Planet Golob

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
5.226
1.041
113
Pohlep je zajebana stvar.
Z cenami in elektro agendo so pretiravali, sedaj se jim (se nam) pa vse vrača kot bumerang .

Če sem pred kakimi tremi štiri leti še razmišljal o zamenjavi vozila me je sedaj minilo. Vozim se enako kot prej, samo avto je že par let starejši, ampak noč ne kaže da ga kaj matra.
Se bomo pa kot Bosanci vozili v 10-20 let starih vozilih. Saj itak eni hočejo da to postanemo.
 

kajn

Guru
5. okt 2007
2.754
1.573
113
Iskajoč brata
Slabo nam kaže, ampak ni problema... saj si lahko sposodimo
Saj bo samo ena kavica več... no pod to vlado je že kar nekaj kavic šlo in kot zgleda jih bo šlo še veliko več....
Lepo nas šravnfajo.... plače so dvignili, da ne bodo podražitve vplivale na njih (in to za konkretno procente.... )
Gospodarstvo se pa ohlaja, odvisni smo od zunaj, država pa samo dviga take in drugačne davke.....
Inflacija skrbi, da gredo stroški in posledično plače gor.... Sedaj pa namesto, da bi zmanjševali obremenitve, bodo doplačevali pomanjkanje dela.... klovn svet....

Ehh.... samo v slabo voljo se spravim, ko začnem razmišljat o državi.... kakšen poden dovolimo, samo kaj pa lahko naredimo? karkoli je na volilni listi je isto sranje, drugo pakovanje
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.553
9.420
113
Mal si ti bil v bosni.....
Pr nas je masa plač enormno poskočila, da ne omenjam tudi strošek delovnega mesta, ker nam je pernati dal najdražjo energijo, največjo obremenitev plač... Ter obljublja davke za stanovanje in ne vem kaj še...

Plešemo..... GZS pa je jamrala od začetka, zdej žanjejo...
Imaš prav zaljubljeni manager je ultra učinkovit v sistemu zajebi kar se še da zajebat, sam še ena stvar me zanima. Kaj je pa tvoj plešavi kmer naredu za zdravo poslovno okolje? Delo od doma? Zapiranje proizvodnje? Metanje keša v čip kitajsko plastiko....
Komplet EU se bo podrla v zeleni agendi, mi mamo pa vsake jebene volitve isti cvetober enih in drugih bedakov.
 

B81

22. jul 2007
36.564
10.264
113
Imaš prav zaljubljeni manager je ultra učinkovit v sistemu zajebi kar se še da zajebat, sam še ena stvar me zanima. Kaj je pa tvoj plešavi kmer naredu za zdravo poslovno okolje? Delo od doma? Zapiranje proizvodnje? Metanje keša v čip kitajsko plastiko....
Komplet EU se bo podrla v zeleni agendi, mi mamo pa vsake jebene volitve isti cvetober enih in drugih bedakov.
Zakaj se delas butla?
 

Holobist

Majstr
8. jul 2023
1.049
-195
63
Pohlep je zajebana stvar.
Z cenami in elektro agendo so pretiravali, sedaj se jim (se nam) pa vse vrača kot bumerang .

Če sem pred kakimi tremi štiri leti še razmišljal o zamenjavi vozila me je sedaj minilo. Vozim se enako kot prej, samo avto je že par let starejši, ampak noč ne kaže da ga kaj matra.
Se bomo pa kot Bosanci vozili v 10-20 let starih vozilih. Saj itak eni hočejo da to postanemo.
O buci buci, res so pretiravali? Saj ne morem verjet. Pohlepni plesalci.
 
2. jul 2020
4.878
6.395
113
sam še ena stvar me zanima. Kaj je pa tvoj plešavi kmer naredu za zdravo poslovno okolje? Delo od doma? Zapiranje proizvodnje? Metanje keša v čip kitajsko plastiko....

Zdaj to se bere na tak način: Janša ni nič naredil, posledično tudi ni nič narobe če fant od tine ne naredi nič.

Sicer se meša hruške in banane, ampak leta nazaj smo imeli covid. Pa smo kot toliko ok prebredli kljub butastim ukrepom. Sedaj covida ni več. Vlada je druga. Ukrepe proti škodljivim ukrepom prejšnje vlade smo sprejeli. Odprli pipico za STA... Na referendumu podprli, da rabimo dodatne ministre. Stanovanja bodo, javna uprava se bo digitalizirala...

Od tega smo dobili zarečeni kruh po 19 centov.




