Migranti so že (spet) v Sloveniji - 2. del

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.969
5.621
113
Ti bi takrat našo policijo poslal na zunanje meje EU?
De facto se bo to zgodilo do 2020....ne spomnim se ali discovery channel ali National geographic nekje v letu 2013-2014 ko so preigravali scenarije za propad civilizacij so napovedovali zaprte zunanje meje EU do 2020...googlal že parx pa ne najem te oddaje...je pa bilo v uvodni špici so igrali REM...this the end of the world as we know it komad...zapomni si kaj pišem ;) 2020 bo basta :D
 
  • Všeč mi je
Reactions: endvatri

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.992
4.271
113
Obenem pa na dan državnosti delajo največjo vajo proti zažgancem.

http://nova24tv.si/lokalno/priprave...slovenijo-posilja-med-600-in-1000-policistov/

Slovenska policija pa protestira, nato bodo pa presenečeni.
Avstijci to počno zgolj iz zabave verjetno? Boš zdej prbil.

Ironija pa, da na dan državnosti.
 
  • Všeč mi je
Reactions: endvatri

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.547
2.934
113
Ne smeti z nesmisli.
Na kakšen način bi ti in tebi podobni preprečili migracije skozi Slovenijo?
Vse se da samo če se hoče.

Črnomaljski policisti so med opravljanjem nalog varovanja državne meje v Črnomlju in Podklancu izsledili in prijeli šest državljanov Pakistana in tri državljane Afganistana, ki so nezakonito prestopili državno mejo. Nezakonite migrante so po zaključenem policijskem postopku predali hrvaškim varnostnim organom.

http://nova24tv.si/lokalno/belokran...-afganistana-te-so-k-sreci-vrnili-na-hrvasko/
 
  • Všeč mi je
Reactions: Adam13
I

Izbrisan uporabnik #15304

Vse se da samo če se hoče.

Črnomaljski policisti so med opravljanjem nalog varovanja državne meje v Črnomlju in Podklancu izsledili in prijeli šest državljanov Pakistana in tri državljane Afganistana, ki so nezakonito prestopili državno mejo. Nezakonite migrante so po zaključenem policijskem postopku predali hrvaškim varnostnim organom.

http://nova24tv.si/lokalno/belokran...-afganistana-te-so-k-sreci-vrnili-na-hrvasko/
Spraševala sem, kako bi Slovenci sami leta 2015 zaustavili pol milijona migrantov, ki smo jih imeli na meji. To o čem pišeš ti, se dogaja že odkar pomnim, pred desetletji se je v veliko večjem obsegu kot danes. Govorim o prijetju posameznikov ali manjših skupin nezakonitih migrantov na naših mejah.
 

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.547
2.934
113
Z vso policijo in vojsko katero premoremo ter bi lahko zaprosili za mednarodno pomoč.
In tudi sedaj bi lahko vsakega kateri začivka za azil nemudoma deportirali na Hrvaško z ahmadom vred.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Adam13
I

Izbrisan uporabnik #15304

Z vso policijo in vojsko katero premoremo ter bi lahko zaprosili za mednarodno pomoč.
In tudi sedaj bi lahko vsakega kateri začivka za azil nemudoma deportirali na Hrvaško z ahmadom vred.
Koga bi ti takrat zaprosil in za kakšno pomoč? In kako si to sploh predstavljaš?
Nezakonite prebežnike pa še vedno vračamo na Hrvaško. Prebežnik ni samo sirski brivec.
 
I

Izbrisan uporabnik #15304

De facto se bo to zgodilo do 2020....ne spomnim se ali discovery channel ali National geographic nekje v letu 2013-2014 ko so preigravali scenarije za propad civilizacij so napovedovali zaprte zunanje meje EU do 2020...googlal že parx pa ne najem te oddaje...je pa bilo v uvodni špici so igrali REM...this the end of the world as we know it komad...zapomni si kaj pišem ;) 2020 bo basta :D
Njihovi scenariji kot prvo najbrž niti niso predvidevali evropskega begunskega vala v taki obliki, kot je bil. Ali pač?
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.992
4.271
113
Zdaj mi pa ti povej, zakaj Avstrijci obenem ukinjajo nadzor na meji.

Ukinili so na dveh točkah, pejt čez Ljubelj.

Je pa dejansko ukinjanje nadzora tvoj blef. Umaknili so na Holmec in Vič.
Očitno po tvoji butasti logiki imamo dva mejna prehoda v Sloveniji z Avstrijo.

Najobsežnejše vaje pa so tudi za okras...
 
I

Izbrisan uporabnik #15304

Ukinili so na dveh točkah, pejt čez Ljubelj.

Je pa dejansko ukinjanje nadzora tvoj blef. Umaknili so na Holmec in Vič.
Očitno po tvoji butasti logiki imamo dva mejna prehoda v Sloveniji z Avstrijo.

Najobsežnejše vaje pa so tudi za okras...
Imamo jih več in kar nekaj jih je že zelo dolgo brez nadzora. Po tvoji logiki hodijo migranti v Avstrijo samo čez Šentilj in Ljubelj?
Na vaje pa raje počakajmo, da vidimo kako bo to v resnici.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
35.240
10.580
113
V bosni ponekod izredne razmere, vse uhaja iz rok. Večina seveda "ženske in otroci". Naša vlada si pa zatiska oči, da problema ni in ga ne bo. Včeraj same pozitivne novice iz DE in Protugalske (ki je sama en anajvečjih ciganskih dežel) kako je vse super z migranti.
 

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.547
2.934
113
Vir tvitter:
Če se ladja s katerimi se uvaža nezakonite migrante lahko imenuje humanitarna ladja se lahko tudi kombi s katerim Franc šverca (prevaža) nezakonite migrante imenuje humanitarni kombi na človekoljubni poti.
Razlika je le v obsegu "posla".
 
  • Všeč mi je
Reactions: Adam13

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.581
15.620
113
Ali ni to tema: Migranti v Sloveniji?

Res je ampak zaradi neposredne bljižine ter neposredne povezanosti dogajanja v zvezi z ilegalnimi migranti v sosednjih državah (Italija, Madžarska, Hrvaška, pogojno še BiH) se lahko to nekako tolerira. Prispevki iz BV, Afrike, Z & SV Evrope pa seveda bolj pašejo v topic Multikulti2
 

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.082
4.992
113
Nuku`Alofa
Spraševala sem, kako bi Slovenci sami leta 2015 zaustavili pol milijona migrantov, ki smo jih imeli na meji. To o čem pišeš ti, se dogaja že odkar pomnim, pred desetletji se je v veliko večjem obsegu kot danes. Govorim o prijetju posameznikov ali manjših skupin nezakonitih migrantov na naših mejah.

Tako kot so to storili Makedonci in Bolgari. Ali pa misliš, da so naši policisti manj sposobni od njihovih???
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.