Okolju prijazni avtomobili

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.788
6.924
113
Aha, no moja S ima 300k in na pogonu&bateriji ni težav, seveda pa se menjuje "potrošni" material.

Če koga zanima n=1 feedback iz prve roke.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.958
1.839
113
Če kupim rabljen avto, ga večinoma vzamem iz kroga družine/znancev, zato dobro vem, kaj in kako je bilo. Če je avto imel pri 100 jurjih težave, potem gre v javno prodajo. Še kakšno vprašanje?
Aja, pa zgoraj se nisem ustrezno izrazil. Edini izredni strošek pri pogonskem sklopu je bila sklopka. Sem pa menjal tudi nekaj ležajev in kakšen končnik, roko.
Res pa ne kupujem polizdelkov, pa tudi čisto novega dizla še nisem imel. Dopuščam možnost, da bo tam več težav zaradi več stvari povezanih s čiščenjem izpuha.

Potem še nisi imel bmw dizla, tam so turbine potrošna toba. Proti tem zneskom je nova baterija pri toyoti po 200k km sitnica, če predpostavimo, da se bo do tja prišlo brez večjih stroškov.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.972
9.628
113
Tako je, nisem imel. Saj sem napisal, da ne kupujem polizdelkov. :evil: Oz. premij. Žal nisem na nivoju Alteraša, da bi si to lahko privoščil, tak da moram bolj ljudske voze kupovati.
Toyotini hibridi večinoma brez težav pridejo do 200 jurjev ;). Zelo zanesljiva roba. Za dva lahko napišem iz prve roke.