Nokia E6

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.406
2.418
113
Kaj ti bo slika? Cel splet jih je poln
smile-1.gif
 

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.317
145
63
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Kaj ti bo slika? Cel splet jih je poln
smile-1.gif

Raje naredi primerjavo z BB. Torej kako hitro lahko zbrišeš 10 mailov
smile-1.gif
. Kako hitro prideš iz osnovnega menija v sporočila/maile?

Jernej
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.406
2.418
113
Črna, FW je 021.014, Made in Finland. Nekdo je pred kratkim izjavil da jih še samo na Kitajskem sestavljajo? Aja produkt koda pa je 059G0W0.
 
Nazadnje urejeno:

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.406
2.418
113
Citat:
Uporabnik jernejd pravi:
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Kaj ti bo slika? Cel splet jih je poln
smile-1.gif

Raje naredi primerjavo z BB. Torej kako hitro lahko zbrišeš 10 mailov
smile-1.gif
. Kako hitro prideš iz osnovnega menija v sporočila/maile?

Jernej

Pojma nimam kako deluje BB...
 

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.317
145
63
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Citat:
Uporabnik jernejd pravi:
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Kaj ti bo slika? Cel splet jih je poln
smile-1.gif

Raje naredi primerjavo z BB. Torej kako hitro lahko zbrišeš 10 mailov
smile-1.gif
. Kako hitro prideš iz osnovnega menija v sporočila/maile?

Jernej

Pojma nimam kako deluje BB...

Ti povem jaz: HITRO. Zato me pa zanima, če ta "Resni poslovni telefon" tudi deluje hitro...

Jernej
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.406
2.418
113
Zaenkrat še nisem nobenih mailov štelal, ti bom zvečer ali celo jutri, pičim na nek piknik
smile-1.gif
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.406
2.418
113
Evo, prva zadeva ki me moti, da nima direkt guma na tipkovnici za Bluetoth kot E72tka, drži gumb nekaj sekund in BT se vklopi... zdaj pač morem na bližnjico na sekundarnem displayu in vklop, tisto je bilo pač bolj elegantno...
 

jamiekarai

Pripravnik
26. maj 2010
667
0
16
Titovo velenje
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Citat:
Uporabnik jernejd pravi:
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Kaj ti bo slika? Cel splet jih je poln
smile-1.gif

Raje naredi primerjavo z BB. Torej kako hitro lahko zbrišeš 10 mailov
smile-1.gif
. Kako hitro prideš iz osnovnega menija v sporočila/maile?

Jernej

Pojma nimam kako deluje BB...

BB pihne tole nokijo , oz. vecino nokij kar sploh ni debata. Tist ko bo negiru moj post še ni mel za delj časa BB ampak ko ga bo enkrat mel sebo spovnu na moj post ko me je kao pošpuku. Mislim da je BB daleč najbol zanesliv telefon
 

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.317
145
63
Citat:
Uporabnik jamiekarai pravi:
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Citat:
Uporabnik jernejd pravi:
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Kaj ti bo slika? Cel splet jih je poln
smile-1.gif

Raje naredi primerjavo z BB. Torej kako hitro lahko zbrišeš 10 mailov
smile-1.gif
. Kako hitro prideš iz osnovnega menija v sporočila/maile?

Jernej

Pojma nimam kako deluje BB...

BB pihne tole nokijo , oz. vecino nokij kar sploh ni debata. Tist ko bo negiru moj post še ni mel za delj časa BB ampak ko ga bo enkrat mel sebo spovnu na moj post ko me je kao pošpuku. Mislim da je BB daleč najbol zanesliv telefon

Meni se je 9700 sesul vsaj enkrat na 14 dni, najprej z verzijo 5, sesuva pa se tudi pri verziji 6. To pomeni, da vsake toliko časa kratkomalo odleti in se ponovno nalaga pet minut
wink-1.gif
. Recimo zaključim klic in hočem spet klicati in ga ni več. Sicer sem večino časa na BT slušalki, ampak to ne bi smel biti vzrok... Zdaj se pa sesuje praktično vsakič, ko odprem fotoaparat. Oziroma ne, fototaparat deluje zjutraj, ko pa prejmem nekaj klicev, se pa zgleda vse skupaj ogreje in foto ne deluje več. Ampak če samo javi, da fotoaparat ne deluje in se ne sesuje, naslednje jutro fotič spet deluje.

In ker ni več v garanciji (pač pravi poslovni telefon ima samo eno leto garancije) sem misli iti na Nokio, dokler ne pride novejša generacija....

Ko pa deluje, je pa seveda hiter. Predvsem me muči hitrost preklopa v mail in brisanje mailov, ker imam ponavadi vse prazno, da vse skupaj ni navadno smetišče
smile-1.gif
. In tukaj BB poseka vse.

