorjih ne bodo kaznovane.
 

Marlboro

Pripravnik
18. apr 2012
83
0
6
Včasih je treba tudi malo s svojo glavo misliti in ne slepo verjeti pravljicam za lahko noč, ki jih servirajo javnosti (kako bi se pa bralo če bi napisali da ni šlo za nesrečo). Kot v tem primeru da ga zaradi prahu ni videl in je kar 10 metrov od mopeda odvil in ga nagazil kot zajca. In na njivi se kar hitro ustaviš, točno zaradi tega je mali tudi padel. Ne vem no, meni se to da se je peljal brez izpita in da ni ustavil policistu še ne zdi dovolj velik razlog da ga nabaše in v invalida spremeni.

Lepo vas prosim no.
Naj ga dajo na tester laži potem pa zaprejo kretena. Ne da se bo zdaj še 100 strokovnjakov menilo in pod mizam kuverte talalo kako je in ni kriv. in spet na naše stroške.
 

motofrik

Majstr
24. dec 2009
2.952
314
83
tam ko se terc po tori rola
Saj ne, da odobravam pobeg, ampak policaj bi pa tudi moral imeti malo soli v glavi in ne divjati po njivah z Octavijo... Ko je prebil karter, mu še ni bilo dovolj in je kar španal naprej.... In ker sta bila oba domačina (policaj in poba), je ziher vedel, kdo se skriva pod čelado. Torej ni bilo potrebe po preganjanju. Po moje, nisem bil tam. Samo mislim si.
 

synthman

Fizikalc
22. avg 2007
7.226
0
36
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Torej ko policija zasleduje roparja ali morilca in ga potem recimo ujamejo in pride do streljanja...

Po tvoje bi morali policisti zasledovati roparja na easy, upoštevajoč varnostno razdaljo in tudi ne bi smeli uporabljati strelnega orožja?

Pa še eno vprašanje...če sam storilec ogroža splošno varnost, ni naloga policista da ga odstrani oz mu prepreči to početje? Kako ustaviš nasilje, brez nasilja?
Čak mal, dajva najprej razčistit, kdo je kdo. Ali je policaj skušal oropat mulca ta nekaj tisoč € al obratno?
 

synthman

Fizikalc
22. avg 2007
7.226
0
36
Citat:
Uporabnik model1a pravi:
Citat:
Uporabnik synthman pravi:
Citat:
Uporabnik model1a pravi:
Citat:
Uporabnik synthman pravi:
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
If you are an officer in a small town than expect salaries between 18,000 and 27,000 dollars a year
Seveda so to brutto zneski. In ne dobi prevoza na delo.

Seveda si bil tam in ti to veš iz prve roke........
Tako je.

Sploh zanimivo, da nisi komentiral zgornje povezave, kjer so plače malo drugačne... glede na to da si bil tam in seveda poznaš tamkajšnje plače bi bilo korektno od tebe da nas razsvetliš, kdo ima prav.
Nisem komentiral zneskov, samo sem pojasnil, da se v Ameriki, ko je govora o plačah vedno pogovarjajo o bruto zneskih. Pa prevozi na delo tudi niso plačani, tako kot pri nas ko kak policaj dobi zraven še eno plačo in več za prevoz na delo. Še kaj ne razumeš?
 

synthman

Fizikalc
22. avg 2007
7.226
0
36
še en zanimiv komentar iz 24 ur o tem policaju
Citat:


