Novo pri Telemach Mobilu

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
22. jul 2007
13.346
1.617
113
124
Saj vem, da sem že tečen s tem ampak bi bilo mogoče potrebno dodati na strani tudi counter, koliko časa stvar že ne deluje.

 

Tojka

Pripravnik
4. okt 2011
176
6
18
Morda si malček tečen
smile-1.gif
Za katero stran to točno gre?
 

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.714
67
48
Lepo bi bilo če bi se uredil nek arhiv računov na spletni strani. moj.telemach.si/bills vrže ven strežniško napako.

Nobenega pregleda ne za račune za fiksne ne za mobilne storitve. Včasih je bil ta portal boljši.
 

pino

Pripravnik
20. jan 2008
235
21
18
So faulasti do onemoglosti. Ko jih pa opozoriš pa nikome ništa. Tale Telemach me je razočaral.
 

Dare1

Pripravnik
20. jul 2007
524
2
18
KSZ
Brezplačen prehod na pakete VEČ podaljšan do 31.1.2016...
Citat:
Brezplačen prehod na nove pakete in presenečenje.
Da bi vam olajšali prehod na nove pakete, vam bomo ob zamenjavi paketa do 31. 1. 2016 omogočili BREZPLAČEN prehod na nove pakete VEČ in vam podarili presenečenje, če boste ob izbiri telefona v poslovalnico prinesli svoj obstoječi telefon.
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Pod Tušmobilom je bil vsaj red in je vsaj kolikor toliko spodobno vse delalo.

V dveh mesecih so mi že dvakrat namerno ali pa nenamerno naredili napake na računu seveda v mojo škodo(prej par let ni bilo nobene).

Že skoraj dva meseca nazaj sem vložil reklamacijo pa do danes nisem dobil še niti odgovora....

Po Telemachovem prevzemu odnos do uporabnikov ni na ničli ampak je celo v minusu...

Žal zgleda, da bo šlo vse skupaj po poti Vege.
crazy1.gif
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Citat:
Uporabnik Dare1 pravi:
KSZ
Brezplačen prehod na pakete VEČ podaljšan do 31.1.2016...

Kakšen brezplačen prehod na nove pakete je to, če moraš obvezno vzeti nov nekajkrat precenjen aparat in se za bonus še vezati za DVE LETI?

Ta ponudba je čisto navadno Danajsko darilo v obliki trojanskega konja.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.756
6.914
113
A obvezno je treba vzet not aparat, ali samo sklepaš to na podlagi "darila"?

2 leti vezava je pa klasika, povsod.
 

tado

Fizikalc
15. maj 2008
2.267
1
36
Prehod iz starih paketov je brezplačen z ali brez novega aneksa.

@Fikus nam so tudi naredili napako, smo oddali reklamacijo v 3 tednih ni bilo odgovora, pa sem predvčerajšnim ponovno poslal mail, in sem dobil v enem dnevu odgovor da je rešeno pozitivno z obrazložitvijo.
 
Nazadnje urejeno:

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.870
36
48
Citat:
Uporabnik tado pravi:
Prehod je brezplačen z ali brez novega aneksa.

@Fikus nam so tudi naredili napako, smo oddali reklamacijo v 3 tednih ni bilo odgovora, pa sem predvčerajšnim ponovno poslal mail, in sem dobil v enem dnevu odgovor da je rešeno pozitivno z obrazložitvijo.

čaki čaki kakšen brezplačen prehod?
Lahko kak link?
v torek ta teden sem naredil prenos ene številke iz mobitela na telemach več paket in so mi rekli da je priklop 12 evrov-
Prehod ali priklop je pa ja isto al ne?
 

tado

Fizikalc
15. maj 2008
2.267
1
36
Prehod iz starih Tušmobil paketov-sprememba paketov je brezplačna (sem popravil post). Priklop je drugo...
 