Obesite me za jajca, ampak sem prepričan, da bi JJ storil več. Ste pa zaradi lastne opranosti raje izvolili perjad, katera ne ve, kaj bi z nižjimi davki. Sam, da ni Janša ste obkroževali. Kaj me brigajo višji davki, kaj me briga nastavljanje lastnih ljudi... Jaz hočem SVOBODO!!!!

Isti butli bodo čez nekaj mesecev obkroževali Čeferina. Pri golobu smo se opekli, ampak čeferin pa nas bo vse rešil! Sam, da ni janša!
 

jello

Guru
22. sep 2008
10.088
3.824
113
Ti pa si ustanovil in vodis slovenski bluechip kajne...
Sem in nisem tako, da mi ni treba cvilit in stokat, še manj pa (komurkoli na alterju in tudi sicer) polagat računov.
Ne vem v kakšnih firmah delate vi in me niti ne zanima, glede na konstantno jamranje pa očitno, da v kljusetih, katerih prihodki so odvisni ne od trga, ampak od tega kdo je na oblasti. Torej kljuseta ali firme na državni zizi. Točno tisto nad čimer najbolj vihate nos. Kot radi ponavljate ob vsaki priložmosti in tudi vsakič ko za to ni priložnosti "pokonci držite gospodarstvo in preživljate narod". Vi, izbranih 300k sposobnih in 1.8 mio pijavk alkakože gre lajna. Ah ja.
 

B81

22. jul 2007
36.564
10.264
113
Kakorkoli obrnes, poslovno okolje je takrat bilo prijaznejse, pa je blo treba vse zjebat iz gole mascevalnosti, tu menda vsi isto mislimo...
A kdo ve koliko nas stane samodanijansa agenda?

Enako v ZDA. Raje podprejo pravico so splava kot ureditev gospodarstva, volilci so enaki teleti, kot pri nas.

Vseeno bo treba malo premislit...tisti trump je danger, he's dangerous nonstop po MSM je pripeljal do poskusa atentata...ker so to nonstop vlekli po medijih in valda bo nekdo probal red naredit pri takih "intelektualcih".
Seveda na to nasi rdecezvezdni komandosi ne pomislijo. Ali pa.
 
2. jul 2020
4.878
6.395
113
Pa te niti malo ne čudi, kako vse tuje investicije obletijo slovenijo, domača podjetja se zaradi "optimizacije" selijo v tujino. Verjetno bi tudi AMD, Intel, IBM... bili na sociali države. Kaj vse ne prebereš...
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.502
2.971
113
Sem in nisem tako, da mi ni treba cvilit in stokat, še manj pa (komurkoli na alterju in tudi sicer) polagat računov.
Ne vem v kakšnih firmah delate vi in me niti ne zanima, glede na konstantno jamranje pa očitno, da v kljusetih, katerih prihodki so odvisni ne od trga, ampak od tega kdo je na oblasti. Torej kljuseta ali firme na državni zizi. Točno tisto nad čimer najbolj vihate nos. Kot radi ponavljate ob vsaki priložmosti in tudi vsakič ko za to ni priložnosti "pokonci držite gospodarstvo in preživljate narod". Vi, izbranih 300k sposobnih in 1.8 mio pijavk alkakože gre lajna. Ah ja.
A tvoja firma je pa neodvisna od državne politike? Ker to je verjetno unikum.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.740
-428
113
Kakorkoli obrnes, poslovno okolje je takrat bilo prijaznejse, pa je blo treba vse zjebat iz gole mascevalnosti, tu menda vsi isto mislimo...
A kdo ve koliko nas stane samodanijansa agenda?

Enako v ZDA. Raje podprejo pravico so splava kot ureditev gospodarstva, volilci so enaki teleti, kot pri nas.

Vseeno bo treba malo premislit...tisti trump je danger, he's dangerous nonstop po MSM je pripeljal do poskusa atentata...ker so to nonstop vlekli po medijih in valda bo nekdo probal red naredit pri takih "intelektualcih".
Seveda na to nasi rdecezvezdni komandosi ne pomislijo. Ali pa.

sej narobe je že to, da se je treba zaradi nekih takih logičnih stvari odločat na volitvah. In rezultat tega je, da se pri tem pozabi na vse ostalo. Če bi bilo trumpu toliko do države, bi nehal komplicirat okoli splava, k je nikolikončana debata in naredil Ameriko spet veliko. Zakaj se pa on ne bi prilagodil? zakaj bi se morali volilci?
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77 in jest5