pique129.05.2012 21:17:28

Spoštovani vsi možje v modrem ki ste prijavljeni na tem forumu ter vsi drugi prisotni ko sem videl zadevo in kdo je njeni udeleženec sem se moral oglasiti kajti ta policist oziroma neprišteven človek oblečen v modro ki si ne vem objasnit al je mel slabo otroštvo al gleda preveč filmom ali kaj je narobe z njim ki je že bil kar nekajkrat tako javno kot službeno kritiziran pa še vedno opravlja svoj poklic je kot je nam vsem znan policit Premzl katerega pozna vso Ptujsko in Mariborsko okrožje po svojih izpadih in stvareh kjer se izživlja na navadnimi smrtniki in naj jih nekaj kar sam naveden ta isti Policist me je pred parimi leti ustavil z svojim osebnim vozilom v civilu sredi glavne ceste na Ptuju pred tem je skoraj povzročil prometno prehiteval po polni črti in sredi glavne ceste sparkiral svoj avtomobil in skakal z znnačko sredi ceste ko en malo neuravnovešen čloevek in ko sem izstopil iz avta in ga vprašal če je vse v redu z njim je klico okrepitve češ da neki mladenič divja po cesti pa jaz nisem vedel al je nor al kaj če nas je 5 avtov prehiteval v škarje pa svojega starega BMW sparkiro sredi ceste ko 007 agent ko je prišla marica in sta ga vprašala kaj je narobe nista vedela aal naj njega odstranita iz prometa la kaj naj naredita če ni vedo zakaj me je ustavo je reko da gre nalog napiše na policijsko postajo sem reko kaki nalog pa zakaj onadva nista vedla al je nor al kaj se dogaja nakar sem njemu lepo povedal ,da ga bom lepo dal v Ptujski Tednik ter vložil osebno tožbo zaradi sramote ki mi jo je naredo ko sem stal ko en butl sredi ceste pa so vsi gledali sta gospoda rekla hvala nasvidenje on pa je tudi odšel od takrat ne duha ne sluha o kakšen plačilnem nalogu me je pa eno parkrat osebno ustavil zgolj formalnosti je pa enkrat udtavil znanca in od njega zahteval papir oziroma listino sklep o dedovanju češ ker je auto dobil od očeta pa če je on bil že lastnik pa prometna je bila na njega tako,da ga je oni šel pol osebno tožit in tožbo dobil naslednjič je stal pre Šolskim centrom Ptuj in čakal dijake kateri ni šel preko prehoda da mu napiše ček dobro kaznivo dejanje nakar je lovil po Prešernovi nekoga z skuterjem sam padel z motorjem nakar je celi dan pred hišo čaka pubeca da pride domov v glavnem cel okoliš ga pozna in vsi vedo kolikokrat je prestopil meje dovoljenega pa nič in enkrat se je moralo zgodit kaj se je upam da ne ostane nekaznovan....
 

krnekejjeto

Fizikalc
20. apr 2012
1.386
0
36
Resno, teb se na kilometer vidi da imaš 0 otrok..

Fact je da tudi kot starš in primerni vzgoji, ne morš preprečit, da ti bo otrok v življenju naredu vse tako, kot je v tvoji smešni glavi označeno za pravilno in preudarno...

zato so narkomani, pedofili, morilci, samomorilci, labilne osebe itd...., pa kljub tudi pravočasni strokovni pomoči..... Očitno pa je, da imamo policijo z istimi problemi in nizkim kriterijem sprejemanja neprimernih oseb.

Ni vse odvisno od vzgoje, na otroka dandanes močno vpliva družba, okolje, socialno stanje, celo primerna prehrana itd.... Zato vidim, da nimaš pojma kaj vzgoja je in kako težko je najti danes čas, da bi otroku nudil pomebno pozornost ob današnjem tempu življenja in službi...

Potem ti gre zaradi enga kiksa otroka in enega debila v uniformi uničit lajf otroku, da ti sredi faking njive zmaliči otroka, katerega dejanja ne ogroža nobenega razen sebe*

Evrofil, ko boš enkrat starš, boš razumel kaj ti govorim in boš dojel, da je lajf stvar naklučij in ne samo neka vzporednica, ki si jo ti začrtaš v glavi.
 

jtfc

Guru
Izključen uporabnik
24. jul 2007
19.994
2.716
113
Otrok pri 21?
stupid-1.gif


Po vseh standardih polnoleten. Človek, bi mislil da se od 11 letnika menite.
 

krnekejjeto

Fizikalc
20. apr 2012
1.386
0
36
Človek, dej resno... pri enaidvajsetih, si bil ti razsoden, nikoli pjan, nikol naredu pizdarije, nikol poln samodokazovanja, nikol naredu pizdarije, katera posledice bi lahko bile hude itd...

Vsak normaln da tudi to fazo skoz, sploh tam v obdobju adolescence, ki ni jasno začrtana... Al ti dejansko pričakuješ, da bo froc pr enaindajsetih nek menih v samostanu, tuhtal o preudarnosti...

