Novo pri Telemach Mobilu

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Azgard

Pripravnik
5. feb 2011
688
0
16
Dobro, poleg menjave telefona so opcija novi paketi, ki imajo vključeno vse tudi v Mobitel omrežju.

Je pa dejansko problem najti telefon za starejše, še težje če hočeš da podpira 3G 900Mhz.
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Bolje da jo preneseš na IZI
grims-1.gif
 

s_samotar

Fizikalc
5. feb 2010
553
89
28
Citat:
Uporabnik SvetIdej pravi:
Popoln izklop omrežja bo tam nekje 2020-2021. Konec leta 2016 bosta tako Telekom, tako Si.mobil imela GSM = LTE.
Od kod ti ta informacija? Zanima me, ker razmišljam o ojačevalcu signala da bi LTE dobil iz 11 km odalje postaje pa če bodo to res letos zrihtali potem pa bom še mal potrpel.
 

Smrkc

Fizikalc
24. feb 2009
3.152
22
38
37
Citat:
Uporabnik mimika pravi:
Je ta brezplačen prehod preverjena informacija? Ker sam imam star telemachov MOB3 paket (paket 3) par dni nazaj so mi po mailu takole odgovorili:

"Re: Prehod iz MOB3 (paket 3) na paket VEČ
Obveščamo vas, da se sprememba paketa plača v višini priključnine v znesku 12€."

mimika - drži info, akcija se je podaljšala po tem ko si prejel odgovor na mail. MOB3 na VEČ brez problema, đabe prehod
 

Smrkc

Fizikalc
24. feb 2009
3.152
22
38
37
Citat:
Uporabnik fikus pravi:
Citat:
Uporabnik lightning pravi:
Čakaj, kaj pa tebi ni jasno? Lahko spremeniš obstoječi paket, ki ga plačuješ 17,90 EUR + nacionalno gostovanje 2,90 EUR v novi paket ŠE VEČ, kjer za enako storitev (oz. boljšo, saj lahko uporabljaš tudi "Telekom" internet) plačuješ 15,00 EUR.

Res, da v tem primeru plačaš 20,00 EUR za spremembo paketa, a jih "nazaj dobiš" v 4 mesecih in ima hkrati boljšo storitev.

Žal to pri njih nikakor ne gre.
bonk.gif


Če hočem spremeniti ta paket mingl odbit z opcijo nacionalni roaming na paket še več, moram najprej odplačati aneks to je slabih 100 evrov.
bonk.gif


Od mene in mojih so za šest naročnin doslej kasirali cca 60 evrov mesečno, od septembra naprej bodo pa 0,00 evra.
cheer.gif

fikus - prehod iz Mingl Odbit na ŠE VEČ je mogoč z aneksom ali brez, ni potrebno odplačati aneksa. Strošek 20€ pač je ker prehajaš na cenovno ugodnejši paket.... če pa ne vrjameš si pa poglej dokument TABELO PREHODOV: http://telemach.si/Binary/567/Prehodi-med-paketi-Novi-paketi-VEC_12_10.pdf

kar se tiče pa podanih info na KC-ju, mi pa prek ZSja zaupaj naročniške podatke pa se bo malo pogledalo kako pa kaj...
 

Dekster

MOBITEL PR
8. apr 2009
995
0
16
Ljubljana
Citat:
Uporabnik tado pravi:
Glede odnosa se strinjam. Ni pa za dvakrat reči, da so preobremenjeni, vsaj nekateri. Ne vem kako je znotraj, vendar škriplje ja. Samo veš kako je to, čim manj zaposlenih da gre v žepe onih pri koritu...

Preobremenjeni so enako kot pred dvema letoma. Ko nimaš uštimane organizacije i precenjene vodje oziroma klimače potem je stvar takšna kakršna je. Telemahovci so prevzeli vodenje nad posamezne organizacijske enote mobilnega dela, katere so nabirale izkušnje več let, in začeli uporabljati programsko opremo od tušmobilovcev, ne da bi kadarkoli prej imeli vpogleda, kaj pa šele poznali in znali uporabljati. Tisti, ki znajo delati svoje delo so potisnili v drugi plan.

Programske rešitve urejajo tisti iz Srbije, ki tudi nimajo pojma o delovanju mobilne telefonije, saj je niti nimajo v svoji ponudbi in pa tile tukajšnji.

Skrtka na žalost trenutno imamo opravka, vsaj tisti, ki uporabljamo še storitve Tušmobila, s težkimi nevedneži, bluzatori in prepotentneži še hujše kot od simobila, kateri si ne upajo sami pri sebi priznati, da NE ZNAJO (ne bom rekel nesposobni, čeprav ne bi zgrešil) in tako se povlečejo in prepustijo tistim, ki znajo IN OBVLADAJO.

