Woke!1!

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.619
6.342
113
Ni bilo namenjeno tebi. B81 ima resen problem z besedili, ki presegajo klasicen sms. Attention span 160 znakov. Ne bi nikdar prilimal, če bi prebral kaj več od naslova.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jest5

delavec44

Guru
17. dec 2012
2.196
1.467
113
Ja, bedijo, ampak kako? Kako lahko tranzicija sploh pride v igro, dokler je oseba psihično tako bolna, da pol časa ni opravilno sposobna? Kako naj to dekle sploh da pristanek ali kako se lahko za to odloči pri polno zavesti?

Kako je prišlo do tega, da je amputacija penisa in mod postala medicinsko sprejemljiva, hkrati pa sindrom “Body integrity dysphoria” (oseba hoče amputacijo zdravega uda, ker po njenem občutku telesu ne “pripada”) pa jemljemo kot psihično bolezen?

Kar se strokovnjakov tiče, sem pa prepričan, če bi punca iskala drugo mnenje, bi jih lahko našla en kup, ki bi bili proti. Tudi med psihiatri.

Bedijo. Pa še posel si rihtajo. Win win.
 

B81

22. jul 2007
36.580
10.276
113
Ni bilo namenjeno tebi. B81 ima resen problem z besedili, ki presegajo klasicen sms. Attention span 160 znakov. Ne bi nikdar prilimal, če bi prebral kaj več od naslova.
Komu sem pa jaz odgovarjal, koga sem citiral? Clanek sem opazil in se spomnil nanj, kar pase v to temo.
 

B81

22. jul 2007
36.580
10.276
113
Hja, ce bi...
Torej je treba strogo slediti niti teme, drugace se ne sme pisat, kdo zdaj odloca o tem..?
Clanek pase v temo, spet se razburjas BZ.
 

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.190
1.351
113
Gremo malo v se bolj bedaste vode. Nekso se odloci in verjame v to, da ena noga ni njegova. Zadeva mu povzroca velike psihicne tezave, skratka ista zadeva, kot pri menjavi spola.

Kje potegniti crto? Vrezemo nogo stran? Ne?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

sajkek

Guru
16. mar 2008
35.132
10.502
113
Ja, bedijo, ampak kako? Kako lahko tranzicija sploh pride v igro, dokler je oseba psihično tako bolna, da pol časa ni opravilno sposobna? Kako naj to dekle sploh da pristanek ali kako se lahko za to odloči pri polno zavesti?

Kako je prišlo do tega, da je amputacija penisa in mod postala medicinsko sprejemljiva, hkrati pa sindrom “Body integrity dysphoria” (oseba hoče amputacijo zdravega uda, ker po njenem občutku telesu ne “pripada”) pa jemljemo kot psihično bolezen?

Kar se strokovnjakov tiče, sem pa prepričan, če bi punca iskala drugo mnenje, bi jih lahko našla en kup, ki bi bili proti. Tudi med psihiatri.
ko bo moški bo vse vredu, vijolice in mleko.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

sajkek

Guru
16. mar 2008
35.132
10.502
113
Gremo malo v se bolj bedaste vode. Nekso se odloci in verjame v to, da ena noga ni njegova. Zadeva mu povzroca velike psihicne tezave, skratka ista zadeva, kot pri menjavi spola.

Kje potegniti crto? Vrezemo nogo stran? Ne?
če daš obe nogi stran, pa potem proteze, lahko hitreje laufaš ko z nogami. Če je to cilj.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.546
15.550
113
Well that's my point.
PointOverTheHead_1.jpg
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.546
15.550
113
Dobra, dobra...:aplauz:

Queers for Palestine? Group offers $1 million for LGBTQ advocacy org to hosts Pride parade in Gaza, West Bank​

A watchdog group that aims to expose hypocrisy announced Monday that it would donate $1 million to "Queers for Palestine" or any U.S. LGBTQ advocacy organization to host a gay pridee parade in Gaza or the West Bank.
Anti-Israel groups such as "Queers for Palestine" have surfaced across America since the Hamas terror group attacked Israel on October 7, but homosexuality remains deeply taboo in the Palestinian territories. Gay and transgender people in Gaza and the West Bank face a significant level of persecution and are often subjected to horrific acts.
New Tolerance Campaign (NTC) President Gregory T. Angelo, who is gay and the former president of Log Cabin Republicans, said the campaign is a "wake-up call" to anyone who identifies as part of the "Queers for Palestine" or "Gays for Gaza" movements.
"I don't want people to just shrug off this campaign as some kind of publicity stunt or something that is supposed to be comical. It actually is a legitimate offer."
This campaign emerged to call out these purported advocates of LGBT equality and put our money where their mouths are," he continued. "I think that this is a real opportunity for these groups to legitimately step up and host an event that would either highlight the fact that the Palestinian territories are not indeed a good place for LGBTQ individuals to be living, or it could be a breakthrough moment for pluralism and peace in the Middle East."