Mladina je nažgana, v samodokazovanju, drznosti, taka je pač današnja družba. Študenti celo padajo iz 6 štuka itd...

in ti take prbijaš, ko dobr veš, da je tako, razen če nisi iz kake džungle.....
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
35.141
10.506
113
Citat:
Uporabnik synthman pravi:
še en zanimiv komentar iz 24 ur o tem policaju
Citat:


pique129.05.2012 21:17:28

Spoštovani vsi možje v modrem ki ste prijavljeni na tem forumu ter vsi drugi prisotni ko sem videl zadevo in kdo je njeni udeleženec sem se moral oglasiti kajti ta policist oziroma neprišteven človek oblečen v modro ki si ne vem objasnit al je mel slabo otroštvo al gleda preveč filmom ali kaj je narobe z njim ki je že bil kar nekajkrat tako javno kot službeno kritiziran pa še vedno opravlja svoj poklic je kot je nam vsem znan policit Premzl katerega pozna vso Ptujsko in Mariborsko okrožje po svojih izpadih in stvareh kjer se izživlja na navadnimi smrtniki in naj jih nekaj kar sam naveden ta isti Policist me je pred parimi leti ustavil z svojim osebnim vozilom v civilu sredi glavne ceste na Ptuju pred tem je skoraj povzročil prometno prehiteval po polni črti in sredi glavne ceste sparkiral svoj avtomobil in skakal z znnačko sredi ceste ko en malo neuravnovešen čloevek in ko sem izstopil iz avta in ga vprašal če je vse v redu z njim je klico okrepitve češ da neki mladenič divja po cesti pa jaz nisem vedel al je nor al kaj če nas je 5 avtov prehiteval v škarje pa svojega starega BMW sparkiro sredi ceste ko 007 agent ko je prišla marica in sta ga vprašala kaj je narobe nista vedela aal naj njega odstranita iz prometa la kaj naj naredita če ni vedo zakaj me je ustavo je reko da gre nalog napiše na policijsko postajo sem reko kaki nalog pa zakaj onadva nista vedla al je nor al kaj se dogaja nakar sem njemu lepo povedal ,da ga bom lepo dal v Ptujski Tednik ter vložil osebno tožbo zaradi sramote ki mi jo je naredo ko sem stal ko en butl sredi ceste pa so vsi gledali sta gospoda rekla hvala nasvidenje on pa je tudi odšel od takrat ne duha ne sluha o kakšen plačilnem nalogu me je pa eno parkrat osebno ustavil zgolj formalnosti je pa enkrat udtavil znanca in od njega zahteval papir oziroma listino sklep o dedovanju češ ker je auto dobil od očeta pa če je on bil že lastnik pa prometna je bila na njega tako,da ga je oni šel pol osebno tožit in tožbo dobil naslednjič je stal pre Šolskim centrom Ptuj in čakal dijake kateri ni šel preko prehoda da mu napiše ček dobro kaznivo dejanje nakar je lovil po Prešernovi nekoga z skuterjem sam padel z motorjem nakar je celi dan pred hišo čaka pubeca da pride domov v glavnem cel okoliš ga pozna in vsi vedo kolikokrat je prestopil meje dovoljenega pa nič in enkrat se je moralo zgodit kaj se je upam da ne ostane nekaznovan....

meni bolj liči na enga takega 24ur sintiča nepismenega, ki ima skoz probleme s policijo.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.436
792
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Citat:
Uporabnik Marlboro pravi:
Včasih je treba tudi malo s svojo glavo misliti in ne slepo verjeti pravljicam za lahko noč, ki jih servirajo javnosti (kako bi se pa bralo če bi napisali da ni šlo za nesrečo). Kot v tem primeru da ga zaradi prahu ni videl in je kar 10 metrov od mopeda odvil in ga nagazil kot zajca. In na njivi se kar hitro ustaviš, točno zaradi tega je mali tudi padel. Ne vem no, meni se to da se je peljal brez izpita in da ni ustavil policistu še ne zdi dovolj velik razlog da ga nabaše in v invalida spremeni.

Lepo vas prosim no.
Naj ga dajo na tester laži potem pa zaprejo kretena. Ne da se bo zdaj še 100 strokovnjakov menilo in pod mizam kuverte talalo kako je in ni kriv. in spet na naše stroške.

