Novo pri Telemach Mobilu

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

alinko

Pripravnik
12. avg 2009
169
3
18
Pozdravljeni,

mene pa zanima če obstaja kakšen WIDGET porabe količin oziroma zaračunane količine? Hvala za odgovor.

Lep pozdrav.
 

Dwayne

Pripravnik
22. avg 2007
357
0
16
Maribor
Glede teh novih paketov...

6 ,00 € /mesec
Za Telemachove uporabnike fiksnih storitev
4,00 EUR / mesec

Ne znajdem se več na telemachovi spletni strani... A imamo uporabniki ostalih storitev Telemacha, avtomatsko nižjo naročnino na te VEČ pakete, ali se moraš za to cenejšo opcijo vezati za 24 mesecev?
Hvala v naprej za odgovor.
 
Nazadnje urejeno:

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.133
350
83
Goriska
467716-post_slo.gif
 

Dumber

Fizikalc
19. feb 2008
1.017
4
38
Ptuj
Citat:
Uporabnik Dwayne pravi:
Glede teh novih paketov...

6 ,00 € /mesec
Za Telemachove uporabnike fiksnih storitev
4,00 EUR / mesec

Ne znajdem se več na telemachovi spletni strani... A imamo uporabniki ostalih storitev Telemacha, avtomatsko nižjo naročnino na te VEČ pakete, ali se moraš za to cenejšo opcijo vezati za 24 mesecev?
Hvala v naprej za odgovor.

Tako je za cenejšo opcijo se je potrebno vezati 24 mesecev.
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Citat:
Uporabnik Tony_Clifton pravi:
Citat:
Uporabnik fikus pravi:
Da se čimprej znebim vsega pri Telemachu, po polovični ceni ponujam Free to go sim kartico-na njej je naloženih cca 50 evrov torej jo dobite za 25 evrov..

Napiši številko TRR-ja. Takoj nakažem 5 EUR (verjamem, da se bodo našli še štirje), samo da nehaš trolat.

PS: SIM kartice ne potrebujem, lahko si jo vtakneš v poljubno režo (ali odprtino)

Odlično
aplauz.gif

Prosim, da denar namenjen meni nakažeš Popotniku preko Paypala

Tu pa objavi potrdilo, da si nakazal, da vidim, če res drži kar pišeš.

Upam, da se vas najde vsaj 5(da bo lahko sebe in svojo peljal na eno pico) in se mu s tem končno malce oddolžim za vse trud.
cheer.gif


Lp
 
Nazadnje uredil moderator:

hooger

Fizikalc
5. sep 2007
1.982
17
38
Bled
kdo mogoče ve kakšna je koda za izklop dodatnega 1Gb paketa podatkov. 2 meseca nazaj sem to vključil, sedaj pa na spremenjeni spletni strani tega ne najdem več..
 

KTr1sk

Pripravnik
27. avg 2015
68
5
8
Včeraj sem bil v Telemach poslovalnici in od danes naprej imajo tole


-Neomejeni klici znotraj omrežja Telemach
-Neomejeni SMS/MMS sporočila v vsa slovenska omrežja
-1000 Enot za vse klice v vsa omrežja ali ena enota 1MB prenosa

za 7€, ampak če se kaj spoznajo ..so rekli, da je to samo za nekaj časa in da se telefonska številka ne da prenest na predplačniško, razen če imaš zdaj predplačniško

Ker jaz imam naročnino in bi torej šel npr. na IZImobil in potem na Free2go, da prenesem telefonsko številčko, ampak če bo ta revolucija paket za 7€ samo določen čas je itak nesmiselno prestavljat...
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.438
422
83
Do sedaj je veljalo, da lahko Revolucijo vklapljaš še eno leto od prvega vklopa. Vsaj tako je pisalo v pogojih. Bo pa verjetno ponudba časovno omejena tudi v smislu, da jo lahko prvič vklopiš (ali kupiš paket z prednastavljeno tarifo) samo v nekem omejenem časovnem obdobju (npr. do konca leta). Tole je namreč že tretja "reinkarnacija" Revolucije, če se prav spomnim. Vedno so jo ponudili kot posebno časovno omejeno ponudbo, ampak se je po izteku čez par mesecev še vedno vrnila
smile-1.gif
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.206
1.702
113
40
Ima kdo kak insider info, ce bo Telemach v kratkem imel v ponudbi Huawei Mediapad x2 ali m2?
 

