Novo pri Telekom Slovenije II.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Kolimero

Pripravnik
22. apr 2013
185
0
16
Citat:
Uporabnik SvetIdej pravi:
TA bi v tem primeru moral prodati Si.mobil.

Bo zanimivo.........
smile-1.gif
 

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
Citat:
Uporabnik Mimota pravi:
Je pa za TS zainteresiran tudi ameriški Apollo...
Potekala prodaja pa bil resen interesent le eden. Sedaj, ko si je ta edini interesent premislil pa novih kar mrgoli ob tem pa ponujajo še višjo ceno
stupid-1.gif


Gledam na koledar, pa na njem ne piše 1. april.
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

baje je povezano z prodajo srbskega mobilnega operaterja in mobitelovo ponudbo za nakup le tega. bilo na slo 1.
 

dwight

Pripravnik
29. nov 2013
215
10
18
Kmalu mi poteče aneks pri Mobitelu. Gledam drug telefon - iphone 6 in samsung galaxy s6. Ima kdo informacijo če pridejo počasi novi modeli ven? Nekje sem bral, da bi naj samsung zaradi slabe prodaje znižal cene. Odgovori me zanimajo predvsem zato, da se ne prenaglim z nakupom.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.486
758
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik Mikrohard pravi:
Nov iPhone bo izšel jeseni... v Sloveniji verjetno oktobra/novembra. Za Samsungapa ne bi vedel.

V Sloveniji bo ob uradnem izidu verjetno na voljo le par kosov, ce pogledamo, kako je bilo v zadnjih nekaj letih, odkar se iPhone uradno prodaja tudi pri nas...
smile-1.gif
...

Samsung pa ponavadi predstavijo v februarju ali marcu in je potem na voljo nekje pozno spomladi ...
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.406
2.418
113
Mene pa zanima glede na to da se 31.8. pri Mobitelu izteka akcija za paket EU brezskrbni a je realno pričakovat nov podoben morda boljši paket ali kakšno navado ima Mobitel s temi akcijami? LP
 

pablohasan

Fizikalc
18. avg 2007
1.104
3
38
glede na to, da letos vsi operaterji zmanjšujejo akcije za tujino, ne pričakuj kaj dobrega. verjetno bo kaj podobnega, s pol manj date
smile-1.gif
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.406
2.418
113
Jaz sem imel bolj v mislih konkurenco Simobilovim paketom Ultimativni, ki nudijo v EU plačevanje storitev po porabi a ne več kot 10€/ mesec.
 

pablohasan

Fizikalc
18. avg 2007
1.104
3
38
zaenkrat ni nič videti. bomo tudi videli, kako se bo obrnilo s temi paketi pri simobilu. beri: ali bodo ostali v ponudbi, ali bodo šli počasi ven, ker bodo premalo dobičkonosni.

pri telekomu je trenutno beda topogledno. trenutni akcijski z nemogočim imenom je precej neugoden za tujino. ne toliko s ceno, ampak s tem, da ti da samo giga date, kar vsaj jaz na hrvaškem hitro porabim.
 

Mimota

Pripravnik
12. okt 2011
95
0
6
Poleg že zgoraj naštetetega jaz nebi nikoli računala na Telekom, da bo dal kakšno dobro akcijo ven...sploh pa za tujino. Če pa jih že bo kaj prešinilo pa bo drago kot žafran.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
13.167
4.036
113
Saj da ne bi pokuril enot te mečejo v Nemčiji na 3 razredne ponudnike kot je E plus in O2 ki imajo omrežje v kur... da sam prej odnehaš

..
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.406
2.418
113
Hja... bilo kakorkoli že, v segmentu paketov Itak ima Mobitel paket Ruzak ki je daleč najboljši paket za najboljši denar. Torej neomejeni klici, SMS, 5GB podatkov ter vsak mesec v EU 500enot ter 500MB za 23,95€ samo kaj ko smo prestari... tako da ne govorit da ni volje in se ne da, vse gre...
 

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
Obvestilo o spremembah pri storitvah TViN, TViN Shramba, M:Rokovnik, Integral in Integral Poslovni
25.08.2015


Obveščamo vas, da bomo skladno s prejeto odločbo AKOS-a številka 06101-37/2015/7 s 24. septembrom 2015 uvedli spremembe pri dosegljivosti storitev TViN, TViN Shramba ter spremembe obračunavanja prenosa podatkov pri uporabi storitev M:Rokovnik, Integral in Integral Poslovni.

Storitvi TViN in TViN Shramba bosta od 24. septembra 2015 naprej dosegljivi uporabnikom le v zasebnem komunikacijskem omrežju Telekoma Slovenije.

Prenos podatkov pri uporabi storitev M:Rokovnik, Integral in Integral Poslovni prek mobilnega omrežja Telekoma Slovenije pa se bo od 24. septembra 2015 naprej odšteval od zakupljenih količin oziroma oziroma obračunaval po tarifi naročniškega ali predplačniškega paketa, ki ga ima uporabnik storitve.

http://www.telekom.si/info-in-obvestila/obvestilo-o-spremembah-pri-storitvah
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.866
751
113
www.jernej.org
Citat:
Uporabnik mmx pravi:
Storitvi TViN in TViN Shramba bosta od 24. septembra 2015 naprej dosegljivi uporabnikom le v zasebnem komunikacijskem omrežju Telekoma Slovenije.
Torej IPTV naročniki Telekoma, ki uporabljajo mobilno telefonijo pri konkurenci, se lahko poslovijo od TVIN-a? Lepa gesta Telekoma, ni kaj...
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.512
2.991
113
Saj tisti že sedaj plačajo prenos podatkov. Počakajmo, da kdo malo bolj razloži kaj naj bi to sploh pomenilo.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.