Novo pri Telemach Mobilu

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.756
6.914
113
Aja, neka prednost potem vseeno je
wink-1.gif


Imamo kakega insiderja pri telemachu ki ve, če bo v kratkem na voljo Lumia 950, ker imata jo telekom in simobil...
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Citat:
Uporabnik tado pravi:
Prehod iz starih paketov je brezplačen z ali brez novega aneksa.

@Fikus nam so tudi naredili napako, smo oddali reklamacijo v 3 tednih ni bilo odgovora, pa sem predvčerajšnim ponovno poslal mail, in sem dobil v enem dnevu odgovor da je rešeno pozitivno z obrazložitvijo.

Sem si vzel uro časa in jih končno uspel poklicati.
Prehod iz starega paketa na novega cenejšega niti pod razno ni možen, če imaš aneks.

Nekaj so obljube v reklamah, čisto nekaj drugega je pa realno stanje.

Reklamacijo jim bom pa zdajle poslal znova pa, da vidim, če bom vsaj zdaj dobil odgovor.

Po Telemachovem prevzemu imajo odnos do uporabnikov katastrofalen na tak način bodo v roku dveh let šli po poti Vege.
 

tado

Fizikalc
15. maj 2008
2.267
1
36
Glede odnosa se strinjam. Ni pa za dvakrat reči, da so preobremenjeni, vsaj nekateri. Ne vem kako je znotraj, vendar škriplje ja. Samo veš kako je to, čim manj zaposlenih da gre v žepe onih pri koritu...
 
Nazadnje urejeno:

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
S tem, ko hočejo samo kasirati, za uporabnike pa nič narediti jih bo najkasneje v parih letih pripeljalo do propada in na žalost bomo spet imeli samo dva operaterja, ki bosta vsako leto samo višala cene...

Sam jim plačujem 18 evrov za Mingl odbit plus opcija za nacionalni roaming in še naprej bi jim plačeval ta znesek, če bi mi omogočili polno uporabo Mobitelovega omrežja tudi za MMSe in internet tako kot imajo to njihovi novi paketi.

Niti tega nisem vreden, potem se pa čudijo zakaj sem pri njih že odjavil tri naročnine, še tri pa bom ob poteku vezave, čeprav zdajle računam, da se mi praktično bolj splača odjaviti takoj in odplačati aneks, kot pa biti pri njih še osem mesecev.
 

lightning

Zelenc'
3. avg 2015
19
0
1
Čakaj, kaj pa tebi ni jasno? Lahko spremeniš obstoječi paket, ki ga plačuješ 17,90 EUR + nacionalno gostovanje 2,90 EUR v novi paket ŠE VEČ, kjer za enako storitev (oz. boljšo, saj lahko uporabljaš tudi "Telekom" internet) plačuješ 15,00 EUR.

Res, da v tem primeru plačaš 20,00 EUR za spremembo paketa, a jih "nazaj dobiš" v 4 mesecih in ima hkrati boljšo storitev.
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Citat:
Uporabnik lightning pravi:
Čakaj, kaj pa tebi ni jasno? Lahko spremeniš obstoječi paket, ki ga plačuješ 17,90 EUR + nacionalno gostovanje 2,90 EUR v novi paket ŠE VEČ, kjer za enako storitev (oz. boljšo, saj lahko uporabljaš tudi "Telekom" internet) plačuješ 15,00 EUR.

Res, da v tem primeru plačaš 20,00 EUR za spremembo paketa, a jih "nazaj dobiš" v 4 mesecih in ima hkrati boljšo storitev.

Žal to pri njih nikakor ne gre.
bonk.gif


Če hočem spremeniti ta paket mingl odbit z opcijo nacionalni roaming na paket še več, moram najprej odplačati aneks to je slabih 100 evrov.
bonk.gif


Od mene in mojih so za šest naročnin doslej kasirali cca 60 evrov mesečno, od septembra naprej bodo pa 0,00 evra.
cheer.gif
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
4.021
342
83
www.svetidej.com
Sam si si kriv. Če ne bi vzel telefona in s tem ugodnosti tega stroška ne bi imel. Kdo te je pa silil vzeti aneks za telefon. Jaz sem vzel vezavo s 10% popustom in ob zamenjavi paketa plačal samo za zamenjavo paketa. Aneks se mi je pa izbrisal, pa čeprav sem ga imel še 10 mesecev.

