Garmin Nuvi 760 kratek pregled

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum

Bane_

Pripravnik
19. jun 2008
95
0
6
Citat:
Uporabnik legenda pravi:
Dela, vendar z vklopljenima AR in CN še vedno zmrzne. Ne zna si določit kot v FW 2.50 katera karta je prioriteta, pač Garmin.

Zmrzovanje bo pomoje vedno dokler AR ne bo imela NT kodiranja! Do takrat bo pomojem preteklo še dovolj Save!
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.941
5.627
113
Na dol pa predvidevam da še zmer ne pusti....sprašujem pač ker se mi niti ne da več nadgrajevat...ker je zmer sam slabš!
 

Bane_

Pripravnik
19. jun 2008
95
0
6
Citat:
Uporabnik legenda pravi:
Ne dol ne gre, zato rajši ne diraj lava dok spava.

Nadgradnja programske opreme ni problematična in ni čist nč narobe če nadgradiš. Edino pri bluetooth če ti dela in nimaš problemov ne diraj!! Zmrzovanje kart pa itak ni problem če izklopiš karto.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Tako je. Dokler sem imel model 760 ni bilo nobenih težav s kartami.
Nekateri proizvajalci kart izreceno tudi zapišejo v navodilih, da se naj karte, ki se prekrivajo izklopijo, no eni pač po svoje, zato imajo težave.
Prav nobene koristi ni pri avtonavigaciji imeti AR+AT skupaj, razen da ti upočasni izbris, povečao porabo energije itd.
 

steni

Fizikalc
5. jan 2008
682
39
28
Ravne na Koroškem
Citat:
Uporabnik legenda pravi:
Update 4.60 je narejen.
Če imate na 760-ki naložen tudi Language Guide, potem ne nalagajte updata 4.60 ker Language Guide ne dela z tem popravkom.
Da se downgradeat vendar ne na katerikoli verzijo. Na 4.20 mi je uspelo, na 2.50 pa ne, ostalih verzij pa nisem poizkušal.
 

steni

Fizikalc
5. jan 2008
682
39
28
Ravne na Koroškem
Saj nisem napisal, da ne dela glasovno vodenje!
13.gif

Language guide; slovarji
aplauz.gif
pravilno
 

terminator

Pripravnik
24. okt 2007
33
0
6
Citat:
Uporabnik steni pravi:
Saj nisem napisal, da ne dela glasovno vodenje!
13.gif

Language guide; slovarji
aplauz.gif
pravilno




Res je, Oxford slovarji (izgovorjave) ne delujejo pri 4.60. Sem že nazaj na 4.20.
 

sandiv

Pripravnik
4. sep 2007
268
1
18
Maribor
Podobno štalo s slovarji so si privoščili tudi z Nuvi 765. Prva posodobitev FW je to uredila in slovarji so ponovno delovali brezhibno.
 

furby

Pripravnik
20. jul 2008
113
0
16
Pozdravljeni

Imam težavo, pred kratkim sem izgubil govorno vodenje v slovenščini, kja naj naredim da dobim nazaj slovenščino. Praktično mi manjka kar veliko jezikov ( mogoče je že bilo kje napisano kako in kaj storit)

Nazadnje sem nalagal City navigatorja 2008, ki sem ga tudi legalno kupil. Od takrat sem izgubil slovensko vodenje,...neglede če je vklučen ali izključen.

lp
 
I

Izbrisan uporabnik #488

furby: po moje nisi napisal resnice
smile-1.gif

Nuvi 760 že ima prednaložen city navigator 2008 ali pa 2009, tako da ni jasno kaj si ti dodatno kupoval in nalagal.

Glede jezikov. Verjetno si jih pobrisal, zato uporabi program webupdater ter naloži manjkajoče jezike ter nato vklopi v meniju slovenščino.

Da bi kar sami izginili jeziki je malo čudno...
 

Bane_

Pripravnik
19. jun 2008
95
0
6
Citat:
Uporabnik furby pravi:
Pozdravljeni

Imam težavo, pred kratkim sem izgubil govorno vodenje v slovenščini, kja naj naredim da dobim nazaj slovenščino. Praktično mi manjka kar veliko jezikov ( mogoče je že bilo kje napisano kako in kaj storit)

Nazadnje sem nalagal City navigatorja 2008, ki sem ga tudi legalno kupil. Od takrat sem izgubil slovensko vodenje,...neglede če je vklučen ali izključen.

lp

Legalna nadgradnja pobriše jezike ker ni dovolj prostora na napravah za celotno karto. Jezike dobiš nazaj z webupdaterjem tako da ni nobenega problema. Je pa zoprno ker ravno slovenščina odleti
shocked-1.gif
 

furby

Pripravnik
20. jul 2008
113
0
16
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
furby: po moje nisi napisal resnice
smile-1.gif

Nuvi 760 že ima prednaložen city navigator 2008 ali pa 2009, tako da ni jasno kaj si ti dodatno kupoval in nalagal.

Glede jezikov. Verjetno si jih pobrisal, zato uporabi program webupdater ter naloži manjkajoče jezike ter nato vklopi v meniju slovenščino.

Da bi kar sami izginili jeziki je malo čudno...


Imaš prav, narobe sem napisal,....nalagal sem Mapsource DVD CN Evropa NT 2009.
tongue-1.gif
 

medeni

Pripravnik
6. dec 2008
56
0
6
Murska Sobota
Sicer mi ni jasno kako lahko avtomatično nekaj briše? Jaz sem ob nalaganju dobil info, da ni dovolj prostora in ni hotel naložit karte ni pa nič brisalo???
 

Bane_

Pripravnik
19. jun 2008
95
0
6
Citat:
Uporabnik medeni pravi:
Sicer mi ni jasno kako lahko avtomatično nekaj briše? Jaz sem ob nalaganju dobil info, da ni dovolj prostora in ni hotel naložit karte ni pa nič brisalo???

Pri modelih 7xx in 3xx kjer so voice datotek velike skupaj 300 Mb se da narediti nekaj prostora. Pri seriji 2xx pa te datoteke niso tako velike ker nimajo text to speach. Malo so narodno naredili to brisanje vendar nič kar nebi mogel dobiti nazaj.
 

furby

Pripravnik
20. jul 2008
113
0
16
Ja če bi dobil kakšen info bi že vedel zakaj se gre,...ampak nič avtomatsko je bilo odstranjeno. Bomo pa nazaj naložli pa bo vse po starem.