Migranti so že (spet) v Sloveniji - 2. del

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.547
2.934
113
In nato jih srbi naprej švercajo čez Hrvaško in Slovenijo. Biznis za njih. Na spletu pa kot največji humanitarci.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Adam13

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.072
4.989
113
Nuku`Alofa
In kaj točno so storili Bolgari in Makedonci?

https://www.zurnal24.si/svet/begunci-spijo-v-dezju-vodo-jim-prodajajo-po-10-evrov-255377

Zaprli mejo. A misliš da so takrat ilegalci kar tako nehali hodit k tante merkel? Ne, Makedonci so imeli kohones za zaprtje meje. Bolgari pa so dvema ali trem pokazali malo svinca, pa ni nihče več poskušal tam čez.
Sicer pa če nimaš pojma kaj se je dogajalo pred tremi leti se najprej poduči potem pa pametuj. In če vabiš k sebi kamelarje, jih vabi na svoj, ne na moj račun.
 
I

Izbrisan uporabnik #15304

https://www.zurnal24.si/svet/begunci-spijo-v-dezju-vodo-jim-prodajajo-po-10-evrov-255377

Zaprli mejo. A misliš da so takrat ilegalci kar tako nehali hodit k tante merkel? Ne, Makedonci so imeli kohones za zaprtje meje. Bolgari pa so dvema ali trem pokazali malo svinca, pa ni nihče več poskušal tam čez.
Sicer pa če nimaš pojma kaj se je dogajalo pred tremi leti se najprej poduči potem pa pametuj. In če vabiš k sebi kamelarje, jih vabi na svoj, ne na moj račun.
Ravno zato sem vprašala, ker poznam razmere.
Nasilje, ustrahovanje, pretepanje in ropanje beguncev je to, po čemer bi se naša policija morala zgledovati? Resno? Ti to javno zagovarjaš?
To, da kogarkoli vabim, je pa še ena izmed tvojih laži.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
22.207
6.044
113
Angela Merkel’s political near-death experience in Bavarian brawl

The dispute ostensibly revolves around the question of whether Germany should turn back refugees who have applied for asylum in other EU countries. Merkel opposes the policy on the grounds it could hasten the collapse of Europe’s system of open frontiers by forcing Germany’s neighbors to reimpose border controls.

Seehofer, who is now interior minister, demanded an “upper limit” on the number of refugees coming into Germany, a step Merkel long opposed. In order to secure the CSU’s backing for a grand coalition with the Social Democrats in February, Merkel again backed down, accepting a soft limit of about 200,000.

Though refugee arrivals to Germany have fallen sharply — only 64,000 came through April — the CSU is once again asking for further concessions.
 

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.547
2.934
113
Ravno zato sem vprašala, ker poznam razmere.
Nasilje, ustrahovanje, pretepanje in ropanje beguncev je to, po čemer bi se naša policija morala zgledovati? Resno? Ti to javno zagovarjaš?
To, da kogarkoli vabim, je pa še ena izmed tvojih laži.
Kakšni begunci? Zakaj javno lažeš in zavajaš?
Koliko ilegalnih migrantov imaš na svojem domu na svojih stroških?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Adam13
I

Izbrisan uporabnik #15304

Kakšni begunci? Zakaj javno lažeš in zavajaš?
Koliko ilegalnih migrantov imaš na svojem domu na svojih stroških?
Ne sprenevedaj se, dobro veš da je govor o bolgarski policiji 2015. Namesto begunci lahko rečeš tudi migranti. Še vedno pa govorimo o ljudeh.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.699
6.102
113
blizu močvirne prestolnice
Pojdi v temo lepote multi kulti pa mal poglej kaj sem pripopal. Ti je vseeno da črni tako teptajo pravice belcem, čeprav je dokazano, da so prišli tam tam na jug Afrike.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
22.207
6.044
113
Kurz za Večernji: Drago mi je da su mnoge zemlje odlučile štititi granice

Na pitanje zagovara li i on stajalište austrijskog premijera Kurza o snažnijoj kontroli vanjskih granica EU Plenković je kazao da Hrvatska želi kontrolirati ulazak na svoj teritorij te poručio da se pitanja ilegalne imigracije trebaju zajednički rješavati. – Treba težiti rješenju problema na izvorištu – kazao je premijer misleći pritom na Grčku.– Mnoge članice EU postale su svjesne važnosti osiguravanja naše vanjske granice – kazao je. Poručio je i da Austrija i Hrvatska dobro surađuju.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.