Nokia E6

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.406
2.418
113
Citat:
Uporabnik Karakala pravi:
si dobil zraven torbico? oz. ali pase original torbica od e72 tudi na E6 ?

NE, JA.

PS:. Torbica je za pedre. To je telefon, ne [censored].
zmaga.gif
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.406
2.418
113
Citat:
Uporabnik jernejd pravi:
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
zmaga.gif

A maile si že preskusil? Hitrost?

Jernej

Ne nisem nekaj testiral, sicer sem nastavil maile, lepo deluje, kak pa je hitro pa stvar vsakega posameznika. Sicer pa mailov ne uporabljam saj mi je praktično nonstop dosegljiv računalnik... Skratka nič posebnega, telefon kot telefon
smile-1.gif
 

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.317
145
63
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Citat:
Uporabnik jernejd pravi:
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
zmaga.gif

A maile si že preskusil? Hitrost?

Jernej

Ne nisem nekaj testiral, sicer sem nastavil maile, lepo deluje, kak pa je hitro pa stvar vsakega posameznika. Sicer pa mailov ne uporabljam saj mi je praktično nonstop dosegljiv računalnik... Skratka nič posebnega, telefon kot telefon
smile-1.gif

Eh no, potem sem skoraj edini, ki mail skoraj praviloma najprej prebere na telefonu
wink-1.gif
.

So mi na M@ obljubili, da bodo dali enega na stran. Bom sel pogledat to cudo. Sicer se pa BB obnasa povsem solidno, odkar sem zacel razmisljati o nadomestilu.

Jernej
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.406
2.418
113
No naredi neko primerjavo ko dobiš E6tko v roke pa da vidimo
wink-1.gif
Sicer pa maile se nastavil, pač imaš bližnice in klikneš na mailox ki te zanima in se takoj poveže online ter jih dol naloži.. A se ti sanja kako si naj nastavim za @volja.net mail strežnike na Nokiji? Gmaili gredo normalno, Amis gre normalno te volje pa nikakor ne znam... Tnx
 

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.317
145
63
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
No naredi neko primerjavo ko dobiš E6tko v roke pa da vidimo
wink-1.gif
Sicer pa maile se nastavil, pač imaš bližnice in klikneš na mailox ki te zanima in se takoj poveže online ter jih dol naloži.. A se ti sanja kako si naj nastavim za @volja.net mail strežnike na Nokiji? Gmaili gredo normalno, Amis gre normalno te volje pa nikakor ne znam... Tnx

Za voljo nimam pri roki... Čakaj malo, kaj nima to čudo "push mail"? Torej mail prileti v nabiralnik sekundo po tistem, ko prileti v predal na gmail, amis ali podobno? Če sem prav razumel fanta na Mobitelu (hm ja, na Telekomu), dobiš neko geslo in ti Nokia naredi vse sama
smile-1.gif
.

Jernej
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.406
2.418
113
Mislim da jaz nisem nastavil te pushmail opcije, jaz sem šel kar pod maile in ročno nastavil mailboxe ter določil kolikokrat mi preverja stanje (nonstop, vsake pol ure, vsakih 5 ur itd..). Pushmail o katerem govoriš pa je menda Nokia Messaging v kolikor se prav spomnim...
 

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.317
145
63
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Mislim da jaz nisem nastavil te pushmail opcije, jaz sem šel kar pod maile in ročno nastavil mailboxe ter določil kolikokrat mi preverja stanje (nonstop, vsake pol ure, vsakih 5 ur itd..). Pushmail o katerem govoriš pa je menda Nokia Messaging v kolikor se prav spomnim...

Možno. Ampak res, BB že tri dni dela bp.... Morebiti pa ne bo treba menjati
smile-1.gif
.

Jernej
 

HrabiaMol

Fizikalc
28. jul 2007
1.400
1
38
Še en lastnik tule:) e72 sem nadomestil z e6. Prvi vtisi: UI mi je všeč, touch dela fino, slike so super, morda celo boljše od e72, direktno še nisem primerjal, najboljše je pa snemanje filmčkov, sploh v primerjavi z e72. Zjutraj sem naredil update ampak nekih razlik ne morem opazit, ker sem prej telefon premalo časa.

So pa res cheap ratali s temi bednimi modrimi škatlami, ni etuija, ni obeska (saj ne da sem ga pri e72 uporabljal, ampak je blo fino neki dobit:D), ni krpice,..
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.406
2.418
113
Čakaj malo, to more bit prvoaprilska, slike so super morda celo boljše od E72?
smile-1.gif
Ostalo pa tako kot si napisal ja...
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.406
2.418
113
Antena? Kako naj vem, nisem ga narazen jemal
smile-1.gif
Zakaj? A ti slabo vleče? Jaz imam svetlost na default, mislim da na medium, tako kot je bilo... Danes sem ravno dal drugič polnit baterijo po 4 dneh.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.406
2.418
113
Ne, nisem še nič tega dodajal, mislim da niti ne bom, mi gre FB rahlo na K. že
smile-1.gif
Jaz zaenkrat nisem opazil da bi kaj skakalo. Na mobitelu si ga vzel, črnega ne? Lp
 

HrabiaMol

Fizikalc
28. jul 2007
1.400
1
38
btw a komu dela notification light, ko dobiš sms ali imaš zgrešen klic? Pri meni se enostavno ne vidi, razen če je telefon v popolni temi je neko medlo utripanje izpod sredinskega gumba. Glede na to da je imela e72 to res lepo rešeno me malo moti.

edit: vidim da je to globalen problem hardwerskega izvora, en tip je to rešu na zanimiv način:
sam rabiš shekan telefon.

ampak resno..wtf kako loh to zajebejo?
 
Nazadnje urejeno:

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.406
2.418
113
Ja, mene to tudi ZELO moti ker se vidi za en kur** če imaš neodgovorjen klic ali sporočilo. Kaj ti naj rečem, zato pa imajo v 3 mesecih za 368 miljonov izgube ker jim štekajo osnovne stvari...