467716-post_slo.gif
 

synthman

Fizikalc
22. avg 2007
7.226
0
36
Citat:
Uporabnik Ralliart pravi:
In zarad pisma fotra nevem komu bo zdej nevem ali prvi moz policije al kdo, sporzil preizkavo proti policistu in zdej bomo mel kaj, zrtveno policijsko jagnje ?
Tale policaj ni nobeno jagnje ampak bi mu bilo treba soditi za poskus uboja.
Če za Mačka, ki se ni zavedal da vozi po napačni strani, to stalno pišete, potem za tega policaja to velja toliko bolj.
 

sistemik

Majstr
15. jul 2011
3.342
313
83
Citat:
Uporabnik nekdo pravi:
Kdo je v tem primeru ravnal bolj idiotsko, je jasno... Policaj!
In idiote v policijskih vrstah je treba dati na prisilno delo, tako kot Darjan predlaga za tiste, državljane, ki naredijo manjši prekršek.

Upam, da bo [cenzura] od policaja plačeval do smrti fantu rento v višini vsaj 500 evrov mesečno. Ali pa da bo oče kupil ročno bombo, če bo sin do smrti invalid. Kar verjetno bo.
In da bo oče potem obsojen le pogojno...
A ti bi kar z bombo šel nad vse, če bi se ti zgodila krivica? V ZDA bi te že strpali v dosmrtno čuzo zaradi javnega zagovarjanja bombnih napadov...

Kakorkoli, mulo je kriv v vsakem primeru. Nimaš kaj bežat pred policijo...
Policaj je pa tudi po svoje [cenzura], da se je v Bananalandiji šel tistega tapravega policaja. Njegov feler je pa samo ta, da se je zaletel v mulca, najverjetneje zavestno. Bi bilo čisto dovolj, da bi se zalaufal za njim in ga konkretno po goflji. Ker kondicije mu načeloma ne bi smelo manjkat...

Me pa po drugi strani zanima, koliko bi bilo junakov, ki bi si upali bežanja pred policijo, če bi imeli vsi policisti tovrstna pooblastila
sprasujem se.gif
Sem prepričan, da bi imel še največji junak rešpekt... Seveda bi moral biti na koncu račun za vso nastalo škodo zaradi pobega izstavljen tistemu junaku, ki je pobegnil, ne pa proračunu.
Ne pa tako, kot je pri nas, da če nekoga policaj samo grdo pogleda, že vsi kličejo Jermana, POP TV ali koga tretjega in bi policaja na koncu že vsi tožili zaradi "nehumanega" obnašanja.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
14.351
5.626
113
Citat:
Uporabnik krnekejjeto pravi:
Resno, teb se na kilometer vidi da imaš 0 otrok..

Fact je da tudi kot starš in primerni vzgoji, ne morš preprečit, da ti bo otrok v življenju naredu vse tako, kot je v tvoji smešni glavi označeno za pravilno in preudarno...

zato so narkomani, pedofili, morilci, samomorilci, labilne osebe itd...., pa kljub tudi pravočasni strokovni pomoči..... Očitno pa je, da imamo policijo z istimi problemi in nizkim kriterijem sprejemanja neprimernih oseb.

Ni vse odvisno od vzgoje, na otroka dandanes močno vpliva družba, okolje, socialno stanje, celo primerna prehrana itd.... Zato vidim, da nimaš pojma kaj vzgoja je in kako težko je najti danes čas, da bi otroku nudil pomebno pozornost ob današnjem tempu življenja in službi...

Potem ti gre zaradi enga kiksa otroka in enega debila v uniformi uničit lajf otroku, da ti sredi faking njive zmaliči otroka, katerega dejanja ne ogroža nobenega razen sebe*

Evrofil, ko boš enkrat starš, boš razumel kaj ti govorim in boš dojel, da je lajf stvar naklučij in ne samo neka vzporednica, ki si jo ti začrtaš v glavi.

sem bil pijan sem bil zadet itd. ampak začuda nikoli nobene pizdarije. ko sn vido policaja 5km stran nisn čez cesto upal če ni bil prehod ko sn v šolo šel. kaj šele da bi fural motor brez izpita in poegno.

dajte se eni zbistrit malo. ni ta pomotoma pobegno. ni to en kiks otroka. ampak čisto zavedno dejanje, si je pač mislo ka mi te morejo jaz sn itak nedotakljiv na motorju. in ja vzgoja je kriva in ne policaj. moj foter bi lahko mel 1000000 motorjev pa nebi upal niti enega vzet če nebi bil registriran. preprosto preveč bi me blo strah da me dobijo.
bil sn star 17 sma šla s fotrom na en zapuščen parking pred eno halo malo avto vozit pa me je blo strah da nebojo policaji prišli.

