Svetlana Makarovič in Prešernova nagrada

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.761
4.905
113
1d8552f7ff7ecca7379a_62901117.jpg


ee0e3432dca0ac5065fa_62901116.jpg


afa9c8e09ea0df1553c9_62901118.jpg

a za to je bil javni razpis, al je blo spet "svobodno" ?
 
  • Haha
Reactions: Matey

sajkek

Guru
16. mar 2008
35.163
10.532
113
povzetek
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.556
15.569
113
Bravo. Jaz se samo čudim, kako lahko bitje, ki ima sebe za človeka, izraža take nizke in primitivne besede o nekem drugem človeku.
Čudim? Zgražam se. Je pa zanimivo, da moderator dovoljuje to.
No tu se pa za spremembo strinjava - da nekomu želiš spolnega občevanja med psom in njegovo materjo tako kot je to pred kamerami izjavila Svetlana Makarovič, je res izjemno primitivno in povsem vredno tako začudenja kot tudi zgražanja. Moderator, ki bi pa lahko kakorkoli vplival na izjave primitivnežev medijem - sploh v primeru oddajanja v živo kot je bilo v izpostavljenemu primeru - pa pač ne obstaja.
 
  • Všeč mi je
Reactions: leibstandarte

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.556
15.569
113
povzetek
Ko je bila Makarovič na odru, je del Upravnega odbora Prešernovega sklada zapustil dvorano, preostalo občinstvo pa jo je nagradilo z bučnim aplavzom. Čeprav je v uradnem prenosu že tekla zaključna špica pa je režiser prenosa ni prekinil, ampk so Svetlani Makarovič, ki se je sprva ni slišalo prinesli mikrofon.

LoL, podaljšanje prenosa pa še mikrofon so ji prinesli namesto, da bi jo varnostniki nagnali dol z odra. Popolna podpora taglavnih torej, nekako nepresenetljivo.

Tole z zajcem je pa tudi čisto svojevrstna scena, kaj jim je bilo tega treba?
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe
Še enkrat, ko se je odvrtela špice, je bilo proslave uradno konec. Kaj si pa zijal še naprej? Glede na stoječe ploskanje, si škandal videl samo ti. :bonk:

zanimivo, pred časom brali da so so se maše za kako malenost podaljšale so jih kljub podaljšku prekinili, češ da bi bil drug program okrnjen, skrajšan zaradi tega. ker je vse skupaj časovno omejeno. V tem prim eru pa neka ni blo časovne omejitve, čeprav......? niso to neka čudna merila?
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
3.199
2.809
113
Lublana
Obišči stran
Ko se je odvrtela špica proslave, bi lahko mirno prešaltal na drug program. Tako si pa s kokicami v rokah čakal na škandal, ki ga na tvoje razočaranje ni bilo.
Ja seveda. Nisem gledal proslave in včeraj ničesar nisem pričakoval ali razmišljal o tem. Danes ob cca 03:30h sem prišel domov in prižgal računalnik in sem od FB do tega foruma povsod naletel na objave in linke o poročanju s proslave ter komentarje na to temo, nekaj sem jih bežno pogledal in takoj opazil samo "zvezdo" večera. Pišejo samo o njej in aplavzu. O letošnjih nagrajencih samo malo za vzorec, če sploh. To se meni zdi nenavadno in neprimerno. No saj lahko, da sem pa jaz čuden in so takšne stvari nekaj najbolj normalnega.

Po vsem tem malo sumim, da je bilo tole s Svetlano že od vsega začetka zrežirano in v tem cirkusu ni bila sama in je imela že od vsega začetka pomoč in dogovorjeno kako bodo vse skupaj izpeljali. Ni šans, da bi ji sami vse to uspelo narediti.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Morgoth in Matey

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.761
4.905
113
Jeboga ampak tale Golobova spremljevalka je pa meni videti, kot drag qeen. Prav moške poteze obraza ima. No saj ni nič narobe, če mu je všeč mu je všeč.

to je pač čar javnih razpisov
če nč ne pogolfaš, pol dobiš neki tazga

ampak, vsaj računsko sodišče ne bo imelo pripomb, to je pa tud neki vredno
 
  • Všeč mi je
Reactions: nacek