alinko

Pripravnik
12. avg 2009
169
3
18
Citat:
Uporabnik alinko pravi:
Pozdravljeni,

mene pa zanima če obstaja kakšen WIDGET porabe količin oziroma zaračunane količine? Hvala za odgovor.

Lep pozdrav.

Mogoče sem se narobe izrazil. Zanima me WIDGET za porabo da nebi vpisoval *123#
 

Dekster

MOBITEL PR
8. apr 2009
995
0
16
Ljubljana
Citat:
Uporabnik pino pravi:
Smrkc res reši težavo. Tako, da to kaže, če si pri stvari ( beri - se ti ne jebe za stranko ) se da rešit marsikatero zadevo.
Tudi meni je parkrat porihtal zadeve, ki jih na info centru niso zmogli.

Torej, Smrkca za direktorja (šala ali pa tudi ne). Bo potem poštimano kot se šika.

To je odlično, da človek pomaga, vendar ali ni to nekaj, kar bi moralo biti sistemsko in organizacijsko rešeno
sprasujem se.gif


Kolikor se kaj spomnem, smrkec ni imel toliko posegov, kolikor jih ima v zadnje čase
grin1.gif
in to že lep čas, bi rekel kar leta.

Namesto, da se te zadeve urejajo tekoče, obstajajo vedno neki izgovori, te povečano število uporabnikov, te povečano tisto, te uno.

A da se vprašajo in si priznajo, nimamo dobro organizirane stvari, imamo vodje, ki slabo organizirajo ali pa imamo zaposlene, ki so slabo vodeni itd., to si ne bi priznali, ker to pomeni samo eno in sicer nesposobnost tima oz. njihovega vodje tj. direktorja.

P.S.
Še dobro, da je smrkec pri volji, da pomaga
grin1.gif


Lp.
 

Tony_Clifton

Fizikalc
18. okt 2014
1.635
1
36
Citat:
Uporabnik fikus pravi:
Citat:
Uporabnik Tony_Clifton pravi:
Citat:
Uporabnik fikus pravi:
Da se čimprej znebim vsega pri Telemachu, po polovični ceni ponujam Free to go sim kartico-na njej je naloženih cca 50 evrov torej jo dobite za 25 evrov..

Napiši številko TRR-ja. Takoj nakažem 5 EUR (verjamem, da se bodo našli še štirje), samo da nehaš trolat.

PS: SIM kartice ne potrebujem, lahko si jo vtakneš v poljubno režo (ali odprtino)

Odlično
aplauz.gif

Prosim, da denar namenjen meni nakažeš Popotniku preko Paypala

Tu pa objavi potrdilo, da si nakazal, da vidim, če res drži kar pišeš.

Upam, da se vas najde vsaj 5(da bo lahko sebe in svojo peljal na eno pico) in se mu s tem končno malce oddolžim za vse trud.
cheer.gif


Lp

Hočeš povedati, da si tak klošar, da tudi paypala nimaš?
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Tako kot si prosil, sem ti dal naslov kamor lahko nakažeš pet evrov.

Bodi mož beseda in že končno nakaži denar.
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Popotnik je praktično edini, ki sem mu v življenju kaj dolžan in zato sem ti dal njegov Paypal za nakazilo.

Če pa želiš TRR ti pa dajem številko Rdečega križa in jim v mojem imenu nakaži pet evrov.

TRR je 02922 - 0019831742 odprt pri NLB d.d.

Lep pozdrav.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.