Novo pri Telemach Mobilu

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
22. jul 2007
13.352
1.620
113
124
Citat:
Uporabnik WeWatchingYou pravi:
Kaj spet nekaj čarajo, da ne morem kot lastnik paketa-nosilec po njihovo imeti vpogled na svoje račune
13.gif

shrani.si
[/URL][/img]
same shit again
tongue-1.gif
 

logistik

MODERALTER 2007
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
7.521
5
38
enako pri meni.
Prejšnji teden je vse še lepo delovalo
jezen.gif
 

stole

Pripravnik
28. mar 2008
166
14
18
Pri meni enako,pa še podatke in imene so mi spremenili,oziroma hčerka postala jaz in še par stvari.
 

PuskA

Pripravnik
1. dec 2008
117
21
18
iscem nastavitve za telemach apn za internet in mms, se je kaj spremenilo zdaj ko je zdruzen z tusmobilom?

na mojtelemach mam krnaenkrat fotrove racune za televizijo lol
 

LatkaGravas

Pripravnik
26. maj 2015
266
0
16
Citat:
Uporabnik Slycer pravi:
Ali ima Telemach E račune? Gledam v Kliku pa mi jih ne najde med izdajatelji...
Ima.
Ima prave e-račune (torej direktno na banko) in "e-račune" kjer ti pošljejo po e-mailu namesto po pošti.
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Citat:
Uporabnik Slycer pravi:
Drugega kot nizkih cen ta Telemach nima.

Kje vidiš nizke cene???

Jaz gledam njihove pakete pa so VEČ kot enkrat dražji kot pri konkurenci z mnogo boljšim omrežjem.
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
4.021
342
83
www.svetidej.com
tudi 10 €/mesec so cenejši od ostalih operaterjev z omrežjem.

Poleg tega imaš opcijo 10 €/mesec ali 3 €/24ur, da imaš v roamingu ko si v EU in ZDA neomejene klice/SMSe v Slovenijo in 1 GB prenosa podatkov.

fikus: daj primerjavo med paketi, ne pa da baba reče to drži. Daj primerjavo koliko ima kateri zakupljenih enot, katere storitve so mogoče, itd ...

Jaz sem ravno zaradi dodatnih opcij, ki veljajo za tujino vse 3 številke premaknil na pakete več. Sedaj se lahko v EU in ZDA počutim kot doma.
 

Tenforest

Guru
3. sep 2007
5.759
542
113
42
povsod malo
Citat:
Uporabnik S57BMU pravi:
Žal nimam naročnine. Upam da ima kdo in nam txt prlima.
Gre pa zato da so se Francoze naredili in se priklopli na elektriko od bloka...

Lp.

Rekl bodo podpisal ste ko ste dobil priključek
 
Nazadnje urejeno:

Dale

Fizikalc
21. jul 2007
829
41
28
Citat:
Uporabnik SvetIdej pravi:
Poleg tega imaš opcijo 10 €/mesec ali 3 €/24ur, da imaš v roamingu ko si v EU in ZDA neomejene klice/SMSe v Slovenijo in 1 GB prenosa podatkov.

Kje na njihovi spletni strani v sklopu ponudb je to navedeno ? Sem prepričan, da sem že videl, zdaj pa ne najdem več.
 

goran1111

Pripravnik
2. jan 2015
457
4
18
okol Maribora
To paket sem si ravno danes aktiviral. Za 22 evrov na mesec imam neomejene klice po celi evropski uniji in ZDA, 5 GB podatkov v Sloveniji in 1 GB v EU in ZDA. Mislim da takega paketa ne dobiš nikjer drugje.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Citat:
Uporabnik SvetIdej pravi:
tudi 10 €/mesec so cenejši od ostalih operaterjev z omrežjem.

Poleg tega imaš opcijo 10 €/mesec ali 3 €/24ur, da imaš v roamingu ko si v EU in ZDA neomejene klice/SMSe v Slovenijo in 1 GB prenosa podatkov.

fikus: daj primerjavo med paketi, ne pa da baba reče to drži. Daj primerjavo koliko ima kateri zakupljenih enot, katere storitve so mogoče, itd ...

Jaz sem ravno zaradi dodatnih opcij, ki veljajo za tujino vse 3 številke premaknil na pakete več. Sedaj se lahko v EU in ZDA počutim kot doma.

Don't feed the troll. Ne vidiš, da je pacient, cel forum se mu že smeji.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.764
6.918
113
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
LTE deluje danes v MB ali ne? Ker sem dopoldan bil na telemachu in smo uredili prehod iz "free2go" na "več" paket in mi vse celo dela (zakupljene enote mi že kaže in porabo) ne dela pa mi LTE.

Pa ni bilo druge kartice, je ostala kar stara v uporabi, in prej je delal LTE b.p.

Očitno se je nekaj zbrkljajo pri prehodu iz free2go na Več, v njihovem sistemu, ker je tam bil LTE ne-aktiven, čeprav mi je LTE na 7070 vračal, da je profil aktiviran. No..urigiranje na 080 22 88 je uredilo zadevo
smile-1.gif
 

matejm1994

Fizikalc
1. jan 2009
1.119
2
38
domov sem dobil nek bon za 120€, ki velja do konca meseca. Če vzamem telefon in se vežem 2 leti se mi zdi. Je že kdo kdaj tak bon podaljšal, da bi veljal dlje, ker čakam na ta nove Lumie in predvidevam da jih do konec novembra ne bo pri Telemachu. A se sploh da to, al ni možnosti?
 

matejm1994

Fizikalc
1. jan 2009
1.119
2
38
Hm, škoda če jih ne bo. Vem da jih lahko v prosti prodaji, samo bodo sigurno dražji, sploh če upoštevam še bon.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.764
6.918
113
Kaj pa vem...v tujini se znajo dobit tudi ceneje od bona, garancijo pa itak imajo "evropsko".

Jih pa bi naj telekom dobil v sredini decembra, takrat bo že tudi znano po kakšni ceni jih nudi slovenski distributer in kakšen PR ima okoli prodaje, pa se lahko malo predvideva...
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.