Kriv fikus sam in ne operater.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.146
3.612
113
Marlbor
A nisi ti najbolj pameten glede nakupa telefona? V vseh temah spamaš in govoriš kako se ne splača kupit telefona prek naročnine, sam pa si lastnik aneksa za neki telefonček, ki verjetno ni vreden več kot 200eur. A bogi revček, se mi prav smiliš kak [cenzura]ček si ...
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
A sem kdaj napisal, da nisem sam kriv, ker sem nasedel Tušmobilovemu Danajskemu darilu v obliki trojanskega konja?
confused-1.gif


Vem, da sem sam kriv, jih bo pa taka nategunska poslovna politika še drago stala.
Samo od mene bodo dobili čez 700 evrov letno manj.
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
4.021
342
83
www.svetidej.com
Dobil si ugodnost in podpisal pogodbo. Torej si sam kriv. Sam si podpisal, nihče te ni silil v podpis. Te je kdo s pištolo nate meril?

Drugače se ob podpisu pogodbe pozanima, prebere drobni tisk in splošne pogoje. Če tega nisi naredil si si kriv sam.

Raje ne vzemi ugodnega kredita, ker boš bil zagotovo nategnjen
evil.gif
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.146
3.612
113
Marlbor
Citat:
Uporabnik SvetIdej pravi:
Dobil si ugodnost in podpisal pogodbo. Torej si sam kriv. Sam si podpisal, nihče te ni silil v podpis.
Sigurno je Tušmobil šel k njemu na dom in mu prste zvijal ...
hysterical-1.gif
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Bravo.
cheer.gif


Po stotih sporočilih, ti končno pride zakaj pišem, da bežite od aneksov in od nekajkrat predragih telefonov pri naših operaterjih.

Slabih sto evrov vreden telefon, me bo zaradi aneksa stal cca 350 evrov.
bonk.gif


Če sem bil že sam tak osel, da sem šel na led, bom vesel, če zaradi mojega pisanja vsaj ostali ne boste šli na led.

To pa predstavnike naših oderuških operaterjev seveda močno boli in bi me najraje po hitrem postopku zbrisali.

Pa naj me, bom imel vsaj več časa pisati na bolj branih straneh, kot je pa ta forum.
cheer.gif
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.146
3.612
113
Marlbor
Ti imaš drug problem ... telefon si vzel, ne bi pa ga rad odplačal, pa naročnik tudi ne bi rad več bil.

V tem primeru si itak ti nategun, pred katerimi se znajo operaterji pač dobro zaščititi.
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Očitno bom moral še tebe dati na listo ignoriranih, ker sploh ne prebereš kaj sem napisal.

Nikomur nisem dolžan centa in tudi Tušmobilu/Telemachu bom do centa poplačal vse kar sem jim po pogodbi dolžan.

Nikjer sploh nisem nikoli napisal, da mi naj zbrišejo vezavo!!!

Napisal sem samo to, da bi bilo lepo, če bi mi na starem paketu po stari višji ceni, omogočili še popolno uporabo Mobitelovega omrežja(kot ga imajo novi paketi), da bi lahko telefon vsaj normalno uporabljal, saj moram zdaj za vsak MMS in za vsak obisk internetne strani hoditi na vrh hriba in se preklopiti na njihov signal...

Teh 50 enot mesečno jih bo še drago stalo
cool-1.gif
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Citat:
Uporabnik fikus pravi:
Napisal sem samo to, da bi bilo lepo, če bi mi na starem paketu po stari višji ceni, omogočili še popolno uporabo Mobitelovega omrežja(kot ga imajo novi paketi), da bi lahko telefon vsaj normalno uporabljal, saj moram zdaj za vsak MMS in za vsak obisk internetne strani hoditi na vrh hriba in se preklopiti na njihov signal...

