Planet Golob

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.740
-429
113
Obesite me za jajca, ampak sem prepričan, da bi JJ storil več. Ste pa zaradi lastne opranosti raje izvolili perjad, katera ne ve, kaj bi z nižjimi davki. Sam, da ni Janša ste obkroževali. Kaj me brigajo višji davki, kaj me briga nastavljanje lastnih ljudi... Jaz hočem SVOBODO!!!!

Očitno bo treba JJ spravit s političnega parketa, da bo le ta lahko zadihal. In to je tudi namen volitev - že večkrat je bilo dokazano jasno in glasno, da se ga ne želi na političnem parketu.

Spet malo na pamet, a?

Zakaj? a se je kaj omehčal? nisem zasledil...
 

dask

Majstr
21. sep 2023
442
489
63
Očitno bo treba JJ spravit s političnega parketa, da bo le ta lahko zadihal. In to je tudi namen volitev - že večkrat je bilo dokazano jasno in glasno, da se ga ne želi na političnem parketu.



Zakaj? a se je kaj omehčal? nisem zasledil...
A pa sploh veš, kaj on zagovarja in kaj so demokrati poskušal spravit skozi? Mal preveri, ker nikakor ni proti splavu, tako kot trobijo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: tomi in B81

B81

22. jul 2007
36.564
10.264
113
sej narobe je že to, da se je treba zaradi nekih takih logičnih stvari odločat na volitvah. In rezultat tega je, da se pri tem pozabi na vse ostalo. Če bi bilo trumpu toliko do države, bi nehal komplicirat okoli splava, k je nikolikončana debata in naredil Ameriko spet veliko. Zakaj se pa on ne bi prilagodil? zakaj bi se morali volilci?
Fora je da on niti ni proti splavu, le proti splavu, ko je zanositev mimo ze vec mesecev, oni drugi pa so za permanent splav..ampak ajde, trumpa sem omenil zaradi podobnosti z nasim "negativcem"...
 
2. jul 2020
4.878
6.395
113
A pa sploh veš, kaj on zagovarja in kaj so demokrati poskušal spravit skozi? Mal preveri, ker nikakor ni proti splavu, tako kot trobijo.

Sicer je naklonjen temu, da vsaka zvezna država določa zase in nasprotuje federalni prepovedi.

Ampak kaj hočemo. Mediji zavajajo. Podrobnosti napišejo šele v zadnjih odstavkih. Vse podobnosti med slovenijo in zda pa so čisto naključje.
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.665
1.467
113
Emona / Carnium
Vse po zakonu.
1728978863226.png
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.740
-429
113
Fora je da on niti ni proti splavu, le proti splavu, ko je zanositev mimo ze vec mesecev, oni drugi pa so za permanent splav..ampak ajde, trumpa sem omenil zaradi podobnosti z nasim "negativcem"...

no sej... tudi jest sem komentiral zaradi podobnosti... pri nas je to tudi splav, povojni poboji, lgtb, nutrije, malice v šolah... sej se hitro najde kost za glodat.

fora pa je, da zdravstvo to itak po svoje ureja. Nima javnost tukaj kaj za odločat, ker je to res delikatna stvar. Take polemike so le za pridobivanje glasov.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.606
5.802
113
Zunaj imajo višje plače, in manj lastnih nepremičnin. Tisti, ki pa jih lastijo in rentajo, imajo pa zato svojo matematiko. In kot golo dejstvo, da bo ta davek izginil in izpuhtel v zrak čisto po slovensko (južnjaško), me ne prepriča. Pa lahko od zunaj priporočajo kaj hočejo.
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
7.028
3.546
113
41
Lj
davek na nepremičnine je nuja, tudi od zunaj imajo takšna priporočila. Čeprav ni všečen, g abo morala uvesti leva lai desna ali sredinska vlada.

drugo je, kako bodo to skomunicirali, ali kot Levica, češ udarimo bogate ali kako drugače...