Skratka, boj za zadrževanje lastnega predhodno pridobljenega položaja pri Telemahu, pa tudi če podjetje propade ali zamudi prodajne priložnosti, zaradi bedakov, ki odločajo že na nivoju oddelka, kaj pa šele organizacije in delajo škodo, niso pa niti evra svojega denarja vložili.

Skratka polovičarstvo iz Telemaha, so začeli, kakor kaže, prenašati na mobilni del
jezen.gif
.

Nekdo se bo mogel
uf-1.gif
in reši ostale.

P.S.
Krivec generalni direktor Telemaha. In vsi tisti, ki upajo, da si bodo tako krili rit do penzije, vendar draga gospoda, ne bo to šlo več tako naprej.


Lp.
 
Nazadnje urejeno:

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.146
3.612
113
Marlbor
Še kdo, ki ta mesec ni dobil računa?
Oba z mojo ga čakava, običajno je do 10. datuma že prišlo.
 

ClAy

Fizikalc
3. sep 2007
1.684
14
38
@Dekster, Telemach ne more čez noč vse spremeniti. Tisti, kader v Tušmobilu, ki je bil sposoben je že zdavnaj zaposlen v kaki bolj perspektivni firmi. Ker zadnje vodstvo Tušmobila je bilo adijo pamet.
Upam, da Telemach nebo nadaljeval njihove politike.
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
4.021
342
83
www.svetidej.com
Kot kaže Telemach Mobil bo ostal kot samostojno podjetje:

http://www.akos-rs.si/radijski-spekter-novice-prenos-pravice-do-uporabe-radijskih-frekvenc
Citat:
Prenos pravice do uporabe radijskih frekvenc
Sreda, 13.01.2016
Agencija obvešča javnost, da je prejela vlogo družbe Telemach d.o.o., Cesta Ljubljanske brigade 21, 1000 Ljubljana (matična številka 3496791000) za predhodno soglasje za prenos pravice do uporabe radijskih frekvenc na družbo Telemach Mobil d.o.o., Cesta Ljubljanske brigade 21, 1000 Ljubljana (matična številka 5692229000).

Agencija soglaša s prenosom pravic do uporabe radijskih frekvenc za zagotavljanje javnih komunikacijskih storitev končnim uporabnikom skladno z določbami Zakona o elektronskih komunikacijah.

Iz odločb o dodelitvi radijskih frekvenc številka 38113-191/2014/5 z dne 15. 1. 2015, 38113-132/2014/2 z dne 8. 9. 2014 in 38113-133/2014/2 z dne 8. 9. 2014, se pravice do uporabe radijskih frekvenc MMDS/BWA iz pasov 10GHz in 12GHz iz družbe Telemach d.o.o. prenesejo na družbo Telemach Mobil d.o.o.

Po domače: Frekvence za lastovka TV so prenesene iz Telemach d.o.o. na Telemach Mobil d.o.o.
 

medo10

Fizikalc
3. sep 2007
1.693
7
38
Kdaj bodo pa kaj nove obljebljene bazne vklopili? Pa LTE po Obsotelju, in večja gostota po Savinjski? Se mogoče ve?
Ker batna v CE na Ostrožnem že ma antene cca 1 mesec, del apa še ne.
 

natko45

Fizikalc
1. nov 2010
1.017
3
38
Dobil po mejlu, isto kot medo10.

Tisti, ki pa še niste dobli, boste verjetno v kratkem. Rok plačila pa verjetno ne bo isti kot pri nas, ki smo že dobili račun (15).
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.146
3.612
113
Marlbor
Meni se je prvič zgodilo, da nisem dobil računa, tisti mesec ko je bil prehod iz Tušmobila na Telemach. Čakal sem do 15. datuma, nato pa le poslal e-mail. Potem sem 1 teden čakal, da so mi ga poslali na e-mail. Naslednji mesec so mi zaračunali 5-6eur nekih stroškov, katere sem sicer po vložitvi reklamacije dobila nazaj v obliki dobropisa.

Tokrat sem raje poslal e-mail že včeraj 13.1., upam da dobim čimprej po e-mailu račun in plačam čimprej, saj se mi ne da potem pisat nekih reklamacij, za katero ne veš ali bo rešena ali ne.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.756
6.914
113
Huh, danes prispe račun, valuta pa jutri, to pa ni preveč higienično.

Pa še to je prišel račun za GSM, za internet+TV+telefon pa še ne.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.