Drugi tir

I

Izbrisan uporabnik 474

Jaz bi umrl od smeha, da na referendumu zavrnejo drugi tir, dela pa so se že (kolikor vem), začela. o bi bil svetovni facepalm. Podobno kot Jodalri, ko so zgradili nuklearko, potem pa ni smela delat - ampak tam jo lahko vsaj koristno ponucajo :D
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.448
4.981
113
Jaz bi umrl od smeha, da na referendumu zavrnejo drugi tir, dela pa so se že (kolikor vem), začela. o bi bil svetovni facepalm. Podobno kot Jodalri, ko so zgradili nuklearko, potem pa ni smela delat - ampak tam jo lahko vsaj koristno ponucajo :D
No, referendum lahko zavrne trenutni zakon od drugem tiru. To še ne pomeni, da se drugi tir ne more delati. O prekinitvi projekta TEŠ-6 se je v bistvu začelo govoriti bolj ali manj, ko je bilo treba v kotlu samo še prižgati ogenj. Pri drugem tiru smo precej bolj zgodnji.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.678
6.085
113
blizu močvirne prestolnice
Mi smo bedaki!
Seveda ste. Podpirate kvazi levičarje kateri vam lažejo v fris.
1521040967621.png
1521040967621.png
 
  • Všeč mi je
Reactions: endvatri
22. jul 2007
13.323
1.605
113
124
Imajo pa neko čudno različico offica v javni upravi, da so se lahko že tolikokrat v zadnjih 20 letih zmotili...:evil:
microsoft_0.jpg
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.547
2.934
113
Zdaj si zamisli da bi tako SDS naredil. Drugi dan na ulicah 20 000 balkanskih bojevnikov.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.144
3.611
113
Marlbor
Seveda ne, ko so delal šolo, se ni bilo zadnjih officov
Včasih mi mora kakšna stranka poslati kak dokument. Delavski razred, ki dela za tekočim trakom brez problema slika in pošlje dokumente po mms ali emailu. Razni pisarniški delavci iz javne uprave pa imajo s tem večne probleme. Moje izkušnje ... velika večina sploh ne zna poslati maila.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad in Hanzi