Problem je ker bo prepozno do takrat. Mladi rabijo stanovanja zdaj, ne čez 20 ali 50 let. Ne nujno za nabavo, samo da so dosegljiva. Do takrat pa bomo zgubili vso gospodarsko in tehnično prednost, ki jo mogoče še imamo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.973
4.260
113
Imaš prav zaljubljeni manager je ultra učinkovit v sistemu zajebi kar se še da zajebat, sam še ena stvar me zanima. Kaj je pa tvoj plešavi kmer naredu za zdravo poslovno okolje? Delo od doma? Zapiranje proizvodnje? Metanje keša v čip kitajsko plastiko....
Komplet EU se bo podrla v zeleni agendi, mi mamo pa vsake jebene volitve isti cvetober enih in drugih bedakov.
Nehaj, nabijat so jim prostovoljni pzz, zvišali minimalke, obremenili plače, štemplanje... novi davki na pohodu (stanovanjska problematika...)
Gospodarski sklad je prekinil komunikacijo pod pernatim...
itd...

ps proizvodenj ne zapirajo ampak selijo... če gledamo iz pravnega subjetka.. Pr nas pa zapirajo, ampak ne zato ker bi nehali ampak ker grejo drugam!
Vse države razvite so zmanjšali pritisk na davčno obremenitev, le naši kmeri ne.

Normirane so itak zjebali, imamo dražjo energetiko kot na Hrvaškem itd...
Lahko naštevamo. Lahko pa se delaš tumpastega.

Pa ne poslplošuje zeleno agendo. GZS je napovedovala to, in prosila za davčno stimulativno okolje. Pernati in Ahilovc imajo v namenu futrat svoje razbohoteno ministrstvo in NVOje...
Sej jih je poskušal kasneje zmanjšat pa mu levaki niso pustil..

aja pa Gaza je pomembna...
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.553
9.420
113
Nehaj, nabijat so jim prostovoljni pzz, zvišali minimalke, obremenili plače, štemplanje... novi davki na pohodu (stanovanjska problematika...)
Gospodarski sklad je prekinil komunikacijo pod pernatim...
itd...

ps proizvodenj ne zapirajo ampak selijo... če gledamo iz pravnega subjetka.. Pr nas pa zapirajo, ampak ne zato ker bi nehali ampak ker grejo drugam!
Vse države razvite so zmanjšali pritisk na davčno obremenitev, le naši kmeri ne.

Normirane so itak zjebali, imamo dražjo energetiko kot na Hrvaškem itd...
Lahko naštevamo. Lahko pa se delaš tumpastega.

Pa ne poslplošuje zeleno agendo. GZS je napovedovala to, in prosila za davčno stimulativno okolje. Pernati in Ahilovc imajo v namenu futrat svoje razbohoteno ministrstvo in NVOje...
Sej jih je poskušal kasneje zmanjšat pa mu levaki niso pustil..

aja pa Gaza je pomembna...
Sem kje napisal, da je pernati superduper? Al si ti mal bralno šibak?
 
  • Haha
Reactions: tomi in Kamele0N

LeQuack

Guru
26. avg 2007
7.028
3.546
113
41
Lj
Nehaj, nabijat so jim prostovoljni pzz, zvišali minimalke, obremenili plače, štemplanje... novi davki na pohodu (stanovanjska problematika...)
Gospodarski sklad je prekinil komunikacijo pod pernatim...
itd...

Normirane so itak zjebali, imamo dražjo energetiko kot na Hrvaškem itd...
Lahko naštevamo. Lahko pa se delaš tumpastega.

Dejansko, ko vidiš kako so zminirali gospodarstvo v samo dveh letih, je čudno da sploh še kaka firma deluje dobro.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.553
9.420
113
Morali bomo dat goloba in janso na tehtnico, ni druge :evil:
Sej to že cel čas delamo, s to razliko, da ima Janša zveste vernike katerih glasovom se nikakor noče odpovedat, ker so najlažji. Vpiješ UDBA, poboji, komunisti, udbomafija....vstavi vse razredne sovražnike vseh let in ima 20 posto zazihranih in lepo živi na naš račun že leta brez da bi mignil s prstom. Če mu slučajno rata na oblast z nesposobnimi kadri zdreka še tisto kar ni blo zdrekano in gremo dalje. No v tem zadnjem ga je tokrat pernata vojska zelo nadmudrila.
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.973
4.260
113
Sem kje napisal, da je pernati superduper? Al si ti mal bralno šibak?
Ne dojemaš napisanega in na kar se nanaša.
odgovor na tvojo provokacijo
Kaj je pa tvoj plešavi kmer naredu za zdravo poslovno okolje? Delo od doma? Zapiranje proizvodnje? Metanje keša v čip kitajsko plastiko....

ps za gospodarstvo neprimerno boljši...
boš sedaj dojel.
Plešavi je boljši in to povejo tudi levi gospodarstveniki. Ps epidemija kovid, reakcija takratne vlade je bila čisto identična zahodnim državam, ki so naredili enako. V Avstriji je bilo celo precej bojl zaostreno...
 
  • Haha
Reactions: Sonny_Chiba