Nazadnje urejeno:

mimika

Pripravnik
8. feb 2008
703
0
16
Je ta brezplačen prehod preverjena informacija? Ker sam imam star telemachov MOB3 paket (paket 3) par dni nazaj so mi po mailu takole odgovorili:

"Re: Prehod iz MOB3 (paket 3) na paket VEČ
Obveščamo vas, da se sprememba paketa plača v višini priključnine v znesku 12€."
 

tado

Fizikalc
15. maj 2008
2.267
1
36
Gotovo so kakšni pogoji, lahko bi objavili kakšno tabelo in morebitne stroške pri prehodu iz starih paketov, na "splošno" naj bi bi prehod na nove pakete brezplačen...
 
Nazadnje urejeno:

Dare1

Pripravnik
20. jul 2007
524
2
18
To imajo akcijo za uporabnike, ki imajo stare 2G telefone. Tole piše v drobnem tisku pdf-a, ki je bil priložen eračunu.

Citat:
Akcijska ponudba zamenjave obstoječega naročniškega paketa brez plačila stroška spremembe naročniškega paketa velja za obstoječe naročnike Telemach Mobila, ki so uporabniki mobilnih terminalov, ki podpirajo samo tehnologijo 2G, ob sklenitvi ali podaljšanju naročniškega razmerja za enega izmed paketov VEČ z aneksom za obročni nakup telefona z vezavo 12 oz. 24 mesecev, pri čemer lahko obstoječi naročniki z veljavnim aneksom informacije o načinu prehoda dobijo na prodajnih mestih. Ponudba velja od 05. 01. 2016 do 31. 01. 2016. Cene telefonov veljajo za prikazane modele telefonov ob sklenitvi ali podaljšanju naročniškega razmerja za paket, naveden ob telefonu, in aneksa za obročni nakup telefona z vezavo 24 mesecev. Cene terminalov in akcijskega blaga (letne vinjete za leto 2016 za cestninski razred 2A) veljajo v naročniških paketih VEČ ob sklenitvi aneksa za obročni nakup telefona z vezavo 24 mesecev Telefoni, pri katerih je mogoče pod navedenimi pogoji izkoristiti bon s povišano vrednostjo popusta, so posebej označeni na spletni strani www.telemach.si, v vseh poslovalnicah Telemacha in na brezplačni telefonski številki 080 22 88. Skupina Telemach obsega družbe Telemach, Telemach Mobil, Telemach Rotovž, Telemach Pobrežje, Telemach Tezno in Telemach Tabor.
 

Priponke

  • 2363456-201601_Pismo2g_3b.pdf
    663,4 KB · Ogledi: 303

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
A mi lahko kdo pove kje naj iščemo napako: pošljem sms / mms večim prejemnikom, eden ali dva ga ne dobita. Oba imata sicer normalen sprejem sms / mms. Sem pa stalno v gostovanju na mobitelu in ti prejemniki so mobitel naročniki.
frown-1.gif
 

cele

Zelenc'
24. dec 2014
16
0
1
Jaz sem konec decembra naredil prehod iz Svetovni premium (Tušmobil) na paket Še več in to brezplačno. Fajn občutek, ko prišparaš 20 EUR
wink-1.gif
Tako da, zadovoljen s Telemachom zelo, vse dela bp.
 
Nazadnje urejeno:

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.756
6.914
113
Hm, ampak a ni svetovni premium itak boljši paket, za nekoga, ki je dosti v EU, ker vključuje mesečno 2GB podatkov in brezplačne klice/sms? Še več ima sicer 5GB podatkov, ampak to mislim da ne vsebuje gostovanja v tujini?
 

cele

Zelenc'
24. dec 2014
16
0
1
je, jaz sem bil samo parkrat letno. Drugače pa imaš opcijo zakupa 10 EUR/mesečno za neomejene klice/sms in 1GB prenos za EUR/USA, ali za 3 EUR/dan...Jaz pa imam5,5GB, ker sem še 500MB dobil na račun vezave telefona
smile-1.gif
 

cele

Zelenc'
24. dec 2014
16
0
1
Aja, pa pri Svetovnem premium, ni bilo možnosti za TV D3GO in UniFI, tako, d aje to prevagalo + brezplačna menjava paketa.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.