Nokia LUMIA 920 - prvi vtisi

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.724
6.905
113
Res je, zadeva je fajn draga, ampak pač nudi udobje. Hkrati še lahko daš kak NFC tag na njega in ti recimo avtomatsko štarta navigacijo, ko si v avtu, ali pa poveže preko BT s avtoradiem

drugače pa niti ne rabiš luknje, kupiš nek klasični nosilec, ki ima spodaj odprto in posebaj polnilec pa rešeno. strošek kakšnih 15, 20 eur.
 

HrabiaMol

Fizikalc
28. jul 2007
1.400
1
38
Citat:
Uporabnik sdpa pravi:
A ima kdo za predlagat kak dober nosilec za v avto? Pa če je kaka opcija, da se ga da chargat med vožnjo, se pravi mora biti spodaj luknja za kabel?

Jaz imam tega:



Nokia CR-123. Ima tudi luknjo za polnilni kabel.
 

Konec

Guru
Izključen uporabnik
22. avg 2007
1.924
753
113
GO rica
Danes sem koncno telefon dobil.
Prva tezava je da se mi ne poveze z xp ker ni driverjev in telefona na pc ne vidim.
Ima kdo link do teh driverjev ali nasvet kako uzpostavim povezavo prosim ?
 
Nazadnje urejeno:

sdpa

Fizikalc
29. mar 2012
1.377
0
36
London
Obišči stran
A kdo ve kako dobit nazaj star layout za aplications list? Mi gre res na organ tole sortiranje po prvi črki. Ne najdem nikjer opcije, da bi lahko izklopil. Pa še nekaj; se da za vse aplikacije narediti "ploščico" različne velikosti? Pri enih gre samo na srednji kvadratek in mali kvadratek, na velik pravokotnik mi delajo samo nekatere.

Sicer sem pa zadnjič odkril super aplikacijo, wptorrent, za downloadanje iz neta. Uporabna zadeva, zdownloadaš kako musko kar direkt na telefon.

Mi gre pa na živce, ker mi ovitek še kar ni prišel iz Kitajske.. Pa je že ziher dobre tri tedne mim.

Aja pa še ena stvar; je kaka možnost povezave telefona z računalnikom na način kot je bil včasih preko Nokia Suite? Tam sem lahko zdownloadal vse mape kar prek računalnika, šlo je pregledovat in urejat kontakte, backupat, vse živo..
 
Nazadnje urejeno:

Konec

Guru
Izključen uporabnik
22. avg 2007
1.924
753
113
GO rica
Na nekem drugem forumu sem dobil odgovor na stvar ki mi je pojedla precej zivcev kakor tistremu ki je tam spraseval,v imeniku sem imel vse stike z predklicnimi kodami drzav 00386... in ko me je kdo iz imenika klical ni pokazalo imena klicatelja ampak samo stevilko ko sem vse predklicne spremenil na +386 mi kaze ime kdo me klice.
 

milos621

Pripravnik
29. apr 2008
913
10
18
Citat:
Uporabnik poldo pravi:
Na nekem drugem forumu sem dobil odgovor na stvar ki mi je pojedla precej zivcev kakor tistremu ki je tam spraseval,v imeniku sem imel vse stike z predklicnimi kodami drzav 00386... in ko me je kdo iz imenika klical ni pokazalo imena klicatelja ampak samo stevilko ko sem vse predklicne spremenil na +386 mi kaze ime kdo me klice.

preklicna koda 00 ne velja za vse države, zato je bolje uporabljati +
 

sdpa

Fizikalc
29. mar 2012
1.377
0
36
London
Obišči stran
Še en hint, ki ga je nemogoče samostojno pogruntat;

Za vse, ki bi radi s Search gumbom odprli google iskalnik namesto Bing, spremenite v internet explorerju privzeti brskalnik iz Binga na Google, potem pojdite v nastavitve telefona, odprite Language and Region in zamenjajte "Browser and Search Language" na Russian. Tako vam bo ob pritisku na search gumb odprlo slovenski google.
smile-1.gif
 

Sijan

Fizikalc
3. sep 2007
2.265
0
36
Citat:
Uporabnik sdpa pravi:
Še en hint, ki ga je nemogoče samostojno pogruntat;

Za vse, ki bi radi s Search gumbom odprli google iskalnik namesto Bing, spremenite v internet explorerju privzeti brskalnik iz Binga na Google, potem pojdite v nastavitve telefona, odprite Language and Region in zamenjajte "Browser and Search Language" na Russian. Tako vam bo ob pritisku na search gumb odprlo slovenski google.
smile-1.gif
Zelo uporabno
smile-1.gif
Zdaj sem lahko eno ploščico "google" odstranil iz začetne strani.
Bing za SLO je zelo slab.
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.292
23
38
Murska republika
ne verjamem da bi z nastavitvijo regije na Rusko dosegel da se ti odpira SLO Google, verjetno si s tem onemogočiš druge aktivnosti....opazil sem drug problem da se mi vedno znova po izhodu iz brskalnika pojavlja ob vrnitvi prejšnja obiskana stran, kako torej zapreti brskalnik in ga povrniti na vstopno stran? To je bolj važno ker se samo tako vrneš na Googl-
 
Nazadnje urejeno:

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.292
23
38
Murska republika
Meni gre s slovenskimi Googl napisi v --jakutščina(RUSIJA)
1875229-wp_ss_20131016_0002.png
 

Priponke

  • 1875229-wp_ss_20131016_0002.png
    1875229-wp_ss_20131016_0002.png
    51,4 KB · Ogledi: 203
Nazadnje urejeno:

titov

Fizikalc
12. jun 2008
7.544
1
38
IE si pač zapomni odprte zavihke... Če bi rad vedno štartal z Googlom si enostavno Googlovo stran pripni na start zaslon in štartaj neposredno z googlom, ko ga boš potreboval in z IEjem, ko boš potreboval stare zavihke:
-odpri googla v IE
-zoomaj stran tako, da bo viden napis Google, da boš dobil lepo ikonco (boš moral mogoče večkrat probati, da dobiš ikonco, ki ti bo všeč)
-v IE klikni na ... in izberi možnost "Pripni na start zaslon"

Zdaj pa, ko boš potreboval Googla tapni na to ikonco in ti ga direktno odpre.
 

titov

Fizikalc
12. jun 2008
7.544
1
38
Njegov je v Angleščini.
wink-1.gif


Samsung je pa onemogočil spreminjanje iskalnika v IE tako, da na ATIVu ta hack ne deluje to. Je pa vseeno zanimivo da, če prestaviš jezik brskalnika na eno od teh Ruščin, se potem z gumbom odpre Bing v brskalniku in ne tisti privzeti Bing app.
smile-1.gif