Novo pri Telemach Mobilu

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

LatkaGravas

Pripravnik
26. maj 2015
266
0
16
Citat:
Uporabnik CLIO15 pravi:
Ja velja. Samo pravijo da je njihovo omrežje hitrejše, kar bi lahko pomenil kakšno omejtev hitrosti na UMTS-u LTE gostovanja pa itaq ni
Samo v Sloveniji ali tudi v tujini?
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik CLIO15 pravi:
Dve simki in ima vsaka svojo število. Pomeni da lahko za 22 Eur vidva z drago koristita omrežje.

Saj če je vse enostavno Sncerji zakomplicirajo.

jaz pa razumem 12 eur oba, 10 pa strošek druge simke
in za 12 bi si oba delila 5gb in ostalo

šiptarska preglednost ponudbe
 

lightning

Zelenc'
3. avg 2015
19
0
1
Ne pozabite na dodatke. Dobra varianta je npr.:

Paket več + dodatek 4 EUR za neomejene klice v ostala omrežja. Torej imamo paket za 10 EUR (za naročnike fiksnih celo 8 EUR), ki vsebuje "neomejeno" + 500MB.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Aha, no to pa je lušno, evo pa si mi našel celo za 8 EUR
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Če maš neomejeno, pol to ne rabiš
smile-1.gif
?
za data pa si nastaviš limit
 

asko

Fizikalc
22. jul 2007
2.565
3
38
Pa saj lepo pregledno piše: paket je 12 €, dodatna SIM kartica 10 €...skupaj 22 €
 

Tojka

Pripravnik
4. okt 2011
176
6
18
Meni se zdi dobra ponudba, res je več, kot ponudijo drugi operaterji. 15€ za mene (ker še nisem na telemachu) za 5giga podatkov je nekako najbolj za mene.
 

Dekster

MOBITEL PR
8. apr 2009
995
0
16
Ljubljana
Citat:
Uporabnik lightning pravi:
Nova spletna stran, vrhunski paketi, bravo! (prvi vtis)
www.telemach.si/

Za en k....c uporabnost!

Moj Tušmobil portal, še niso postavili nazaj, so pa ga ukinili v obliki, kakršen je bil še včeraj zvečer, ko sem spreminjal nastavitve.

Da najdeš, določene nastvitve za telefon, rabiš biti raziskovalec.

Telekomova spletna stran za katero je veljalo, da je ne transparentna, je v primerjavi s to odlična.

Spletna stran je za mene, korak nazaj glede uporabnosti in takojšnje pridobitve informacije.

P.S.
Spletna stran je drugače po tanovem registrirana v R. Srbiji.

Če bo Telemach nadaljeval svojo filozofijo iz fiksnih storitev še na področju mobilne telefonije, bom prisiljen ponovno poiskati drugega operaterja na tržišču po nekaj letih uporabe, ker tole siljenje z večjim poudarkom na četverček naspram samostojne ponudbe naj silijo svoji zlahti.


Lp.

 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik asko pravi:
Pa saj lepo pregledno piše: paket je 12 €, dodatna SIM kartica 10 €...skupaj 22 €

Ne ni pregledno, ker bi moralo pisati 10 EUR/na mesec
 

Mobisux

Pripravnik
18. avg 2007
456
0
16
Citat:
Uporabnik Poltergeist pravi:
Tega D3GO ne razumem cisto. Torej vse kaj rabis je ta osnovni paket za 6€ in imas d3go? Nerabis niti telemach prikljucka doma?

Da res je. Ne vemo pa kateri programi so v shemi ali?
 

pino

Pripravnik
20. jan 2008
235
21
18
Pa 20€ dat, ker bos sel k njim. Potem še ene 10€ ali več za USIM kartico. Pa saj niso normalni.
Bi blo dost 10€ da daš za njihovo kartico, vse ostalo je rop.......
 

LatkaGravas

Pripravnik
26. maj 2015
266
0
16
Od kod podatek, da USIM posebej plačaš?
Sploh pa, če boš sedaj zamenjal USIM dobiš takoj. Priklop (vsaj pri tušmobilu avgusta) je bil 10€, s tem, da so imeli neke bone, pa so "podarili" priklop ali naročnino za prvi mesec. Ti pa še stari operater zaračuna 5 ali 6€ za prenos številke.

Meni se najbolj butasto zdi, da ne zmorejo izdati enega računa za več številk na podjetje, ampak za Premium EU pride račun posebej. Do konca kretensko. Aja, pa če je še EVJ-trojček v igri, tudi ne znajo združiti.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.756
6.914
113
tale več paket za 4€ je čisto dovolj za vsakega normalnega uporabnika.

zdaj samo počakam, da dobijo nove Lumie in me kupijo.
 

chancey

Pripravnik
26. apr 2010
460
3
18
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Citat:
Uporabnik asko pravi:
Pa saj lepo pregledno piše: paket je 12 €, dodatna SIM kartica 10 €...skupaj 22 €

Ne ni pregledno, ker bi moralo pisati 10 EUR/na mesec

na spletni strani piše:

Ali naročniški paketi omogočajo dodatno kartico SIM in katere storitve lahko uporabljam z njo?
Nekateri naročniški paketi omogočajo zakup dodatne kartice SIM za 10 EUR na mesec, ki omogoča uporabo vseh zakupljenih storitev iz osnovnega paketa.
 
22. jul 2007
13.345
1.617
113
124
Ali mogoče kdo ve kako je zdaj z multipaketom brezmejni 2000, ali zdaj lahko vse enote porabiš v drugem omrežju, ali pa je še vedno na voljo samo 1000 enot kot do sedaj?
Nekaj je bilo govora, pa ne najdem nič konkretnega za ta paket.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.