Novo pri Telekom Slovenije II.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

WPT78

Majstr
6. maj 2015
1.099
-869
83
Če tebi ne odgovarja Telekom, še ne pomeni da drugim (nam) tudi ne.
grims-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Jaz nimam težav z omrežjem pri konkurenci

Na račun drzavnega monopolista sem mobiteli preplačal za eno dacio, novo

Na račun monopola so hudo plenili
 

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:

Nacionalnemu plenilcu očitno še upad naročnikov ni prišel do živega.

No, No, No... kakšen komunistek pa si, da državni dragulj, ekskluzivni srebrni bankomat plenilske rdeče levice imenuješ plenilec
stupid-1.gif
Ko se je Telekom prodajal pa nisi nič omenjal plenjenja ipd. ampak zgolj goreče navijal, da ostane rdeči bankomat za vedno državni.
PS- Ja, te iz meseca v mesec višje položnice so plačilo za nacionalni interes podobno, kot je najdražje gorivo v širši okolici plačilo za nacionalni interes. Pa zaradi nacionalnega interesa se lahko vozimo po najdražjih avtocestah za daleč najdražjo tedensko vinjeto v širši okolici. Za nacionalni interes pa ja nobena žrtev no preveč- ali pač
stupid-1.gif
 

Smrkc

Fizikalc
24. feb 2009
3.152
22
38
37
Citat:
Uporabnik fikus pravi:
Citat:
Uporabnik Smrkc pravi:
Vsak ima dovolj časa ker če prejmeš položnico 10ga v mesecu, imaš še 20 dni za izvedbo - boš reku da ti je to premalo?

Seveda ni dovolj, položnica z višjo ceno bo recimo prišla 10ga decembra, rok za brezplačno odjavo je pa 30ti november.

Zakon bi morali spremeniti tako, da bi se lahko odjavili še 30 dni po prvi izdani položnici z višjimi cenami.
To, da se moraš odjaviti še pred novo položnico je pa vsekakor svinjarija, ki jo v normalnih državah ne poznajo.

Še enkrat pls preberi kaj sem ti napisal, kdaj bojo dobil položnico in do kdaj majo čas...

Obvestilo bo in mora biti na položnici prejeti v TEM mesecu, mesecu novembru za opravljene storitve v oktobru... bo sedaj dovolj časa?
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.480
113
Citat:
Uporabnik fikus pravi:
Mene je daleč najbolj zmotilo to, da osebne ni zahtevala pred plačilom, ampak jo je zahtevala šele, ko sem z Moneto že vse uspešno plačal, potem pa nisem smel odnesti izdelkov, dokler ne pokažem osebne.
Srečo je imela, da tisto sobotno noč nisem veliko spal in se mi zjutraj ni dalo delati kakšne scene..Sicer pa dobra zamisel, glede na to, da za opravičilo nisem dobil niti ene majčke ali še bolje kakšnega bona za pet evrov, je res najbolje, da zadevo prijavim še informacijskemu pooblaščencu, da jih malo kaznuje in s tem za vedno naredi red.
Če se ne bomo uprli na začetku, bomo kmalu morali osebne kazati povsod.

še zdaj nisi povedal če si kupoval alkohol al cigarete?
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Citat:
Uporabnik telex pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:

Nacionalnemu plenilcu očitno še upad naročnikov ni prišel do živega.

No, No, No... kakšen komunistek pa si, da državni dragulj, ekskluzivni srebrni bankomat plenilske rdeče levice imenuješ plenilec
stupid-1.gif
Ko se je Telekom prodajal pa nisi nič omenjal plenjenja ipd. ampak zgolj goreče navijal, da ostane rdeči bankomat za vedno državni.
PS- Ja, te iz meseca v mesec višje položnice so plačilo za nacionalni interes podobno, kot je najdražje gorivo v širši okolici plačilo za nacionalni interes. Pa zaradi nacionalnega interesa se lahko vozimo po najdražjih avtocestah za daleč najdražjo tedensko vinjeto v širši okolici. Za nacionalni interes pa ja nobena žrtev no preveč- ali pač
stupid-1.gif

Temu se sploh ne čudim.
Namesto, da bi stopili skupaj in se vsemu temu uprli, se raje popljuvamo in skregamo med sabo.

