Novo pri Telekom Slovenije II.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Chipmunk

Pripravnik
30. jun 2008
366
0
16
Citat:
Uporabnik x5x pravi:
Gledam "itak ruzak". Pa me zanima če je v eu poraba podatkov možna v vseh omrežjih? Ali samo v določenih. Me pa zanima prevsem za hrvaško.
lp

Da, v omrežju vseh tujih EU operaterjev.
 

Chipmunk

Pripravnik
30. jun 2008
366
0
16
Citat:
Uporabnik ggg pravi:
kaksne so cene telefonov glede na posamezne pakete? na telekom spletni strani sploh ni razlik.

Odvisno, kateri telefon si gledal. Pri vecini imaš ceno "Enostavni", ki velja za manjše/cenejše pakete (npr Enostavni 300...) in "Akcijsko ceno", ki velja za večino paketov (npr Brezskrbni, vsi Dzabest paketi, vsi Neomejeni paketi...) Isti telefon je cenejši, če ga kupiš po Akcijski ceni, kot pa po ceni Enostavni.
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.857
390
83
Tisti ki dopustuje na hrvaškem je revež? Sploh če mora namesto v babe v kopalkah zreti v YouTube?
 

kegelj

Fizikalc
30. apr 2012
407
98
28
Kdor jambra čez drag internet med dopustom naj se res malo zamisli nad sabo. Ljudje na dopust gredo tako poredkoma, pa še takrat ne znajo uživat.
Moj idealen dopust je nekje kjer ni nobenega mobilnega signala.
cheer.gif
Ni lepšega kot mir pred vsemi pacienti, ki ti ne dajo miru niti 1 teden v letu.
 

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
Citat:
Uporabnik kegelj pravi:
Kdor jambra čez drag internet med dopustom naj se res malo zamisli nad sabo. Ljudje na dopust gredo tako poredkoma, pa še takrat ne znajo uživat.
Moj idealen dopust je nekje kjer ni nobenega mobilnega signala.
cheer.gif
Ni lepšega kot mir pred vsemi pacienti, ki ti ne dajo miru niti 1 teden v letu.
Vidiš, tu se pa motiš! Sam dam med dopustom vse stike na "ignore" internet pa potrebujem, da izvem, kaj se dogaja bližnji in dosegljivi okolici. S pravimi informacijami ob pravem času lahko nekajkrat prihraniš strošek za mobilni internet.
 

Azgard

Pripravnik
5. feb 2011
688
0
16
Dopust naj bi bil razvajanje in v mojem slovarju internet je tako kot pivo del razvajanja. Medtem ko v kampu kuham makarone se za 10 minut usedem in malo z tabletom pointernetam in srkam pivo. Da ne omenjam izleta na Tajsko, kjer se v 21. stoletju spodobi da imaš v rokah Google maps, ter da pogooglaš kaj si še lahko ogledaš, ter da kupiš letalsko karto za čez 2 dni.

Čeprav dejstvo je, da kakršnokoli ekstra kolobocije in postopki skozi katere moraš za internet v tujini/dopustu odbijajo. Tak da pravi luksuz so paketi, kjer "just works".
 

dinos77

Pripravnik
2. nov 2010
589
1
18
Slovenija
Internet je pomemben med dopustom. Ampak ga vsaj jaz ne rabim ekstremno dosti. Toliko, da najdem destinacije za naslednji dan na google mapsih, da pogledam kje se splača jest in to je to. Sicer pa mi je najboljše, da mi po EU ni treba doplačevat, ker imam to že v paketu, tak da se ni treba obremenjevat koliko bom doplačal v kateri državi.
 

iMM

Fizikalc
9. okt 2010
1.240
2
36
Hvala za izčrpen odgovor. Zakaj me to zanima, pa ni ravno tvoj problem, ali pač?
Če bo koga zanimalo je dobavitelj BigBang.
 

lalan

Pripravnik
12. maj 2008
895
0
16
V Grčiji je pa EU 7 za 10€. Samo vklopil sem, pa je čez nekaj minut priletel message, da sem porabil 100 mega. Zares pohvalni paketi...
 

lalan

Pripravnik
12. maj 2008
895
0
16
Za CRO govirimo o gigabajtih. 100 mb je že kak sinhro, tako da ne na grke kazat. Telekom nas tako velikodušno odira, si hotel reči, ne?
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.406
2.418
113
A ve kdo slučajno kako je pri paketu Itak Ruzak kjer je vključenih mesečno 500min klicev/sms/mms in 500MB prenosa podatkov v EU? Namreč podatki o porabi npr. prenosa MB podatkov prihajajo z zamikom pa me zanima kaj se zgodi na tem paketu ko porabiš 500MB? TI upočasni paket in ti dalje ne kasira €urov po ceniku, oz. upočasni in ti kasira ali ti ne upočasni in te kasira po ceniku ali dobiš v vsakem primeru SMS ko dosežeš določen odstotek klicev/prenosa? Hvala
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.