In to si ugotovil šele sedaj, ko obstajajo novi paketi in 'nov' operater? Če si se nategnil si se čisto sam. Sploh blage veze nimaš kaj si podpisal, ne znaš prebrat drobnega tiska kot velika večina ljudi, potem pa so krivi vsi drugi, samo folk ne.

Pa nehaj že ta 'Danajsko trojansko darilo' copypastat, če misliš, da zaradi tega zveniš razgledan, se močno motiš. Zveniš samo kot zelo slaba anti-PR služba (v stilu Nova24).
 

lightning

Zelenc'
3. avg 2015
19
0
1
Citat:
Uporabnik fikus pravi:
Citat:
Uporabnik lightning pravi:
Čakaj, kaj pa tebi ni jasno? Lahko spremeniš obstoječi paket, ki ga plačuješ 17,90 EUR + nacionalno gostovanje 2,90 EUR v novi paket ŠE VEČ, kjer za enako storitev (oz. boljšo, saj lahko uporabljaš tudi "Telekom" internet) plačuješ 15,00 EUR.

Res, da v tem primeru plačaš 20,00 EUR za spremembo paketa, a jih "nazaj dobiš" v 4 mesecih in ima hkrati boljšo storitev.

Žal to pri njih nikakor ne gre.
bonk.gif


Če hočem spremeniti ta paket mingl odbit z opcijo nacionalni roaming na paket še več, moram najprej odplačati aneks to je slabih 100 evrov.
bonk.gif


Od mene in mojih so za šest naročnin doslej kasirali cca 60 evrov mesečno, od septembra naprej bodo pa 0,00 evra.
cheer.gif

Še enkrat, ta paket BREZ POGODBENE KAZNI lahko menjaš v paket ŠE VEČ. To je izjema, kot npr. lahko star Tušmobilov paket Premium XL brez pogobene kazni menjaš v paket NAJVEČ, ki je 15 EUR cenejši...
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Danes sem zaradi reklame na novih računih, da brezplačno menjajo pakete, jih ponovno poklical, posebej je preverila, če bi slučajno lahko zamenjal paket in ni možno brez odplačila aneksa, ravnotako ni možno, da bi ohranil star paket z višjo naročnino in bi mi samo dodatno omogočili Mobitelovo omrežje.

Najprej je rekla, da seveda lahko zamenjam paket samo, da bom zaradi nižje cene novega paketa moral plačati 19 evrov za spremembo paketa, ko sem rekel, v redu ni problema, je pa še dodatno preverjala in rekla žal ne gre, ker imate še do septembra aneks na telefon...

Pač ne gre in naj že nehajo zavajati ljudi s temi oglasi na računih...
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Dokler ni bilo novih paketov so mi na Tušmobilu mirno lagali, da tehnično ni možno imeti internet preko gostovanja v Mobitelovem omrežju in mi tega ne morejo omogočiti tudi za dvojno naročnino....

Zdaj ko vidim, da ni prav nobene tehnične ovire sem pa logično razočaran, da lahko tako mirno lažejo kaj ni možno...

Višek pa je, da praktično vsi lahko menjajo pakete tudi tisti, ki so se vezali z nižjo naročnino še par mesecev nazaj, zame pa to ni možno(pa se mi sploh ne gre za nižjo naročnino ampak samo zato, da mi za tistih 50 MMSov ne bi bilo treba hoditi na vrh hriba, da jih lahko prejmem/pošljem...).

Pa ne primerjaj me z Novo24TV, ker tam blage veze nimajo kaj je Danajsko darilo.
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Citat:
Uporabnik lightning pravi:
Še enkrat, ta paket BREZ POGODBENE KAZNI lahko menjaš v paket ŠE VEČ. To je izjema, kot npr. lahko star Tušmobilov paket Premium XL brez pogobene kazni menjaš v paket NAJVEČ, ki je 15 EUR cenejši...

Kje to izjemo vidiš???

Na telefonski pomoči o tem ne vedo nič.
Res pa, da če petkrat pokličeš, petkrat dobiš drugačne informacije
wink-1.gif
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.