Vpoklici za bmw

tony

Guru
23. jul 2007
9.628
1.474
113
2 šini v gepeku sta priviti z nekimi slabimi sravfi v ocitno slab material. Bom pogledal kam dejansko gredo sraufi (v pokrov iz ala šperplate) ali v karoserijo. Nisem bil pozoren ker v tem avtu prtljaznik redko sploh odpiram. No kakorkoli, trenutno se vpoklica niti ne da izvesti. Sicer pa...ne vem kaj folk troga v bimerjih takega, da bi rabil tovor vezat. Zlate palice? Pol bikca?
Troga pancarje in carving dile... Potem ima pa še zraven na zadnjih zicih otroške sedeže...

Od moje fizike v SŠ je že zelo daleč, ampak kinetično energijo se menda računa po formuli (mv2)/2. Skratka, trikilski pancar v primeru hipnega pojemka (trka) ne udari s silo treh kil...
 

jezek

Guru
24. jul 2008
3.286
1.367
113
Troga pancarje in carving dile... Potem ima pa še zraven na zadnjih zicih otroške sedeže...

Od moje fizike v SŠ je že zelo daleč, ampak kinetično energijo se menda računa po formuli (mv2)/2. Skratka, trikilski pancar v primeru hipnega pojemka (trka) ne udari s silo treh kil...
...in seveda povprečni Janez pancar v prtljažniku špona z gurtnami na poden za vsako vožnjo.....
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.628
1.474
113
Ne, naštima pa pregradno mrežo v kufer in čao...

Daj nam že pojasni, ali gre za mrežo za steno prtljažnika ali za poden.
 

jezek

Guru
24. jul 2008
3.286
1.367
113
Do tell more kako to v praksi poteka. Na tehnicnem vpisejo tvoj vin v bazo vpoklicev proizvajalca? Na treh novokupljenih C4 (razlicnih generacij) nisem bil obvescen o niti enem vpoklicu, izvedli so enega (menjava adblue čepa - brez veze, brez efekta), ce si pa pogledal v bazo, jih je bilo ene 20 za vsak kos. Od napak na volanu, odpadanja koles, nedelovanja varnostnih pasov, do vec vrst spontanega vžiga....
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.628
1.474
113
Zanimivo, japonci jih tudi nekaj pridelajo (2 v petih letih, kar se mi zdi pravzaprav preveč), ampak so pri odpravi zelo vestni....
 

jezek

Guru
24. jul 2008
3.286
1.367
113
Ah to ni nic, mislim da jih imajo volverji po 300 v lifespanu. Ampak to so vsi recalli (po ameriskih bazah), ne samo varnostni
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.628
1.474
113
Amerika je čisto drug svet, tam imaš NHTSA, pa zajebana sodišča v prid potrošnika, pa Lemon law... :zmaga:

Ampak, po drugi strani: so naši volvoti res tako drugačni? K*rac so kaj boljši... Samo EUR potrošnik ima toliko manj pravic... :zardelalter: