Planet Golob

Piton

Guru
11. apr 2022
1.725
-172
113
Kalbo bo dal glas mafijcu, saj se mu orosijo oči ob tistem balkanskem mafijcu. Jaz ne bom dal nikomur glas saj ni stranke ne človekea v Sloveniji, Kubi delal za naš narod, vero in raso.
In ja Slovenijo so peljali v propad vsi ki so bili proti lustracije, kasneje pa gnida drnovšek, upam da se cvre, pa un mali palček.Ostali so samo pomagali pri tem skupaj z izdajalsko SDS sploh petokolonašem JJ.
sej se bo prej al slej najdu kašn pedofil med politiki, pa boš lohk tud ti volu
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.405
3.794
113
davorinm.wordpress.com
očitno premalo. ker za tiste 20% je čisto vseeno ali ima program ali ne. Da bi dobil kakšnega novega, pa očitno program ni dovolj prepričljiv.

pa četudi ima dober program, z ritjo vse podre, ko začne nabijat o udbi in komunistih, in razni drugi cinični tweeti, ker preko tega pa res ne zmore. In si ob bok postavi tisto smrkljo od unga iz nore24, pa razne mahniče, hojse in podobne pajace.
Ekonomski del programa je na desni neprimerljivo boljši in bolj razdelan kot na levi.
 
  • Haha
Reactions: jonny77

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.554
9.421
113
Ravno na tem delu se največ spreminja in zaserje. Desnica lahko reče, da je proti splavu, ampak tega nikoli ne bo dosegla in je vseeno kaj reče. Če pa je levica za višje davke, smo videli kako je to izvedljivo v praksi. za šalo.
Potem naj se pa končno začnejo ukvarjat s pomembnimi stvarmi, ne pa s povojnimi poboji, udbomafijo, pedri, splavom in podobnimi populizmi. Kar se je ukvarjalo z gospodarstvom, se je nastavljalo nesposobne kadre po podjetjih in se šlo razprodajo vsega za vsako ceno. Če bi se Janez odpovedal temu delu svoje politike, bi bil predsednik vlade že dolga leta.
 
  • Všeč mi je
Reactions: ynos in jonny77

B81

22. jul 2007
36.564
10.264
113
In kaj voliš trenutno ti na desni, če ne čustev in kaj od SDS briljantnega gospodarskega programa je bilo v zadnjih letih izvedeno?
Davcna mini, davek na oddajanje nepremicnin, pa kripto bi uredili.

Pa ne vem, ce je kaksna uredba, ki bi nila slabsa od levih. Nastej 3.

Za veliko ljudi cisto dovolj, zame osebno ce samo to uredijo, imajo moj glas za "vekov veke".
 

mr_

Guru
20. sep 2007
9.318
2.691
113
Strinjam se z levim videnjem gospodarstva, vitke države, itd.
Strinajm se tudi z levim pogledom na javno šolstvo, zdravstvo, dobrine, socialo,...
Kdo to nudi?
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.554
9.421
113
Davcna mini, davek na oddajanje nepremicnin, pa kripto bi uredili.

Pa ne vem, ce je kaksna uredba, ki bi nila slabsa od levih. Nastej 3.

Za veliko ljudi cisto dovolj, zame osebno ce samo to uredijo, imajo moj glas za "vekov veke".
A sva v šoli, da bom našteval? Ko si pa že vprašal, najbolj debilna uredba je bila Černačeva o razvrstitvi objektov glede na zahtevnost. Sem imel čast videti verzijo ki jo je hotel Černač vsilit...katastrofa in videnje tega kako si Černač predstavlja ministrovanje. Pa uredbe objavljene po twiterju, ki so se dnevno spreminjale tud niso ravno biser. Pač modus operandi našega JJ, ki ne posluša nikogar. Je pa seveda v tem smislu Golob zadevo pripeljal na čisto novo raven, tko da žal težko najdem kaj bolj debilnega kot to kar imamo zdaj.
Si pa skromen. Kaj pa pokojninska reforma, pa promet, pa učinkovitost javne uprave, pa zdravstvo, pa šolstvo pa....mater tolk je tega, ti se pa zadovoljiš samo s tremi stvarmi, vse gre pa v maloro tačas ko se mi pregovarjamo kdo je lev in kdo desen in kopljemo po davno pretekli zgodovini.
 
  • Všeč mi je
Reactions: aljoman

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.554
9.421
113
Pa še to sem pozabil. Energetska politika in da se končno nekdo najde in reče, da nas zelena agenda vodi v pogubo. Pa referendum o JEK, kot da se povprečen Janez al pa Micka vesta odločit o tako pomembni zadevi. To je vse samo prelaganje odgovornosti.
 

B81

22. jul 2007
36.564
10.264
113
A sva v šoli, da bom našteval? Ko si pa že vprašal, najbolj debilna uredba je bila Černačeva o razvrstitvi objektov glede na zahtevnost. Sem imel čast videti verzijo ki jo je hotel Černač vsilit...katastrofa in videnje tega kako si Černač predstavlja ministrovanje. Pa uredbe objavljene po twiterju, ki so se dnevno spreminjale tud niso ravno biser. Pač modus operandi našega JJ, ki ne posluša nikogar. Je pa seveda v tem smislu Golob zadevo pripeljal na čisto novo raven, tko da žal težko najdem kaj bolj debilnega kot to kar imamo zdaj.
Si pa skromen. Kaj pa pokojninska reforma, pa promet, pa učinkovitost javne uprave, pa zdravstvo, pa šolstvo pa....mater tolk je tega, ti se pa zadovoljiš samo s tremi stvarmi, vse gre pa v maloro tačas ko se mi pregovarjamo kdo je lev in kdo desen in kopljemo po davno pretekli zgodovini.
Kar si nastel, je repa. Pisi stvari, ki zadevajo vecino ljudi, oz. razlozi ekstremni mimosun cernaceve uredbe in prikazi na realnih primerih.

Sam ves, da desna vlada dela bolje od leve, pa ti tvoj osebni ponos ne dovoli, da ne bi kontriral.
 
  • Haha
Reactions: jest5 in aljoman