Novo pri Telemach Mobilu

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.447
342
83
34
Citat:
Uporabnik cele pravi:
Ko je bil pa Tušmobil, so bili pa oni največji šalabajzerji.

So bli ja, po prevzemu Telemacha pa so dosegli nemogoče-prekosili so jih. Verjemi, da se vsi dobro zavedamo, da nikjer ni popolno, ampak kar dela v zadnjih Telemach s svojimi uporabniki je pa zrelo za AKOS in tržno inšpekcijo.
 

Trupl0

Pripravnik
21. sep 2007
211
16
18
Gottschee
ne bi rad bil tisti, ki pravi:"jah meni pa vse dela" ampak, meni *tok tok po lesu* pa vse dela.
Šel sem na e-račun in dobim v e-banko račun, ki ga samo potrdim in to je to.
Še prej prejmem obvestilo preko e-pošte.

4G dela super.

Je pa tale Telemach in prej Tušmobil ena pravljica. Ko dela je vse enkratno čim pa pride zrno peska v ta stroj je vse mimo. Ena napaka jih vrže s stola in jo urejajo predolgo. ( aktivacija nano sim cca 10 dni )...

Me je pa zmotilo to, da sem naredil prenos paketa takoj v ŠE VEČ, ko je bilo možno in za to plačal 20€. Sedaj pa baje to ni več plačljivo...waht gives?!
 
22. jul 2007
13.345
1.617
113
124
"jah meni pa vse dela" ampak, meni *tok tok po lesu*
Mogoče pa nisi po lesu dobro trkal, ko si 10 dni čakal na sim in plačal prehod.
 

Trupl0

Pripravnik
21. sep 2007
211
16
18
Gottschee
saj ne, da sem klical vsak dan in so vsak dan pravili, da so dali dalje.
Pa potem so obvestili tehnike; pa obvestili zopet prodajno službo; pa zopet tehnike.
itd. itd. itd. in vse skupaj trajalo 10 dni...
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.146
3.612
113
Marlbor
V zadnjih 5 letih so vsi operaterji postali en jajc.

Službeno imam Telekom Slovenije, ko jim kaj crkne jajcajo cel dan.

Privat pa sem tudi pred leti odšel s Simobila (ker jim je 14 dni zafrkaval oddajnik v mojem kraju in ga niso bili sposobni popravit. Razlog za odhod pa je bila grozna podpora, ki dolgo ni sprevidela napake na oddajniku in je uporabnikom dajala le nasvete, naj resetiramo aparat). Potem so končno ugotovili, da imajo za 3G nastavljene neke napačne parametre.

Tušmobil oziroma Telemach pa jajca s temi računi. Pošljejo pozno, ali pa splojh nikoli. Pošlješ mail, da nisi dobil računa, pa ti odgovorijo čez 10dni.
 

natko45

Fizikalc
1. nov 2010
1.017
3
38
Ma jaz tudi nevem, kaj čarajo s temi računi, a lahko povem, da jaz dobim račun vedno pravočasno na mail. Nikoli ni bilo manj kot 3 dni do roka plačila. Internet dela brez problemov. Po večini mi vleče 4G. Unifi in d3go tudi delata bp. Zaenkrat se nimam kaj za pritoževat.
 

medo10

Fizikalc
3. sep 2007
1.693
7
38
Zanimivo tole.
Jst mam Popust 10% in e račun v banko ter SMS obveščanje pa zaenkrat dela kot ponavadi
smile-1.gif

Edin novo bazno blizu dolgo vklapljajo, da bo še boljši 4G. P aje že sedaj hiter. Tud v kleti še kr lovi
smile-1.gif
 

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.447
342
83
34
Uporabniki Alterja smo lahko samo veseli, da imamo tu gor uporabnika @Smrkc! Brez da bi mu pisal me danes čaka ZS, da je zadeva urejena.
wink-1.gif
Ko bi bili vsi tako zagnani za svoje delo pri Telemachu.
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.692
154
63
Isti problem, stara mama, Nokia 3310, samo GSM.

Ima predplačniški free2GO. Torej, lahko nastavim ročno na Telekom (Mobitel) omrežje. Problem bo enostavno rešen, VENDAR:
Kako bo to šlo v LJ? A ni tam Tušmobil pred leti ukinil gostovanje z obrazložitvijo, da je signal v LJ kotlini bombastičen?

Osnovno vprašanje, se bo torej stara Nokia 3310 v LJ povezala v Nacionalno (Telekom) omrežje?

Iskrena hvala na informaciji.
 

roblek007

Pripravnik
19. apr 2009
228
3
18
Povezallo se bo, ampak ne z baznimi iz mesta ampak tistimi ki so ven iz obroča. Tako da si lahko predstavljam, da boš lahko na kakšnih koncih brez signala. Večjih težav pa mislim da ne bi smelo biti. Vseeno ni ljubljana tako veliko mesto.
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.692
154
63
Hvala za informacijo

Res sranje torej. Ni druge rešitve kot da se uredi bob 4c. Vsekakor smiselnejša odločitev kot pa menjava telefona.

LP
 

Azgard

Pripravnik
5. feb 2011
688
0
16
Pa saj ima Tušmobil še vedno kratkorazdaljne 1800Mhz 2G postaje, sploh v ljubljani jih je precej, je pa res da znotraj hiš za dobro povezavo rabiš 900Mhz, to pa je sedaj samo na 3G.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.755
6.914
113
Kje je že tisti seznam tujih "pogodbenih" operaterjev pri katerih lahko telemach naročniki koristijo EU zakupljene enote iz paketa?
 

natko45

Fizikalc
1. nov 2010
1.017
3
38
Citat:
Uporabnik Azgard pravi:
Pa saj ima Tušmobil še vedno kratkorazdaljne 1800Mhz 2G postaje, sploh v ljubljani jih je precej, je pa res da znotraj hiš za dobro povezavo rabiš 900Mhz, to pa je sedaj samo na 3G.

Se strinjam. Ni treba panike delat, saj še vedno laufa 2G na 1800. Ljubljana pa je itak dobro pokrita.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.