pač je razlika eni ste vzgojeni zato da ste kul pa ne jebete policajev ker je pač kul in ker je foter reko da so itak bedaki in pa da so zakoni itak zato da se kršijo. eni smo pa vzgojeni tak da se zakoni upoštevajo tudi če si mlad in nor in pa da je policaj neka avtoriteta.
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.621
208
63
Kranj
žalost je kako je oče vzgojil mulca, naj prevzame sam odgovornost. nič se ne bi zgodilo ČE bi ustavil.
policist je kriv, do te mere, da je pretiraval...na bolniško ga ne bi smeli dati ampak na kontroli in takoj ugotoviti nepristransko KAJ in KAKO ter ZAKAJ.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.421
9.761
113
40
MB
Citat:
Uporabnik luka51 pravi:
Citat:
Uporabnik krnekejjeto pravi:
Resno, teb se na kilometer vidi da imaš 0 otrok..

Fact je da tudi kot starš in primerni vzgoji, ne morš preprečit, da ti bo otrok v življenju naredu vse tako, kot je v tvoji smešni glavi označeno za pravilno in preudarno...

zato so narkomani, pedofili, morilci, samomorilci, labilne osebe itd...., pa kljub tudi pravočasni strokovni pomoči..... Očitno pa je, da imamo policijo z istimi problemi in nizkim kriterijem sprejemanja neprimernih oseb.

Ni vse odvisno od vzgoje, na otroka dandanes močno vpliva družba, okolje, socialno stanje, celo primerna prehrana itd.... Zato vidim, da nimaš pojma kaj vzgoja je in kako težko je najti danes čas, da bi otroku nudil pomebno pozornost ob današnjem tempu življenja in službi...

Potem ti gre zaradi enga kiksa otroka in enega debila v uniformi uničit lajf otroku, da ti sredi faking njive zmaliči otroka, katerega dejanja ne ogroža nobenega razen sebe*

Evrofil, ko boš enkrat starš, boš razumel kaj ti govorim in boš dojel, da je lajf stvar naklučij in ne samo neka vzporednica, ki si jo ti začrtaš v glavi.

sem bil pijan sem bil zadet itd. ampak začuda nikoli nobene pizdarije. ko sn vido policaja 5km stran nisn čez cesto upal če ni bil prehod ko sn v šolo šel. kaj šele da bi fural motor brez izpita in poegno.

dajte se eni zbistrit malo. ni ta pomotoma pobegno. ni to en kiks otroka. ampak čisto zavedno dejanje, si je pač mislo ka mi te morejo jaz sn itak nedotakljiv na motorju. in ja vzgoja je kriva in ne policaj. moj foter bi lahko mel 1000000 motorjev pa nebi upal niti enega vzet če nebi bil registriran. preprosto preveč bi me blo strah da me dobijo.
bil sn star 17 sma šla s fotrom na en zapuščen parking pred eno halo malo avto vozit pa me je blo strah da nebojo policaji prišli.

pač je razlika eni ste vzgojeni zato da ste kul pa ne jebete policajev ker je pač kul in ker je foter reko da so itak bedaki in pa da so zakoni itak zato da se kršijo. eni smo pa vzgojeni tak da se zakoni upoštevajo tudi če si mlad in nor in pa da je policaj neka avtoriteta.

467716-post_slo.gif


in to je to !
 

synthman

Fizikalc
22. avg 2007
7.226
0
36
Citat:
Uporabnik sistemik pravi:
Me pa po drugi strani zanima, koliko bi bilo junakov, ki bi si upali bežanja pred policijo, če bi imeli vsi policisti tovrstna pooblastila
sprasujem se.gif
Sem prepričan, da bi imel še največji junak rešpekt...
Če te glih zanima ti povem, da bi bilo teh junakov, ki bi bežali pred policijo potem še več. Nasilje ni rešitev.

Tud v vojni vojaki bežijo in tečejo proč, ko jim krogle letijo nad glavami, noben ne počaka, (v nasprotju s tvojimi pričakovanji).
Sicer se je pa že dosti motoristov med lovom ubilo, zakaj torej eni še kar bežijo?
In tudi če bi policaj med begom kakšnega ubili, nebi drugi zato nič manj pogosto bežali, kvečjemu bolj pogosto.