Jernej
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.406
2.418
113
Citat:
Uporabnik jamiekarai pravi:
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Citat:
Uporabnik jernejd pravi:
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Kaj ti bo slika? Cel splet jih je poln
smile-1.gif

Raje naredi primerjavo z BB. Torej kako hitro lahko zbrišeš 10 mailov
smile-1.gif
. Kako hitro prideš iz osnovnega menija v sporočila/maile?

Jernej

Pojma nimam kako deluje BB...

BB pihne tole nokijo , oz. vecino nokij kar sploh ni debata. Tist ko bo negiru moj post še ni mel za delj časa BB ampak ko ga bo enkrat mel sebo spovnu na moj post ko me je kao pošpuku. Mislim da je BB daleč najbol zanesliv telefon

Ti verjamem ampak hkrati se utemeljeno sprašujem na podlagi česa lahko to tako suvereno trdiš glede na to da je E6tka pri nas veni komaj nekaj dni. Ne mi rečt da si bil na Debitelu in si jo testiral. Sicer pa sta tako Nokia kot RIM v dreku... ti pa vseeno verjamem da je BB boljši.... Lp
 

jamiekarai

Pripravnik
26. maj 2010
667
0
16
Titovo velenje
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Citat:
Uporabnik jamiekarai pravi:
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Citat:
Uporabnik jernejd pravi:
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Kaj ti bo slika? Cel splet jih je poln
smile-1.gif

Raje naredi primerjavo z BB. Torej kako hitro lahko zbrišeš 10 mailov
smile-1.gif
. Kako hitro prideš iz osnovnega menija v sporočila/maile?

Jernej

Pojma nimam kako deluje BB...

BB pihne tole nokijo , oz. vecino nokij kar sploh ni debata. Tist ko bo negiru moj post še ni mel za delj časa BB ampak ko ga bo enkrat mel sebo spovnu na moj post ko me je kao pošpuku. Mislim da je BB daleč najbol zanesliv telefon

Ti verjamem ampak hkrati se utemeljeno sprašujem na podlagi česa lahko to tako suvereno trdiš glede na to da je E6tka pri nas veni komaj nekaj dni. Ne mi rečt da si bil na Debitelu in si jo testiral. Sicer pa sta tako Nokia kot RIM v dreku... ti pa vseeno verjamem da je BB boljši.... Lp

mel sm preko 40 telefonov pa ti povem BB je top , prvi telefon ko sm ga mel vec ko 7 mescov res sm bil zadovoln, najbol usec mi je bil OS in seveda sredinski gumb na telefonu s katerim si takoj dosegu karkoli. Tudi to da ko si ga iz "etuija" vn potegnu se je osvetlil desktop , pa to da ce si dobu sms pa si ga potegnu iz etuija se je sms kr izpisu. Velik plus je bil tud led indikator ko je opozarju na zgresen klic oz. sms ni blo treba vedno desktopa refresat.Tud sinhorinizatija mi je bla ful usec , pa ce si OS na novo nalagu je blo ful đabe. qwert tipkovnca je tud rasturala če si navajen od kompa slepo pisat je top. Od takrat naprej sm reku da brez qwert tipkovnce fona ne bom mel. Pa tud delu je do 3tedne brez da bi postal počasn oz. da bi kar koli štekalo, kar za nokio ne morn rečt da sm kdaj doživel.
Tud baterija je drzala dolgo kar je pa tud logično sj je bil mali ekran tud ni blo neke porabe. Tud je mel rezo za mini spominsko kartico do 16gb... Mel je tud neke scene da če si ga okol obrnu je bil tih profil (sam to ma večina ze)

pa da ne pozabim vizualno je bil ful ful lep
smile-1.gif
pa še mal folka jih je melo , kar je še danes
 
Nazadnje urejeno:

HrabiaMol

Fizikalc
28. jul 2007
1.400
1
38
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Evo, prva zadeva ki me moti, da nima direkt guma na tipkovnici za Bluetoth kot E72tka, drži gumb nekaj sekund in BT se vklopi... zdaj pač morem na bližnjico na sekundarnem displayu in vklop, tisto je bilo pač bolj elegantno...

Baje da je * za bluetooth, 0 za browser in # za tihi profil.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.406
2.418
113
Citat:
Uporabnik HrabiaMol pravi:
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Evo, prva zadeva ki me moti, da nima direkt guma na tipkovnici za Bluetoth kot E72tka, drži gumb nekaj sekund in BT se vklopi... zdaj pač morem na bližnjico na sekundarnem displayu in vklop, tisto je bilo pač bolj elegantno...

Baje da je * za bluetooth, 0 za browser in # za tihi profil.

Ja, dela.
zmaga.gif