LG vs PHILIPS vs SAMSUNG

KURKOFF

Pripravnik
8. avg 2007
401
0
16
V BB pravijo, da ni boljšega.
hysterical-1.gif
 

toshiba

Zelenc'
15. dec 2010
18
0
1
Eno vprašanje - tv (Samsung c650) imam priključen na router s kablom, prenosnik pa brezžično. Kaj moram narediti, da se slika iz prenosnika prikaže na tv-ju?

lp
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Jap, boljse stvari, kot je LG je ni, pa naj bo telefon, TV, monitor, ozvocenje al pa sporget.. top top top za male pare.. ostali so pa nateguhi..
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.744
799
113
toti Maribor
Najprej si inštaliraj PC Share Manager. Če boš hotel imeti sliko prenosnika, boš moral oboje povezati z hdmi kablom. Tako kot imaš sedaj lahko samo gledaš slike in video, še prej pa moraš preko omenjenga programa dati mape v share.
 

realmadrid

Zelenc'
27. jan 2011
4
0
1
Mene pa zanima,če lahko pri Samsungu serije 6,spremeniš teletekst iz formata 4:3 v format 16:9,ker pride full čuden s temi temnimi robovi.Naprimer LG LE 5500 ma teletekst 16:9,oziroma čez cel ekran,pri Samsungih pa tega še nisem videl v trgovinah.Hvala za odgovor.
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.744
799
113
toti Maribor
Ne baje, ampak je izšel. Naj prosim nekdo preveri, ali gre ob naložitvi tega firmwara ponovno nastavit snemanje na USB.
 

BooStJaN

Zelenc'
15. dec 2010
3
0
1
Changelog T-VALDEUC-3006.2:

1. Title
2010 model Firmware for self-upgrade
2. Applicable Model
UE**C6, 7, 8 Series
3. Description
* T-VALDEUC-3006.2

. Power On error when CAM is inserted
(especially, Samsung CAM, T-REX CAM, Orecrypt CAM, Boxer CAM)
. Audio is cut off when playing recorded TV with specific stream in Poland
. Add ''Nordic'' region in PnP step with T2 Tuner
. Add Yahoo widget(Internet @TV)
. ''Digital text'' menu is not showed when selecting ''Estonia'' as country. (Estonia)
. Latch up sometimes when entering ''3D Optimisation'' with 3D ''on''
. [PDP TV] Judder with 3D ''smooth'' mode (24Hz => 60Hz)
. Recorded TV is stopped if TF1 widget is played on TF1 channel.
. When watching and turning off/on several times, network setting is failed.
(Mac address error)
. Add the requirement of SkyD (Germany)
. Add Slovenian

Kot kaže so res dodali slovenski jezik
smile-1.gif


........................

Torej naložil sem novi firmware:
- Samsung je dodal slovenski meni
- Snemanje na ključ/timeshift še vedno deluje (po posodobitvi ni potrebno ponovno vključiti zadeve)
- pri opciji internet@TV je nek bug, ker cel čas sprašuje za posodobitev facebook, twitter in youtube widgetov (se ne zaženejo) + yahoo widget je izginil
 
Nazadnje urejeno:

zakon

Guru
16. maj 2008
8.744
799
113
toti Maribor
Jaz pa vam moram priznati, da sem razočaran. Menu je res slovenski, vse ostalo, pa je nespremenjeno. Tako, še vedno ne moreš izbrati slovenskih podnapisov ali ostalih nastavitev, kjer je jezik. Kar se pa tiče snemanja, je vse ostalo, tako kot pred nadgradnjo, se pravi dela normalno. Še ena zanimivost. Po nadgranji se nastavitve ne resetirajo, tako, da ne rabiš nič nastavljat na novo.
 
Nazadnje urejeno:

raners

Majstr
4. mar 2008
2.803
438
83
Če sprejemaš digitalne kanale, potem moraš na TV nastavit jezik podnapisov (na programih Animal Planet, National Geographic, itd), drugače ti podnapisov ne prikazuje, oz. jih prikazuje v državi, ki jo nastaviš.
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.744
799
113
toti Maribor
Opazil sem, da imajo nekateri filmi .mkv formata, podnapise v samem filmu. Se pravi ni ločene datoteke, tega, pa moj Samsung ne zna prebaviti. Ali obstaja kakšna rešitev za to?