Novo pri Telemach Mobilu

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

matejm1994

Fizikalc
1. jan 2009
1.119
2
38
Malo dvomim no, da bodo v tujini v prosti prodaji toliko cenejši. Sicer pa super če bodo, tujina ni ovira, da jih nebi kupil
smile-1.gif


Če pa je tako, potem najbolje da počakam do decembra, da se bo vedelo malo več. Upam pa da cene ne bodo pretirane. Mogoče edino lahko pokličem na Telemach če povprašam za bon, če se kaj ve okoli teh Lumij, če bodo hoteli povedati oz. če bodo imeli kako informacijo
smile-1.gif
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
4.021
342
83
www.svetidej.com

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Pozdravljeni
Da ne berem vseh 53 strani, se vnaprej opravičujem, če je bilo že omenjeno.
Nikakor se ne morem prijaviti v Unifi omrežje s svojim telefonom. Do pred kratkim mi je delalo OK, sedaj pa ne gre več
confused-1.gif

Napiše, da ni pravilno upor. ime ali geslo??? S tem upor.imenom in geslom se normalno prijavim v moj Telemach.

Hvala
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Pa si šel v moj.telemach in tam pogledal UNIFI meni, če vse štima?
Kaj naj bi tam pogledal? Edino kar lahko naredim je aktivacija Unifi, pa mi javi, da je e-poštni naslov že v uporabi.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.486
758
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik Jodlarcek pravi:
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Pa si šel v moj.telemach in tam pogledal UNIFI meni, če vse štima?
Kaj naj bi tam pogledal? Edino kar lahko naredim je aktivacija Unifi, pa mi javi, da je e-poštni naslov že v uporabi.

Pa si mogoce probal poklicati na Telemach? Mogoce je pa kaksna tezava s tvojim racunom ali s tvojimi nastavitvami ...
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Citat:
Pa si mogoce probal poklicati na Telemach? Mogoce je pa kaksna tezava s tvojim racunom ali s tvojimi nastavitvami ...
Sem že poklical...ampak sem bil 1561651651 v čakalni vrsti. Seveda me nazaj ni nihče poklical.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.764
6.918
113
Zanimivo, jaz sem jih v ponedeljek in torek klical 3x, v ponedeljek sem v prvo dobil takoj vezo, drugič ko sem klical sem čakal ene 3min. V torej pa sem čakal cca 5min. Vsekakor nič takega, da bi bil miljonti v čakalni vrsti.

Pač daj klic na speaker in počakaj, da se kdo javi.
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Tujine ne rabim, tako, da mi je čisto vseeno kaj ponujajo za EU in ZDA.

Glede na to, da se že delaš pametnega mi najdi paket za manj kot 6,9 evra.
Imeti bi pa moral med 500 in 1000 enotami, ki bi jih lahko porabil po svoje.
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Da se čimprej znebim vsega pri Telemachu, po polovični ceni ponujam Free to go sim kartico-na njej je naloženih cca 50 evrov torej jo dobite za 25 evrov..
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
4.021
342
83
www.svetidej.com
Citat:
Uporabnik Jodlarcek pravi:
Pozdravljeni
Da ne berem vseh 53 strani, se vnaprej opravičujem, če je bilo že omenjeno.
Nikakor se ne morem prijaviti v Unifi omrežje s svojim telefonom. Do pred kratkim mi je delalo OK, sedaj pa ne gre več
confused-1.gif

Napiše, da ni pravilno upor. ime ali geslo??? S tem upor.imenom in geslom se normalno prijavim v moj Telemach.

Hvala
Geslo ni nujno enako pri prijavi v Moj Telemach ali prijavi na D3Go in Unifi. Pri D3GO in Unifi si nastaviš geslo posebej. Na Moj Telemach si lahko spremeniš geslo, če si ga pozabil.
 

Smrkc

Fizikalc
24. feb 2009
3.152
22
38
37
Citat:
Uporabnik Jodlarcek pravi:
Pozdravljeni
Da ne berem vseh 53 strani, se vnaprej opravičujem, če je bilo že omenjeno.
Nikakor se ne morem prijaviti v Unifi omrežje s svojim telefonom. Do pred kratkim mi je delalo OK, sedaj pa ne gre več
confused-1.gif

Napiše, da ni pravilno upor. ime ali geslo??? S tem upor.imenom in geslom se normalno prijavim v moj Telemach.

Hvala

Promo obdobje ko je bilo user/pass unifi/unifi je končano... sedaj moraš biti ali uporabnik fix storitev in lahko koristiš na 5 napravih isti user/pass, ali pa uporabnik novega VEČ paketa, kjer je mogoča prijava že na podlagi SIM-ke...
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Citat:
Promo obdobje ko je bilo user/pass unifi/unifi je končano... sedaj moraš biti ali uporabnik fix storitev in lahko koristiš na 5 napravih isti user/pass, ali pa uporabnik novega VEČ paketa, kjer je mogoča prijava že na podlagi SIM-ke...
Sem naročnik fix storitev. Včeraj sem končno dobil eno deklico na help desku, kateri se ni sanjalo o čem sploh govorim. Bo predala tehnični službi..in še veno čakam njihov odziv. Pravtako sem jim včeraj pisal na mail in še vedno čakam.
Prav zanima me, kdaj (če) mi bo kdo odgovoril.
Je kdo tukaj ki mi lahko pomaga? (zaposlen na Telemachu)
 

redneck

Zelenc'
12. nov 2015
5
0
1
tole sem dobil jaz;


Dragi uporabnik omrežja UNIFI,

promocijsko obdobje, v katerem ste lahko brezplačno uporabljali omrežje UNIFI, se je z 2. 11. 2015 zaključilo.
Vsi Telemachovi uporabniki pa boste lahko na točkah UNIFI internet še naprej uporabljali nemoteno.

MOBILNI UPORABNIKI
Uporabniki mobilne telefonije na katerikoli točki UNIFI poiščite omrežje UNIFI in ga potrdite (pri možnosti način EAP izberite SIM).

FIKSNI UPORABNIKI
Uporabniki Telemachovih fiksnih storitev za nemoteno uporabo omrežja potrebujete novo uporabniško ime in geslo. Ustvarite ju lahko v nekaj korakih z registracijo na portalu Moj Telemach.
Ko boste na eni od točk UNIFI vpisali podatke, se bo vaš telefon z omrežjem UNIFI povezal vsakič, ko boste v bližini ene od 100.000 točk UNIFI v Sloveniji ali v tujini.


Enkrat se poveži in vedno si v mreži.

grims-1.gif
 

Tony_Clifton

Fizikalc
18. okt 2014
1.635
1
36
Citat:
Uporabnik fikus pravi:
Da se čimprej znebim vsega pri Telemachu, po polovični ceni ponujam Free to go sim kartico-na njej je naloženih cca 50 evrov torej jo dobite za 25 evrov..

Napiši številko TRR-ja. Takoj nakažem 5 EUR (verjamem, da se bodo našli še štirje), samo da nehaš trolat.

PS: SIM kartice ne potrebujem, lahko si jo vtakneš v poljubno režo (ali odprtino)
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.