!!!EURO JACKPOT!!!! SUMLJIVO

majkl

Zelenc'
26. sep 2013
7
0
1
Pozdrav vsem skupaj.
Najprej o EURO JACKPOTU IN SLOVENSKI LOTERIJI.Za začetek,razlaga s strani loterije Slovenije.

Eurojackpot je prva mednarodna igra na srečo v Sloveniji, ki jo Loterija Slovenije prireja skupaj s še devetindvajsetimi evropskimi prireditelji: poleg Slovenije sodeluje še 16 nemških deželnih loterij, Danska, Estonija, Finska, Hrvaška, Islandija, Italija, Latvija, Litva, Nizozemska, Norveška, Španija in Švedska. Garantirani sklad za glavni dobitek Jackpot znaša 10 milijonov €: to pomeni, da bo v skladu za glavni dobitek vedno najmanj 10 milijonov €, naraščal pa bo lahko do največ 90 milijonov €.

Žrebanja potekajo v Helsinkih na Finskem enkrat tedensko, ob petkih zvečer. Žrebanja lahko spremljate na POP TV.

Vprašanje ki se mi poraja več dni v glavi;
če je glavno žrebanje v Helsinkih, zakaj je še dodatno v Sloveniji?Ali ima Slovenija svoj sklad
10.000.000 milijonov evrov ali ga ima vsaka od udeleženih držav svoj sklad ali je to skupni sklad od vseh sodelujočih držav?Se pravi ob petkih zvečer je žrebanje na loteriji Slovenije ki ga predvaja POP tv.

Se pravi:TA BOBEN JE NAŠTIMAN TAKO, DA IZVLEČE VSE ŠTEVILKE KI SO IZVLEČENE NA FINSKEM KJER SE ODVIJA GLAVNO ŽREBANJE?!

Meni to dokazuje da se s številkami da manipulirat da se izžrebajo številke katere si pač želiš (NPR.PRI LOTU S ŠTEVILKAMI 24,25,26,27...ALI PA PRI IGRI 3X3 ITD..) saj ima prste vmes človeški faktor.Oni imajo evidenco vseh vplačanih številk po novem sistemu ki se vodi računalniško in tako lahko naštimajo da se izžreba nevpisanA srečnA kombinacijA,se pravi sedmica.

Loto vplačila so zelo padla,saj je ratalo predrago in lahko da imajo moč ljudje ki to organizirajo vpliv na izžrebanost številk..
Lahko pa kdaj vplivajo NA ENO SAMO ŠTEVILKO in s tem dvigujejo dobitke in evforijo ki zelo dobro vpliva na množico?

Prosim vas za debato.
Se pravi:ali se da vplivati na številke ki so v bobnu?Saj dokaz je to da v Sloveniji izžrebamo iste številke kot v Helsinkih(sej se morajo ker je ista igra)
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
če jim ne vrjemeš pa ne igraj. kaj je tu problem. če imaš dokaze o goljufiji jih pa prijavi policiji v vseh 19-ih državah.
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.208
1.706
113
40
Heh, zanimivo...a dejansko v SLO žrebanju priletijo enake cifre kot na Finskem?
 

majkl

Zelenc'
26. sep 2013
7
0
1
Prosiil sem za resno debato,spokaj stran od te teme ker z napisanim te ne zanima.
 

majkl

Zelenc'
26. sep 2013
7
0
1
Ja iste številke,tudi jaz nisem verjel.Nekaj dni nazaj sem se pogovarjal s prijateljem ki ga igra.
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.208
1.706
113
40
Žrebanja

Javna žrebanja potekajo vsak petek zvečer v prostorih studia Yleisradio Oy v Helsinkih na Finskem. Žrebanja lahko spremljate na POP TV ob predvidoma 23. uri.

-----

Ne vem kaj torej to pomeni...da se ena slovenka nastavi pred kamero, ko pa stevillke ven letijo pa enako pokažejo v vseh državah?
 

Slick

Majstr
18. sep 2007
2.281
191
63
Izgleda že tako: tuji
Vprašanje je predvsem, ali se pri nas predvaja posnetek iz Finske ali ne.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.447
9.755
113
40
MB
ksz

srsly for real?

kak se eni sami oblečete zjutraj ?

bonk.gif
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.208
1.706
113
40
Lej ne poznam zadeve, mi pa je zanimivo...sem daj pogledal na youtubu posnetek hrvaškega žrebanja...voditeljica samo nekej blebeta, na ekranu pa pokažejo kako na Finskem številke ven letijo. Rešen primer
wink-1.gif
 

TMJ

Fizikalc
4. jul 2013
1.588
8
38
snemajo to gor in v živo prenašajo žrebanje zato pa ta naša napovedovalka tako hitro govori ker morajo pravi čas vklopiti prenos!
aplauz.gif
 

Group_Therapy

Dvojček št. 2
18. jul 2007
7.339
1
38
Itak.

Voditeljica je tam samo za to, da ti ni treba Finke poslušat. Posnetek bobnov je iz Helsinkov, v Slo je posneto pred zelenim ozadjem.

Ah, kaj čem pisat, evo, hrvaški video.

 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.634
5.828
113
Citat:
Uporabnik tomi pravi:
ksz

srsly for real?

kak se eni sami oblečete zjutraj ?



bonk.gif

To sem se tudi jaz vprašal....
hysterical-1.gif

Hkrati pa se mi poraja vprašanje, kaj imajo oblečeno, da na ulici smetarji ne rabijo iztrebkov za njimi pobirat
hysterical-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

SHARK1

Globus
3. okt 2012
3.643
2
36
Citat:
Uporabnik majkl pravi:

Žrebanja potekajo v Helsinkih na Finskem enkrat tedensko, ob petkih zvečer. Žrebanja lahko spremljate na POP TV.

Vprašanje ki se mi poraja več dni v glavi;
če je glavno žrebanje v Helsinkih, zakaj je še dodatno v Sloveniji?

Kje vidiš,da je v Sloveniji dodatno žrebanje?
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.857
390
83
Pejd spat, pijan si.

Verjetno tudi misliš da imaš majhen orkester v radiu ane?
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.149
3.613
113
Marlbor
Eno je, da si butl in sploh igraš to bedastočo.
Drugo pa je, da si butl, ki potem išče še teorije zarote, kot razlog za to da nikol nič ne trofiš.