Večkrat napišem kaj o kakšni svinjariji, ki se dogaja in me vedno 95% bralcev popljuva, ostali se pa morda tiho strinjajo, a zares podpre me nihče.
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Plačaš 5 evrov, ne bo ti pa treba plačati dodatnih 12 evrov za odjavo.

Za teh pet evrov ti bodo pa na Izimobilu šenkali 3000 enot.
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Citat:
Uporabnik Smrkc pravi:
Citat:
Uporabnik fikus pravi:
Citat:
Uporabnik Smrkc pravi:
Vsak ima dovolj časa ker če prejmeš položnico 10ga v mesecu, imaš še 20 dni za izvedbo - boš reku da ti je to premalo?

Seveda ni dovolj, položnica z višjo ceno bo recimo prišla 10ga decembra, rok za brezplačno odjavo je pa 30ti november.

Zakon bi morali spremeniti tako, da bi se lahko odjavili še 30 dni po prvi izdani položnici z višjimi cenami.
To, da se moraš odjaviti še pred novo položnico je pa vsekakor svinjarija, ki jo v normalnih državah ne poznajo.

Še enkrat pls preberi kaj sem ti napisal, kdaj bojo dobil položnico in do kdaj majo čas...

Obvestilo bo in mora biti na položnici prejeti v TEM mesecu, mesecu novembru za opravljene storitve v oktobru... bo sedaj dovolj časa?

Nekaj je obvestilo z drobnim tiskom nekje na spodnji zadnji strani položnice, nekaj drugega je pa znesek na položnici.

Če že bi moralo na obvestilu natančno pisati kakšne spremembe te bodo zadele, ne pa lepo splošno spreminili bomo neke pogoje, oglejte si spletno stran-kaj pa tisti, ki nimajo interneta? A naj gredo pa na prodajno mesto?

30 dni po prejemu višje položnice bi moralo pisati v zakonu in v normalnih državah tako nekako tudi je.
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Ne glede kaj kupiš, v nobenem primeru ti ne smejo najprej pobrat denar, nato pa šele dajati dodatne pogoje...
Kaj pa, če osebnega dokumenta sploh ne bi imel?
Kako bi mi pa sploh vrnili denar na Moneto?
Pa kako bi mi iztočili gorivo, ki sem ga natočil????

Škoda, ker nisem šel na pumpo lepo spočit, bi na vse to že imel odgovor
wink-1.gif


Bom videl kaj mi bo odgovoril informacijski pooblaščenec.

Druga stvar, ki je zanimiva je pa ta, da imajo na slikcah označen znak za prepovedano uporabo mobilnih telefonov, hkrati pa zraven avtomat preko katerega lahko plačaš z Moneto
bonk.gif
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.486
758
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik fikus pravi:
Ne glede kaj kupiš, v nobenem primeru ti ne smejo najprej pobrat denar, nato pa šele dajati dodatne pogoje...
Kaj pa, če osebnega dokumenta sploh ne bi imel?
Kako bi mi pa sploh vrnili denar na Moneto?
Pa kako bi mi iztočili gorivo, ki sem ga natočil????

Škoda, ker nisem šel na pumpo lepo spočit, bi na vse to že imel odgovor
wink-1.gif


Bom videl kaj mi bo odgovoril informacijski pooblaščenec.

Druga stvar, ki je zanimiva je pa ta, da imajo na slikcah označen znak za prepovedano uporabo mobilnih telefonov, hkrati pa zraven avtomat preko katerega lahko plačaš z Moneto
bonk.gif

Ampak izmotavati se pa znas ... To je pa treba priznati... na popolnoma enostavno vprasanje nisi sposoben dati enostavnega odgovora
smile-1.gif
...

