Garmin Nuvi 760 kratek pregled

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum

furby

Pripravnik
20. jul 2008
113
0
16
Mene zanima kako je z SD karticami, se pravi kakšna je največja kapaciteta, ki se jo da uporabit oziroma jo nuvi sprejme ( model 760 ).

Ja pa še to imam 4G pa sem naložil gor Adrijarut in mi garmin napiše da nemore odklenit zemljevidov. Verjetno je že bilo kej to napisano pa nisem opazil.
Skratka kao se naložijp zemljevidi na drugo SD kartico?

Kaj se lahko tudi POI točke dajo na kartico?

lp
 

him

Pripravnik
5. maj 2008
130
0
16
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Sem ti že odgovoril. Izklopi nepotrebne mape in išči države po uradnih imenih ali kraticah, torej AUT ali Osterreich.
In seveda CN nalagaj samostojno.
Nasveti pač.

Ne iskati Rima, Trsta, Benetk in podobnih mest, tega ni... (razen v kakšnih slovanskih državah).

Pozdravljen. hvala za pomoč. Am naj si bo da imam vklopljen samo AR, mi pokaže države balkana oz. te ko spadajo zraven, če pa imam vklopljeno CN 2009, pa mi ne najde sploh nobene države. sploh ne iščem ampak dam, spremeni dražave, potem pa dam kr končano in potem mora pokazat vse katere države so za posamezen zemljevid. Pri Ar najde pri CN 2009 pa ne.

Ko se nalaga Cn 2009 se pač inštalira in v mapsorcu posebej pokaže CN 2008 in CN 2009 vsak zeljevid zase. In potem ko sem naložil to na napravo sem pač prej izbrisal fajl v napravi od CN 2008. Ali sem to prav naredu, ali bi mogu pustiti prepisati preko.
Ker prej mi je kazalo vse države pri Cn 2008. Nerodno je da hočem iskati kateri kraj v evropski državi, pa ga ne morem, ker še države ne najde.
Prosim za pomoč, ker bi rad to poštimu da bi delalo.
Hvala in Lp vsem
 

alfist555

Fizikalc
4. okt 2007
1.823
1
38
Citat:
Uporabnik legenda pravi:
Update 4.60 je narejen.

Obvesceni o updatu ze 29.12.2008
smirk-1.gif


LP
 

furby

Pripravnik
20. jul 2008
113
0
16
Citat:
Uporabnik furby pravi:
Mene zanima kako je z SD karticami, se pravi kakšna je največja kapaciteta, ki se jo da uporabit oziroma jo nuvi sprejme ( model 760 ).

Ja pa še to imam 4G pa sem naložil gor Adrijarut in mi garmin napiše da nemore odklenit zemljevidov. Verjetno je že bilo kej to napisano pa nisem opazil.
Skratka kao se naložijp zemljevidi na drugo SD kartico?

Kaj se lahko tudi POI točke dajo na kartico?

lp


Mi lahko kdo poda kakšen odgovor!!
confused-1.gif
 

alfist555

Fizikalc
4. okt 2007
1.823
1
38
Na vsea tvoja vprasanja so odgovori v temah, sam si je treba mal casa uzet pa pobrskat!
-Vecinoma imajo vsi 4GB kartice. So pa nekateri objavlji (ce me spomin ne vara) da je delalo tudi z 8GB. Vendar je lahko najvecja velikost zemljevida (mape) 2GB.
-Karte nimas pravilno odklenjene. Je bilo napisano. Vzemi si cas in prelistaj temo.
-POI nalozis z POI loaderjem (ceprav se zdaj ne spomnim ali jih nalozi na kartico ali v nuvija...je pa itak vseeno)

LP
 

alfist555

Fizikalc
4. okt 2007
1.823
1
38
Pozdravljeni
Imam ponovno vprasanje. Koliko cas bi okvirno zdrzala baterija, ce bi nastavil svetilnost zaslona na 0%. Zanima me ker bi nuvija rad uporabu kot "stezosledca" po potovanjih po mestu. Bi zdrzala 5-6 ur?

LP
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Po mojih testih 4-5 z baterijo na 0% in v meniju (tako da ni karta vklopljena, da procesor ne ruše).
4 zagotov.
765 modelj zdrži še manj...
 

alfist555

Fizikalc
4. okt 2007
1.823
1
38
Pa je potrebno potem v meniju ORODJA->SISTEM->Uporaba spremeniti v "PESCA" ali je lahko nastavljeno kar na "Avtomobil".
Kaksna je sploh razlika?
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Lahko daš tam "izven cest", ampak to ne vpliva na sled. Ni treba nič spreminjati.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.941
5.627
113
Ko sta že glih pr bateriji....a je realno da ti nuvi760 z adrio zdrži na 40% z povno baterijo samo do celja? Cca 1 ura! Men se zdi mal mal!
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Po moje je normalno pri polni obremenitvi.. Velik ekran je.
 

cuvaj

Zelenc'
8. dec 2008
26
0
1
Citat:
Uporabnik Kamele0N pravi:
Ko sta že glih pr bateriji....a je realno da ti nuvi760 z adrio zdrži na 40% z povno baterijo samo do celja? Cca 1 ura! Men se zdi mal mal!

Samo je pa 1 ura res zelo malo.
Jaz imam 205W, pa ima tudi precej velik zaslon, pa mi pod istimi pogoji zdrži več kot 2 uri. S tem da sta skupaj vklopljeni Adria+Topo.
Je pa res, da je Nuvi star šele 3 mesece.
Lp
 
I

Izbrisan uporabnik #488

cuvaj: no sprazni ga do konca pri uporabi, boš videl kako dolgo zdrži.
 

jaka333

Zelenc'
2. jul 2008
11
0
1
Na pomooooč!!!
Moj problem je, da si moram določiti večje število "točk poti" v mapsource-u. To pa je zelo težko, ker so točke, ki jih rabim povezane z objekti v krajih!!! Ali pozna kdo način, da bi se v mapsource-u videle tudi hiše, tako kot v TIS-u, geopedia, zemljevidi najdi.si,...
Ali pa varijanta, da bi v katerem od programov z vrisanimi hišami lahko določil GPS položaj le teh???
Prosim za pomoč, ker me tale primerjava cest v mapsource-u in tis-u zelooo utruja!
frown-1.gif

Hvala!
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Eni pa majo res problem, sploh ob dejstvu da prej sploh niso imeli navigacije.

Objekte se da najti tudi po POI točkah v AR, kot so že rekli v Adriatopo pa tudi direktno v Google Earthu. Mapsource ima to možnost tudi...