Vojna v Ukrajini 2

damirj

Guru
9. maj 2012
5.212
2.363
113
Imaš prav, tudi to si napisal. Ampak sem zdaj še bolj zmeden, kateri stavek je definitivno to kar misliš... Kakorkoli, saj v NATO imajo med členi zapisano tudi takšno delovanje. Če so imeli glede tega glasovanje in večina je akcijo podprla, potem adacta je vse OK.
 

damirj

Guru
9. maj 2012
5.212
2.363
113
Z nadadom na Jugoslavijo je Nato kršil svoja osnovna načela, da je obrambna organizacija svojih članic.
Predlagam, da večkrat prebereš osnovna načela in dodatne naloge organizacije NATO. Po potrebi ponovi večkrat.

Sem ti jasno napisal, komu je napad koristil in komu ni, tudi meni ni, če mene sprašuješ, ker mi ne ustrezajo priseljenci iz Kosova, ki so se preselili zaradi blaginje, ki jim jo je prinesla nova država. Kaj pa tebi?
Mene je zanimalo samo zate. Mene ne motijo priseljenci, ki se prilagodijo. Problem so teli, ki se ne prilagodijo. Ampak to pač niso samo kosovarji, so tudi srbi, hrvati, makedonci, albanci, rusi , ukrajinci itd...

Aha provokacije.
Ki to niso. Kar pa ti nadalje razpredaš, pa so res provokacije :) Pač kura-jajce.

No torej če so provokacije opravičljiv razlog za našad, potem je rusija povsem opravičeno in legalno napadla.
Ja samo vrstni red si zamešal, ker očitno torej tudi ti meniš, da bi Ukrajina lahko uporavičeno napadla rusijo.

Sva že zgoraj ugotovila
Nisva..
 
na Kubi so zda izgubile ugled ...

otok, obkrožen s pohlepnimi judi pod sankcijami,
s tobakom in cukrom, težko parira najjać državi na svetu

kuba pa zda dej ne smeši se no. na Kubi vse kar diši po zahodu nima ugleda, vse kar je levo, rdeče itd..je pa božanstvo. Judom se je*e za Kubo so dost brihtni in sposobni ustvart cekine na drugih področjih.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.272
-2.391
113
Predlagam, da večkrat prebereš osnovna načela in dodatne naloge organizacije NATO. Po potrebi ponovi večkrat.


Mene je zanimalo samo zate. Mene ne motijo priseljenci, ki se prilagodijo. Problem so teli, ki se ne prilagodijo. Ampak to pač niso samo kosovarji, so tudi srbi, hrvati, makedonci, albanci, rusi , ukrajinci itd...


Ki to niso. Kar pa ti nadalje razpredaš, pa so res provokacije :) Pač kura-jajce.


Ja samo vrstni red si zamešal, ker očitno torej tudi ti meniš, da bi Ukrajina lahko uporavičeno napadla rusijo.


Nisva..
Ker debata poteka o Kosovu, nisem preusmerjal teme na druge.
In kaj je povedal župan Kranja - ki velja za naklonjenega albancem:
Kranjski župan Matjaž Rakovec Albancem v Kranju očita, da se ne želijo integrirati oziroma da jih ne zanimajo tečaji slovenskega jezika, ki jih v Kranju organizirajo zanje.
Očitno samostojnost Kosovo dobro deluje na njihovo blaginjo, da kranjska UE izda letno blizu 2000 dovoljenj za bivanje državljanom Kosova.

Kdo pa odloča, kaj je provokacija in kaj ne? Ker zate 8-letno bombandiranje Donbasa praviš da ni provokacija, nekateri pa mislijo da je. ????
 

damirj

Guru
9. maj 2012
5.212
2.363
113
In kaj je povedal župan Kranja - ki velja za naklonjenega albancem:

Kranjski župan Matjaž Rakovec Albancem v Kranju očita, da se ne želijo integrirati oziroma da jih ne zanimajo tečaji slovenskega jezika, ki jih v Kranju organizirajo zanje.

Očitno samostojnost Kosovo dobro deluje na njihovo blaginjo, da kranjska UE izda letno blizu 2000 dovoljenj za bivanje državljanom Kosova.

Obstajajo vzvodi za to problematiko, ampak se jih (namenoma) ne poslužujemo, toliko slabše za nas. Sicer imajo tudi v drugih državah problem, pa četudi so bistveno bolj nacionalisti kot mi Slovenci (na hrvaškem npr). Enkrat bi pač morali pretrgat nitko in začet znova. Verjetno bi izpadli rasisti, ampak tko pač je.

Kdo pa odloča, kaj je provokacija in kaj ne? Ker zate 8-letno bombandiranje Donbasa praviš da ni provokacija, nekateri pa mislijo da je. ????
Ker je to bombardiranje le posledica enostranskih dejanj rusije. Zato. Ampak je treba glavo potegnit ven iz peska.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.272
-2.391
113
Obstajajo vzvodi za to problematiko, ampak se jih (namenoma) ne poslužujemo, toliko slabše za nas. Sicer imajo tudi v drugih državah problem, pa četudi so bistveno bolj nacionalisti kot mi Slovenci (na hrvaškem npr). Enkrat bi pač morali pretrgat nitko in začet znova. Verjetno bi izpadli rasisti, ampak tko pač je.


Ker je to bombardiranje le posledica enostranskih dejanj rusije. Zato. Ampak je treba glavo potegnit ven iz peska.
S prvim odstavkom se glede nas strinjam, Se pa sprašujem, zakaj hudiča se Kosovarji izseljujejo, saj imajo samostojno državo, Nato pa jim je tudi prinesel demokracijo in blaginjo ?

Rusija ni takrat, ko se je začelo bombandiranje nič reagirala, reagirala je 8 let kasneje, so pa reagirali prebivalci Donbasa kot posledica protiruske politike vlade, ki je na oblast prišla nelegalno z državnim prevratom.