Vse kartice v eni: Mastercard CURVE

CLIO15

Guru
1. nov 2007
13.142
4.008
113
Aja
Tisti ki vam dela ste se že registrirali z osebnim dokumentom ali ne???
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.506
2.976
113
"Hi Daniel,

Amelie here, stepping in for Léa.

I’m really sorry to hear that you’re experiencing issues with Curve Pay. We're aware of an issue that's causing a small number of our customers to not be able to add their card to Curve Pay. Sadly, your account has been affected.

Let me assure you that we’re currently investigating this problem with the relevant team and we’ll get back to you as soon as we have any updates.

Just to manage your expectations, we don’t have a set timeframe to resolve this for you at the moment.

I'm truly sorry for any inconvenience caused and appreciate your patience – please let me know if there's anything else I can help with in the meantime."


Toliko o tem.
 

hogan

Fizikalc
10. okt 2011
353
95
43
Eno vprašanje glede Curve - ali se splača vzeti curve metal? Naj bi imel 1% cashbacka pri 6 ponudnikih, njihovega seznama pa potem ne moreš več spreminjati. Katere ponudnike ste vi izbrali?
 

bostjangtline

Fizikalc
12. dec 2012
216
25
28
Živijo, jaz sem tudi danes naložil app Curve na telefon, vse aktiviral, slikal dokument, v glavnem je šlo vse gladko skoz, imam pa en problem, da ne morem vklopiti "Enable Curve pay - enable contactless mobile payments". Sem prebral prejšnje objave, pa vidim, da je bilo, oziroma je kar nekaj težav s tem. Omenja se tudi BIN številka kartice, jaz imam od GB MasterCard, a je to mogoče kaj v povezavi s tem, našel sem tudi en članek, kjer naj bi delovale tudi SLO kartice....prilagam link.
Hvala in lep pozdrav B.
 

SpEkTr

ex mroizo
19. jul 2007
1.549
36
48
44
Jaz imam zaenkrat tudi še GB bin številko, pa sem bp aktiviral curve pay. Ravno tako se to kartico lahko bp doda v gpay kot contactless payment.
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.506
2.976
113
Ne razumeš, on omenja Mastercard Gorenjske Banke, ki nima nič s to težavo. Malo je pomešal vse skupaj. V glavnem Curve pay še ne dela pri nas in nihče ne ve, kdaj sploh bo.
 

SpEkTr

ex mroizo
19. jul 2007
1.549
36
48
44
A ne dela, tudi če imaš to nastavljeno kot privzeto možnost za brezstično plačevanje v telefonu?
 

SpEkTr

ex mroizo
19. jul 2007
1.549
36
48
44
Aha, no sej ravno to. Tisti njegov GB sem doumel kot UK :D Pol je pa vse jasno ja.