Ker ce si kupoval alkohol ali cigarete, je prodajalec ali prodajalka upravicena do tega, da od tebe zahteva osebni dokument... ce je recimo v dvomih, da izpolnjujes starostno omejitev za to, da lahko take izdelke kupis. Res pa je, da bi to morala narediti pred nakupom in ne potem... >> http://www.ti.gov.si/nc/si/splosno/cns/novica/article/12112/5402/

skitched-20151102-192259.jpg



Na dodatna vprasanja glede tega, kako bi ti lahko vrnili denar na moneto in podobno pa se tudi najdejo odgovori... Vsako transakcijo je recimo mozno stornirati... tako kot pri gotovniski transakciji dobis denar nazaj... tako se tudi prei brezgotovinski translakciji sredstva lahko povrnejo ... Pa se vprasanje, kako bi ti iztocili natoceno gorivo... Kaj pa mislis, da se zgodi, ce recimo kartica ne dela... ali nimas dovolj dobroimetja... ali pa pri blagajni ugotovis, da imas prazen tošelj in notri samo čebulo
smile-1.gif
...
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Sploh nima veze kaj sem kupil, v nobenem primeru ne smeš pokasirati denarja nato pa ne izročiti kupljenih izdelkov-to je v bistvu goljufija.

Pa na vprašanje zakaj rabi osebno, žal nisem dobil odgovora, da ji zgledam kot mladoletnik;) ampak sem dobil odgovor, da se dogaja množica zlorab Monete in zato zahteva še osebno.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

lej saj maš prav z vidika potrošnika, gre se tja, kjer za isto ceno dobiš več, ali za manjšo ceno dobiš več

mene pač izi odvrača s tem polnjenjem, morda neupravičeno, po drugi strani pa računam da se bo konkurenca prilagodila, razen monopolista telekoma, ki je dvignil

iz istega razloga kot jaz, folk ne gre proč od plenilca, ker se jim ne da ubadat s tem, pa raje plačujejo bistveno več
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.486
758
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik fikus pravi:
Sploh nima veze kaj sem kupil, v nobenem primeru ne smeš pokasirati denarja nato pa ne izročiti kupljenih izdelkov-to je v bistvu goljufija.

Pa na vprašanje zakaj rabi osebno, žal nisem dobil odgovora, da ji zgledam kot mladoletnik;) ampak sem dobil odgovor, da se dogaja množica zlorab Monete in zato zahteva še osebno.

Ce kliknes na link (ali pa preberes, kar sem prilepil)... ima se kako veze to, kaj si kupil... Edino kar ni bilo prav je to, da ce je slo za tovrstne artikle, da je prepozno vprasala po osebnem dokumentu... Ampak vsak se lahko kdaj tudi zmoti ali ne? Tudi ti verjetno nisi nezmotljiv ali pac? In da potem delas iz muhe slona, noces pa povedati celotne zgodbe... je po mojem mnenju zgolj natolcevanje in iskanje pozornosti... sploh ko to trobis ze zadnjih par dni v parih temah
smile-1.gif
...
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Preberi kaj tam piše.
Če je prodajalec v dvomih ali je nekdo mladoletnik, lahko zahteva osebno.
Pa ne moreš nekoga, ki se počasi pripravlja za na drugi svet zamenjat za mladoletnika
wink-1.gif


Pa žal sploh ni bil problem v letih, ker bi bil prav vesel, če bi me zamenjala s 17 letnikom
wink-1.gif

Joj kako bi jo objel in še kušnil
cheer.gif
 

KejsiStoner

Pripravnik
15. nov 2007
180
6
18
Cabo Verde
Eno vprašanje imam za vse znalce.

Star sem 31 let, trenutno koristim paket EU Neomejeni, me pa zanima, če lahko menjam na paket Džabest Napolno? In kaj se zgodi ko dopolnim 32 let in naprej?
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.