nacek

Guru
13. okt 2012
2.930
569
113
Forum 24 kur
Kako gre pa tole

Bofur
14.03.2018, 18:55:46
-5
Vrhovno sodišče je s to smešno in bizarno razsodbo SUSPENDIRALO ustavo, volilni zakon, zakon o referendumu, zakon o vladi, državni zbor, državni svet ... Dejansko je vrhovno sodišče kot ničvredne označilo vse glasove tistih, ki so šli na referendum in glasovali za ali proti zakonu. Zakon je bil dvakrat potrjen, v državnem zboru in še na referendumu. Torej zakon v skladu z ustavo VELJA ! Tega čudna razsodba vrhovnega sodišča ne more razveljaviti. Mislim, da je vrhovno sodišče zrelo za preverko na evropskem sodišču za človekove pravice, saj volilna pravica ni bila kršena, niti Viliju Kovačiču. Vlada torej ne bi smela za namene kampanje sama sebi nakazati 93.000 evrov. Torej polovico tega denarja bi morala nakazati Viliju Kovačiču ali kaj ? Ampak tole Ustavno sodišče je pa res politično okuženo z razdiralnim virusom SDS. Ustavni sodniki so dejansko suspendirali VOLILNO pravico vseh državljanov, ki so šli na referendum in glasovali za ali proti zakonu, zaradi volilne pravice gospoda Kovačiča, ki mu SPLOH ni bila kršena. Neverjetno kakšen precedens si je privoščilo Ustavno sodišče, ki je suspendiralo ustavo, zakone, vlade zaradi menda "neregularnega" vladnega financiranja lastne kampanje. Ustavno sodišče je dejansko suspendiralo tudi izvršilno in zakonodajno vejo oblasti, saj po mnenju Ustavnih sodnikov vlada NIMA pravice braniti svoj zakon, ki ga je sama pripravila in ki ga je v skladu z zakonitim in ustavnim postopkom potrdil državni zbor na podlagi kvalificirane absolutne večine poslank in poslancev. To, kar si je s to nesmiselno odločbo privoščilo ustavno sodišče, je DRŽAVNI UDAR s strani ustavnega sodišča, saj v tej državi po mnenju (ne)ustavnih sodnikov oblasti nima ljudstvo, ki na referendumih potrdi zakon, ampak "gospod Kovačič". Torej domnevna kršitev zakona IN NE USTAVE !!!, je po teži večja in višja od kršitve VOLILNE PRAVICE državljank in državljanov, ki so šli na referendum in glasovali, in od sama ustavne delitve sodne veje oblasti od zakonodajne in izvršilne. Ta odločba posega v samo jedro in bistvo demokratičnega odločanja in demokracije, saj demokracijo razveljavlja. KATASTROFA ! Ustavni sodniki so pogrnili na izpitu iz demokracije, saj so si privoščili eklatantno kršitev ustave in z ustavo zagotovljenih pravic. Bodo ustavni sodniki ta referendum razveljavljali vse dokler ne bo izid v korist Kovačiča in SDS, katere interese zdaj niti ne več prikrito varuje ustavno sodišče.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.448
4.981
113
Forum 24 kur
Kako gre pa tole
Ja, pač obvladaš copy paste. Ali kaj točno si hotel povedati? Tisti, ki je to pisal, pa je hotel povedati, da je dosedanja vlada ve (oziroma je do včeraj vedela), kdo bi bil najboljši že za naslednja štiri leta in nam bo to v letaku poslala domov na državne stroške. Junijske volitve so nepotrebne.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.925
9.584
113
Včasih mi mora kakšna stranka poslati kak dokument. Delavski razred, ki dela za tekočim trakom brez problema slika in pošlje dokumente po mms ali emailu. Razni pisarniški delavci iz javne uprave pa imajo s tem večne probleme. Moje izkušnje ... velika večina sploh ne zna poslati maila.
Ampak, če boš kakšno vejico kje napačno dal, te bodo pa takoj opozorili.:p
Temu se reče dodana vrednost.:cool:
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.158
4.487
113
Včasih mi mora kakšna stranka poslati kak dokument. Delavski razred, ki dela za tekočim trakom brez problema slika in pošlje dokumente po mms ali emailu. Razni pisarniški delavci iz javne uprave pa imajo s tem večne probleme. Moje izkušnje ... velika večina sploh ne zna poslati maila.
ni čisto tako je pa res da je z njimi daleč največ komplikacij ter prilagajanj.
 

_BANDIT_

Pripravnik
12. feb 2008
775
22
18
Včasih mi mora kakšna stranka poslati kak dokument. Delavski razred, ki dela za tekočim trakom brez problema slika in pošlje dokumente po mms ali emailu. Razni pisarniški delavci iz javne uprave pa imajo s tem večne probleme. Moje izkušnje ... velika večina sploh ne zna poslati maila.

Točno tako. Imam iste izkušnje. Zadeva pa se potem še dodatno zakomplicira, ko želim imeti fotke originalne velikosti in ne zmanjšane. To je za večino intelektualcev že misija nemogoče, ker iphone baje samodejno zmanjša fotke za pošiljanje po mailu, uporabniki pa ponavadi niso v stanju tega spremeniti v nastavitvah. Njihov komentar je ponavadi nekaj v stilu, da iphone pa valjda naredi top fotke, kako to, da jest nisem zadovoljen z njimi.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.678
6.085
113
blizu močvirne prestolnice
Ker se bo z drugim tirom naredilo enako, bom kar sem prilepil.

Končno poročilo o Teš 6: Največjo politično odgovornost nosi Pahorjeva vlada

Komisija DZ za ugotavljanje politične odgovornosti nosilcev javnih funkcij pri investiciji v Teš 6 je objavila končno poročilo. To ugotavlja, da so vse vlade od leta 2004 do leta 2012 ravnale neodgovorno ali vsaj malomarno ter podrejeno Tešu, največjo politično odgovornost pa ima vlada iz obdobja 2008-2011, torej vlada Boruta Pahorja.

https://siol.net/novice/slovenija/k...icna-odgovornost-je-na-pahorjevi-vladi-463586
 

darko11

Majstr
21. jul 2007
1.213
186
63
V sedmo gre rado. :D Zato pa drugi tir za 250 miljard, da bo folk pozabo na Teš 6 in bomo lah rekli: matr pr Tešu smo pa res pršparali. :cool: